Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek on bi športal, jaz bi seksala

on bi športal, jaz bi seksala

zakaj je pisanje knjige, grajenje kariere nekaj dobrega in športanje ni? pa to ne leti nate ampak tko na splošno, zakaj neka stvar naj bi bila nekaj dobrega “za človeštvo” druga stvar pa ne. V grob tako ali tako tega ne bomo odnesli, in tudi našega planeta ne bo, tako da nevem v čem vsa ta dobrota in smisel[/quote]
Jaz pravim, naj vsak počne tisto, v čemer se najde in kar ga izpolnjuje, drugih pa naj v to ne prisiljuje in naj nanje ne gleda zviška in s prepričanjem, da nimajo pojma, kaj je zanje dobro.

Drugače pa dobro vprašanje.[/quote]

lepo si to povedala

Običajno se res, eni pa potem še bolj znorijo in samo še to počno. Ampk gledam , da bolj babe kot dedci.

Samo ona bi še kaj drugega počela, kar je logično, ne pa da še njo prepričuje naj gre z njim laufat po cele ure. Ni, s take zveze nič na dolgi rok. Enako je reimo kar je zelo pogosto pri moških , da je dedc deloholik, ta bo tudi ne glede na zvezo , otroke, živel samo zase in svoje delo in v svojem svetu.[/quote]

To paše v tisto kategorijo kronično nezadovoljnih Slovenk. Ne dela tisto kar se njej zdi da bi moral delati. Ko dela tako kot ona reče, pa mu bo rekla da nič ne športa. Glede tega so Slovenke res v samem svetovnem vrhu. Nikoli ni nič dobro, nikoli nič ne naredi prav[/quote]
Saj na splošno se strinjam s tabo, ampk v konkretnem primeru pa zagotovo ne. Sam si v takih primerih poskušam predstavit obratno situacijo in veš da bi rekel, baba ti samo veselo teci sama, pa čim dlje, da niti po pomoti več ne najdeš poti nazaj. 🙂

To paše v tisto kategorijo kronično nezadovoljnih Slovenk. Ne dela tisto kar se njej zdi da bi moral delati. Ko dela tako kot ona reče, pa mu bo rekla da nič ne športa. Glede tega so Slovenke res v samem svetovnem vrhu. Nikoli ni nič dobro, nikoli nič ne naredi prav[/quote]
S koliko narodnostmi si bil pa ti že v razmerju, da imaš tak pregled?[/quote]

Dovolj je, da poznam može kronično nezadovoljnih Slovenk in jih primerjam z možmi ki so poročeni s tujkami.


Preveč časa imaš. Najdi si službo, pejt nabavljat in kuhat ter pospravljat.

Pojdi za hec z njim športati, mogoče bo tako prej seksal s tabo. Ko nehata teči se naprimer zanalašč nekam spotakneš in rečeš, da si utrujena, medtem se usedi nanj pa boš videla kakšna bo reakcija. ;)[/quote]Mater, pišeš čisto tako kot 11 letnica. 🙂

Teta, da izkoristim ta post. Kako kaj Živec? 🙂

Pojdi za hec z njim športati, mogoče bo tako prej seksal s tabo. Ko nehata teči se naprimer zanalašč nekam spotakneš in rečeš, da si utrujena, medtem se usedi nanj pa boš videla kakšna bo reakcija. ;)[/quote]Mater, pišeš čisto tako kot 11 letnica. 🙂

Teta, da izkoristim ta post. Kako kaj Živec? :-)[/quote]
Skeli.


S koliko narodnostmi si bil pa ti že v razmerju, da imaš tak pregled?[/quote]

Dovolj je, da poznam može kronično nezadovoljnih Slovenk in jih primerjam z možmi ki so poročeni s tujkami.[/quote]

Pri vsej razgledanosti še nisi pokapiral, da lahko izhajaš iz informacij tistih, s katerimi si prihajal v stik?


S koliko narodnostmi si bil pa ti že v razmerju, da imaš tak pregled?[/quote]

Dovolj je, da poznam može kronično nezadovoljnih Slovenk in jih primerjam z možmi ki so poročeni s tujkami.[/quote]Jp, moja nova baba bo Čehinja, misel na Ukrajinke sem opustil. 🙂 Sem se že Češčino začel učit in mi kar gre : “Výprask po holom zadku… A potom vášnivý sex!” 🙂

Dovolj je, da poznam može kronično nezadovoljnih Slovenk in jih primerjam z možmi ki so poročeni s tujkami.[/quote]Jp, moja nova baba bo Čehinja, misel na Ukrajinke sem opustil. 🙂 Sem se že Češčino začel učit in mi kar gre : “Výprask po holom zadku… A potom vášnivý sex!” :-)[/quote]

A ni večina moških, sploh slovenceljenov nora na ukrajinke? Ukrajinke so bolj ubogljive, podrejene, ženstvene so po tudi bolj materialistične in prefrigane, kot slovenke? 😉 Spasiba, harašo.

Jp, moja nova baba bo Čehinja, misel na Ukrajinke sem opustil. 🙂 Sem se že Češčino začel učit in mi kar gre : “Výprask po holom zadku… A potom vášnivý sex!” :-)[/quote]

A ni večina moških, sploh slovenceljenov nora na ukrajinke? Ukrajinke so bolj ubogljive, podrejene, ženstvene so po tudi bolj materialistične in prefrigane, kot slovenke? 😉 Spasiba, harašo.[/quote]Saj bi tebe vzel na prevzgojo, pa si brezupen primer. 🙂 Tako da ostajam pri odločitvi za Čehinjo. 🙂 Ukrajinke so pa dobre, velina pa to ni pa za vzet domov, tu smo imeli eno tako lepo popolnjeno gostilno z Ukrajinkami zraven cerkve, da so lahko dedci preživeli čas, medtem ko so bile babe pri maši, pa so jo žal zaprli.:-)

Imel sem pa soseda, ki ima mlado Ukrajinko in ti lahko povem, da je izredno lepa, še vedno zadržana in po videzu sodeč tudi nezahtevna.

Moški je pri tridesetih nadgradnja svojega” Jaz”…zmorejo vse, tako, da ste lahko zelo veseli, da je ekstremen v tej branži….in seveda se dobro pozna pri sexu :). Z leti se prične vse to redčit, otroci, čas….zdravst.težave, tako, da ne poskušajte razmišjat, da bi ga olenili…:)

A ni večina moških, sploh slovenceljenov nora na ukrajinke? Ukrajinke so bolj ubogljive, podrejene, ženstvene so po tudi bolj materialistične in prefrigane, kot slovenke? 😉 Spasiba, harašo.[/quote]Saj bi tebe vzel na prevzgojo, pa si brezupen primer. 🙂 Tako da ostajam pri odločitvi za Čehinjo. 🙂 Ukrajinke so pa dobre, velina pa to ni pa za vzet domov, tu smo imeli eno tako lepo popolnjeno gostilno z Ukrajinkami zraven cerkve, da so lahko dedci preživeli čas, medtem ko so bile babe pri maši, pa so jo žal zaprli.:-)

Imel sem pa soseda, ki ima mlado Ukrajinko in ti lahko povem, da je izredno lepa, še vedno zadržana in po videzu sodeč tudi nezahtevna.[/quote]

Zakaj bi mene vzel na prevzgojo? 😉

Moški je pri tridesetih nadgradnja svojega” Jaz”…zmorejo vse, tako, da ste lahko zelo veseli, da je ekstremen v tej branži….in seveda se dobro pozna pri sexu :). Z leti se prične vse to redčit, otroci, čas….zdravst.težave, tako, da ne poskušajte razmišjat, da bi ga olenili…:)[/quote]Vidiš, to je pa zato ker si indijski tulipan, če bi bila nizozemski, bi se bolj plodno odzivala. 🙂 Naj to nadrgradno in energijo usmeri še kam drugam, ne da kot telček vsak dan ure in ure brezplodno teka po istem pašniku.

Saj bi tebe vzel na prevzgojo, pa si brezupen primer. 🙂 Tako da ostajam pri odločitvi za Čehinjo. 🙂 Ukrajinke so pa dobre, velina pa to ni pa za vzet domov, tu smo imeli eno tako lepo popolnjeno gostilno z Ukrajinkami zraven cerkve, da so lahko dedci preživeli čas, medtem ko so bile babe pri maši, pa so jo žal zaprli.:-)

Imel sem pa soseda, ki ima mlado Ukrajinko in ti lahko povem, da je izredno lepa, še vedno zadržana in po videzu sodeč tudi nezahtevna.[/quote]

Zakaj bi mene vzel na prevzgojo? ;)[/quote]Saj pravim, da te ne bi, ker si brezupen primer. 🙂


Ali pa, če bi on spraševal druge, kako naj tebe umiri, da ne bi želela tolk seksat, da bi on imel več časa za šport? Kako se ti zdi?
Vidva sploh nimata nobene težave, kolikor je razbrati. Zadevo jemlješ bolj na hec, torej se imata kljub vsemu lepo. Tudi zanemarja te zaradi športa ne.
Občutek imam, kot da želiš to pokvarit, kot da želiš partnerja spreminjat, ker se morda sploh ne zavedaš, kaj imaš. To ne prinese nič dobrega, če pri tem vztrajaš. Sprejmi ga in uživajta naprej. Imej svoje hobije on naj ima svoje, nič narobe. Če pa gresta kdaj kam skupaj, tolikor bolje.
Če bi ga rada naredila bolj lenega, potem bo tudi seksa manj, kajti športanje vzpodbuja željo po seksu. Ne diraj lava, dok spava.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jo želim spodbudit, vnes sonce in voljo ter življenje, da se dvigne in živi dan, ter odnos.
Morda ne znam prav napisat, se izrazit, niti v to trenutno toliko poglobit, ker delam svoje delo in ne čepim na netu…
Želim, da se punca prebudi, v njeno dobro, da bo zadovoljna s sabo, z njim in življenjem…
Želim, da živi in ji to iz srca privoščim. :)))[/quote]
Seveda čepiš na netu, enako kot jaz. Do te točke ti to ni bil problem.

Ti ji “iz srca privoščiš”, da bi počela nekaj, do česar ji ni. Lahko bi ji iz srca privoščil, da bi njen tip spoznal, da švicanje in svež zrak nista največja vrednota. Mogoče mi bo kdaj žal, da sem to napisala, ampak: medtem ko se moj ex preganja po telovadnicah, jaz objavljam knjige. On nima za pokazat nič. Ovele mišice in obrabljene sklepe. Kar delam jaz, bo ostalo tu in bo koristilo ljudem še takrat, ko me ne bo več. Sonce in voljo v življenju imamo tudi tisti, ki ne gvihtamo. Še enkrat: a je to res tako težko dojeti?[/quote]
Kakšna največja vrednota? A imamo morda vsi enake vrednote, najdemo vsi zadovoljstvo v istih rečeh? Ne. Torej v čem je težava? Fant je našel zadovoljstvo v športu in sedaj to ni ok, ker ga ti nisi? Ali zakaj ni ok? Ne pozabi, da te spomnim na začetek mojega pisanja. Ljudje najdemo zadovoljstvo v različnih rečeh. Pa če ima kaj za pokazat ali ne. On je zadovoljen, kar je najpomembnejša stvar, da je lahko človek v odnosu z drugim sploh srečen. Zanemarja je pa tudi ne. Težave sploh ni. Edina težava, ki jo vidim, je ta, da je ona lena in ima slabo vest ob njemu, kot delavnemu človeku. Je to njegov problem, če je ona lena? Je, ker je z njo v odnosu, ni pa njegova odgovornost, da ga reši.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Seveda čepiš na netu, enako kot jaz. Do te točke ti to ni bil problem.

Ti ji “iz srca privoščiš”, da bi počela nekaj, do česar ji ni. Lahko bi ji iz srca privoščil, da bi njen tip spoznal, da švicanje in svež zrak nista največja vrednota. Mogoče mi bo kdaj žal, da sem to napisala, ampak: medtem ko se moj ex preganja po telovadnicah, jaz objavljam knjige. On nima za pokazat nič. Ovele mišice in obrabljene sklepe. Kar delam jaz, bo ostalo tu in bo koristilo ljudem še takrat, ko me ne bo več. Sonce in voljo v življenju imamo tudi tisti, ki ne gvihtamo. Še enkrat: a je to res tako težko dojeti?[/quote]
Kakšna največja vrednota? A imamo morda vsi enake vrednote, najdemo vsi zadovoljstvo v istih rečeh? Ne. Torej v čem je težava? Fant je našel zadovoljstvo v športu in sedaj to ni ok, ker ga ti nisi? Ali zakaj ni ok? Ne pozabi, da te spomnim na začetek mojega pisanja. Ljudje najdemo zadovoljstvo v različnih rečeh. Pa če ima kaj za pokazat ali ne. On je zadovoljen, kar je najpomembnejša stvar, da je lahko človek v odnosu z drugim sploh srečen. Zanemarja je pa tudi ne. Težave sploh ni. Edina težava, ki jo vidim, je ta, da je ona lena in ima slabo vest ob njemu, kot delavnemu človeku. Je to njegov problem, če je ona lena? Je, ker je z njo v odnosu, ni pa njegova odgovornost, da ga reši.[/quote]Pozabljaš na osnovno o čemer tudi teto razumem, da piše. Meje in mere morajo bit pri vsaki stvari, to kar avtorica piše je pač obsedenost in lahko bi bilo tudi kaj drugega kot tek, je za v vsako zvezo nesprejemljivo in zveza v naprej obsojena na propad. Sploh pa je nesprejemljivo, da hoče svojo obsedenost vsilit še njej, namesto da bi spregledal, da pretirava in začel to spreminjat, ter počet še kaj drugega.

Moški je pri tridesetih nadgradnja svojega” Jaz”…zmorejo vse, tako, da ste lahko zelo veseli, da je ekstremen v tej branži….in seveda se dobro pozna pri sexu :). Z leti se prične vse to redčit, otroci, čas….zdravst.težave, tako, da ne poskušajte razmišjat, da bi ga olenili…:)[/quote]Vidiš, to je pa zato ker si indijski tulipan, če bi bila nizozemski, bi se bolj plodno odzivala. 🙂 Naj to nadrgradno in energijo usmeri še kam drugam, ne da kot telček vsak dan ure in ure brezplodno teka po istem pašniku.[/quote]

Polarni sij vi ste kot Pav, ko se pari in slisite samo na pol….sej sem zapisala, da ekstremen v tej branzi ekstremen tudi drugje….no, vi kar ….dobro vam gre …ne pa najbolje….:)

Jaz pa tole dekle malo sumim, da ji je brez fanta dolgčas. Nima zdaj veze, a tip veliko športa, ali ga kar tako ni doma, ona brez njega ne ve, kaj bi počela in jasno, da ji gre šport v nos.

Drugače se pa najbolj strinjam s “Teto”: res vam ni in ni jasno, da ja, šport oz. gibanje sta res zdravju koristna, če se ju uporablja po pameti, ampak kar vsakogar za vsako ceno siliti v šport in dajati veljavo le hobijem, ki so povezani s športom, je pa oprostite: zelo, zelo omejeno. Žal to večina odgovorov v tejle temi dela… Sama sicer popolnoma razumem, zakaj je tako: šport je pač trenutno precej popularen in folk je zmanipuliran tudi v tej temi, ampak da ne vidiš dlje od svojega nosu, je pa tudi…


Kakšna največja vrednota? A imamo morda vsi enake vrednote, najdemo vsi zadovoljstvo v istih rečeh? Ne. Torej v čem je težava? Fant je našel zadovoljstvo v športu in sedaj to ni ok, ker ga ti nisi? Ali zakaj ni ok? Ne pozabi, da te spomnim na začetek mojega pisanja. Ljudje najdemo zadovoljstvo v različnih rečeh. Pa če ima kaj za pokazat ali ne. On je zadovoljen, kar je najpomembnejša stvar, da je lahko človek v odnosu z drugim sploh srečen. Zanemarja je pa tudi ne. Težave sploh ni. Edina težava, ki jo vidim, je ta, da je ona lena in ima slabo vest ob njemu, kot delavnemu človeku. Je to njegov problem, če je ona lena? Je, ker je z njo v odnosu, ni pa njegova odgovornost, da ga reši.[/quote]Pozabljaš na osnovno o čemer tudi teto razumem, da piše. Meje in mere morajo bit pri vsaki stvari, to kar avtorica piše je pač obsedenost in lahko bi bilo tudi kaj drugega kot tek, je za v vsako zvezo nesprejemljivo in zveza v naprej obsojena na propad. Sploh pa je nesprejemljivo, da hoče svojo obsedenost vsilit še njej, namesto da bi spregledal, da pretirava in začel to spreminjat, ter počet še kaj drugega.[/quote]
Koliko pa sploh športa, da lahko govoriš o obsedenosti? V enem komentarju je napisala, da saj sploh ni toliko. Kot drugo pa menim, da nekomu, ki nič ne športa, se mu zdi, da so vsi, ki malo migajo, okrog njega profesionalni športniki. Medtem, ko ima povprečen rekreativec že popolnoma drugačen občutek. Torej, koliko športa na dan, teden, to mene zanima. Je to kje napisala, ali na podlagi česa lahko rečeš, da je obseden?
Če jo povabi zraven, je to siljenje? A ni siljenje nekaj drugega? Meni se zdi, da je to od njega prijazno, uvidevno. Kako različno vidimo stvari.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close