Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek on this day

on this day

no pa se pohvalite s kom delite RD, al pa s katerim pomembnim dogoTkom 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

jaz pa delim roj. dan z enim seksofonistom…..

Danes ga ima npr.: tud moja žena,delim ga pa (skori) z našim vrabcem.
;-)))

VSE NAJBOLJŠE!!!

Btw…. moj ta mali ga pa praznuje v četrtek….

:))))))))) Evo, če bi bila moški, bi imela veliko možnosti, da bi postala sanje vsake ženske in vladala polovici sveta 😉 :))))). Uf, kakšni moški so na moj r.d. rojeni… 😉 :))))))))) Samo znanih žensk še ne… No, saj še imam čas ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

na mojga so sami čudni ;(((((((((

na moj r.d.

john lennon

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Ava Gardner … to je edina, ki jo poznam … drugi so vsi neki čudni … Eden je nek lovc al kaj jst vem kaj … en je nek plesalc … eden je pa svetnik … … … Ma kr neki … :)))))))))

Lp, Bgv

PS: U u u … mistery person … zdej sem vidla … Še en strašno bogat majstore je bil rojen na moj r.d. :))))))))))))))))))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close