Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek On starejši od mene 24 let

On starejši od mene 24 let

Jaz pa mislim, da je avtoričin post v resnici mokre sanje enega od monovcev, ki mislijo da so pri 40+ privlačni za dekleta pod 30 letom 🙂

Če mu je ime na L., je poročen, prisoten na vseh portalih in osvaja vse, kar ima dve nogi in dve roki. Na jahto te pelje, da vaju ne vidijo skupaj v mestu.

Jaz pa mislim, da je avtoričin post v resnici mokre sanje enega od monovcev, ki mislijo da so pri 40+ privlačni za dekleta pod 30 letom 🙂
[/quote]

Ampak res hahaha pac slinasti starci so itak passe 🙂

No, pa se ti ne bo treba do 73 z njim ukvarjat …

No, pa se ti ne bo treba do 73 z njim ukvarjat …
[/quote]

Ni moj, od znanke od znanke in tako naprej. Poznam ju na videz, njega pa iz pripovedovanja te znanke plus pokazala mi je njegov profil na ona on. Pač dva podatka se ujemata, starost in jahtica.

Aja, ločen sicer je, od prve žene 🙂

Js bi reku tkole…: najboljš je da je max 7-10 let razlike, so pa tud izjeme! Namreč, življenje je težko, cajt hitr teče. Če se najdeta dva, ki zarad različnih situacij ne morets drugač, npr.kot ti, ki te starši niso naučil, da sama zaslužiš svojo gsrsonjero in pa tip, ki ni bil dovolj čustveno zrel, da bi imel ženo svojih let, je lahko ok če sprejmeta kompromis in sta skupaj eecimo dest let. Ali pa npr jaz sem imel razfukano mladost in sele pri 50 ih ugotavljam, ds bi znal furat družino in se povežem recmo z bejbo cca 35, ki ima svojo zgodbo in imava otroke. In se nekak zastopva, da greva lahk cez 15 let, ko bojo razlike prevelike, narazen. Profitirala sva to, da imava otroke jn relativno stabilnih 15 let za seboj. Skratka , najdt morš svojo zgodbo k pije vodo, vedet zakaj neki počneš ib to ful podpirat… sej je dovolj rszumljivo?

Ampak res hahaha pac slinasti starci so itak passe 🙂
[/quote]

Hrastek, tudi ti boš enkrat slinasti starec 🙂

Hrastek, tudi ti boš enkrat slinasti starec 🙂
[/quote]

Pa kwa naj pol, zto pa treba zdj uzivat ane 🙂 tud ti bos stara baba oz. bakica ce mal lepse recem, se prej ko js, kwa cs tk je lajf, zto pa bejbe, uzivite, prepustite se strastem, YOLO

Hrastek, tudi ti boš enkrat slinasti starec 🙂
[/quote]

A to je naš Hrastek? Se mu kar pozna, da je kakšno leto starejši. Tle vsaj tistih slik ni več 😂


Svetujem ti da uživaš dokler lahko. Drugo leto boš trideset in te bo verjetno zamenjal za kakšno mlajšo.

Za nobeno zvezo ni dosmrtne garancije. Tudi ti ne moreš vedeti, če bosta čez 20 let še skupaj. Zatorej uživaj v času, ki ga imaš zdaj. Ne obremenjuj se s prihodnostjo, saj niti ne veš, če ti je usojena (ali pa njemu). Torej – s polno žlico zajemaj, kar se ti ponuja.
En droben nasvetek : za vsak slučaj si ustvari en črn fond.

Njuna zgodba :

https://val202.rtvslo.si/2013/11/razmerja-milena-moraca-in-jurij-soucek/

tip, ki ni bil dovolj čustveno zrel, da bi imel ženo svojih let

Da mi je samo vedet kjer vam prodajajo taksne ucene misli, lol.

Pa kateri 45letnik (pri zdravi pameti!) si zeli na grbo nakopati predmenopavzno vrstnico, ce lahko dobi 20let mlajso? Hahaha…

Sploh pa vedite, da bo taksnih vez vse vec in vec. To pa zato, ker si vsaka zenska zeli moskega, ki je intelektualno, materijalno, … boljsi od nje. Hipergamija 101, ce se niste vedeli. Vrstnikov, ki bi tem kriterijem ustrezali, pa je vse manj in manj. Namrec, feminizacija druzbe je naredila svoje. Favoriziranje zensk in sabotiranje moskih rusi tradicionalno razmerje med spoloma. Torej, med kaksno populacijo si bo zenska nasla to kar si zeli? Med starejsimi! Zakaj ne bi ostala kar lepo sama? Saj marsikatera bo. Samo kaj ko je osamosvajanje mladih iz leta v leto tezje. Zivljenski apetiti, imeti, potovati, uzivati, … pa vse vecji. Marsikatero zensko le stigma drzi nazaj.

Stare koke pa boste morale spozorirati mlade jebace. Zato le pridno varcujte. Za stare niste dovolj “custveno zrele”, lol.

Avtorica je keš pička.

Sploh pa nehajte fantazirati o tem kaj bo s taksnimi pari cez 20 let. Poglejte malo koliko “normalnihj” parov vrstnikov je po 20 letih zakona se vedno srecno porocenih, redno seksajo, itd. Nula koma Jozef. 😉

Kaj ti bo tak star dedec. Par takih parov poznam. Eni gradijo vse na kešu, drugi na ljubezni. Čez nekaj let ne gre več. Prevelika razlika. To je nadomestek fotra.

Pozor, tudi ti se boš postarala in kaj je s tem narobe? Če ti danes ustreza, ti bo mogoče tudi jutri. Večje vprašanje je, če boš ti njemu ustrezala, mogoče te bo zamenjal za mlajši model?

Na dolgi rok se razlika zelo pozna. Po 65 se začnejo starčevske tegobe, navade, pomanjkanje energije, način razmišljanja se spremeni, tudi osebnost velikokrat. Če sta dva približno enakih let, je vsekakor lažje, starata se skupaj. Ženske ob starejšem moškem začnejo ugašat, res zgleda, da jim moški popijejo energijo.
Izjeme so redke.

Ja, točno to je problem. Izjeme so zelo, zelo redke.

Izmišljena zgodbica.

Normalna ženska si najde tam do max. 15 let starejšega tipa, čeprav sta moja starša 17 let razlika, pa sta najbolj srečen par, kar jih poznam. 20+ let se mi zdi pa malenkostno pretiravanje.

Ne rečem, obstajajo tudi take veze in poznam par srečnih, pri nobeni ni ženska skupaj zaradi denarja ( to je že vnaprej obsojeno na propad ), je pa njen partner nekaj posebnega – zato so z njim srečne.

Povprečen slovencelj, plešast, zavaljen 50 letnik s Passatom na lizing in vikendom na Krku, bo težko osvojil HOT 30 letnico.

Če bi jaz bil na njegovem mestu bi z njo delal kot s kravo v štali. Saj denar itak reši vsak problem, bi že požrla… Ampak nekaj resnega se pa ne bi šel, toliko pameti bi moral imeti vsak moški, da razloči ali je z njim samo zaradi koristoljubja in je vse skupaj nepristno.

Pa kaj si eni mislite, da so zenske z vami zaradi vasega kurca ali kaj? Seveda so z vami zaradi vsega kar jim NUDITE. Tudi financno. Kaj fantazirate, da so zenske z vami zato, ker vas imajo tako zelo rade tudi, ce bi do konca zivljenja obsedeli na zavodu za zaposlovanje, lol.

Pa kaj si ene mislite, da so moški z vami zaradi vasega pizde ali kaj? Seveda so z vami zaradi vsega kar jim NUDITE. Tudi financno. Kaj fantazirate, da so moški z vami zato, ker vas imajo tako zelo radi tudi, ce bi do konca zivljenja obsedeli na zavodu za zaposlovanje, lol.

Pa kaj si ene mislite, da so moški z vami zaradi vasega pizde ali kaj? Seveda so z vami zaradi vsega kar jim NUDITE. Tudi financno. Kaj fantazirate, da so moški z vami zato, ker vas imajo tako zelo radi tudi, ce bi do konca zivljenja obsedeli na zavodu za zaposlovanje, lol.
[/quote]

Bravo, bravo, bravo!

Tako jih je treba, take leš pič.ke in leuhinje…
Mnogi smo že spregeldali, mnogi pa še bodo.

Moški smo res neumni, če pustimo celo premoženje zaradi ene špranje.
In če že govorimo o špranjah: so po 40 – 50 evrov. V Sloveniji.
V Srbiji pa 10 – 20.

Za tistih 5000 spolnih odnosov delati 40 let, po 8 -10 ur na dan?

Normalne, poštene seksa NE računajo, ker v njem uživajo, uživajo pa tudi v moškemu kot takemu…

ja pa ja, večina žensk je s tipom zato, ker si želi čutit njegovo telo na sebi kako jo pritiska dol ob pojstlo…., kakšn denar, ne moreš drugih sodit po sebi, da nisi kaj popila, ko si to pisala. Pošteno moški verjamemo v poštene ženske, saj smo zato na svetu, da drug drugega osrečujemo..

New Report

Close