Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejša je 15 let

Starejša je 15 let

Kako bi gledali na par, kjer je on 35 ona pa 50? Oba ločena, ona z odraslim otrokom, on z otrokoma v oš. Oba s službama in ločena več kot 2 leti.

 

Če njima paše, ne vem, kaj je sploh za debatirat…

Odgovor na objavo uporabnika
Dober par, 26.04.2022 ob 17:55

Kako bi gledali na par, kjer je on 35 ona pa 50? Oba ločena, ona z odraslim otrokom, on z otrokoma v oš. Oba s službama in ločena več kot 2 leti.

 

Če ni, bo težka!

Če je njima prav, potem je v redu.Kot v 90 dneh do poroke…TLC program

Koga ima to sploh kaj za brigat? Njuna stvar, onadva bosta skupaj živela, onadva se bosta imela lepo oz. se ne bosta razumela, ne opazovalci. Če je ljubezen prava, onadva pa dovolj samozavestna, se bosta na okolico požvižgala, če pa ju tarejo dvomi, pa mogoče to ni to?!?

Če sta za skupaj, sta pač za skupaj. Uživajta!

Čisto ok, če jima paše in dokler jima paše. Kakšnih posebnih planov glede prihodnosti si pa ne bi delala.

Vsi vemo, da ne bo trajalo.

Al pa tko:

Kako bi gledali na par, kjer je ona 35, on pa 50?

Resno, polni ste predsodkov, to je.

Da ima materinski kompleks, ona pa ima rada fantičke in ne moške.

Veliko moških ima pri +40 otroke, ampak s 55-letnico bolj težko.

In v čem je problem? Če sta onadva dovolj zrela in imata vse na podstrešju in v srcu urejeno, bo veza funkcionirala.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 26.04.2022 ob 21:47

Da ima materinski kompleks, ona pa ima rada fantičke in ne moške.

Veliko moških ima pri +40 otroke, ampak s 55-letnico bolj težko.

Pr 35 ni moški?

Tega ne veš. Mogoče pa ona zgleda 10 let mlajša al vsaj “dobro ohranjena”, on pa “starejši”, pa oba itak že imata svoje otroke.

Kakorkol že, cougars are cool 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 26.04.2022 ob 22:00

Pr 35 ni moški?

Po moje ni “pravi” moški, ampak čustveno bolj fantič, saj zakaj bi ga sicer “mamice” privlačile? Ženska v menopavzi, moški pa še praktično na špici spolne in ustvarjalne moči. V kontra smeri z zamenjavo spolov je bolj naravno.

Hy moj je 12 let starejši od mene js bom 25 on bo letos 37 in imava punčko zdaj staro 18 dni nama gre super sploh od kadar je mala princeska ob nama

Sedaj pa mi naj nekdo razloži kaj pri p….. imajo leta z ljubeznijo? To ozkoglednost smo si naredili sami. V naravi ni let!!!

 

Poznam tak par, on izgleda 50 je pa 35 in ona 35, čeprav jih ima 50. Imata skupnega otroka, srečna in kompatibilna.

Odgovor na objavo uporabnika
Bedarija, 18.05.2022 ob 09:39

Sedaj pa mi naj nekdo razloži kaj pri p….. imajo leta z ljubeznijo? To ozkoglednost smo si naredili sami. V naravi ni let!!!

 

Nič, popolnoma nič. To komentirajo samo debeli, zavaljeni vase zagledani egocentrični spaki. Fauš so jim.

poznal sem en tak par… dolgo let sta bila skupaj, sej mogoče sta še…. Vedno prijazna, ko smo se srečala… ampak jih nisem nikoli resno jemal,  zadnje čase vidim njo samo…  Pozna moje, predvsem športno življenje iz preteklosti in me vedno vpraša, kako…, a še… Men pa nerodno vprašat, kje ima pa mladeniča, ki je tudi z mano igral dostikrat… Tipi, ki imajo toliko starejše ženske…, pa kaj naj rečem, imam občutek, da niti v družbi ne bi želel biti z njimi, preprosto zato, ker ne bi bil z njimi tudi v drugih stvareh v življenju na isti frekvenci. Ampak…, kdo jim kaj more…, naj uživajo dokler traja.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 18.05.2022 ob 10:32

poznal sem en tak par… dolgo let sta bila skupaj, sej mogoče sta še…. Vedno prijazna, ko smo se srečala… ampak jih nisem nikoli resno jemal,  zadnje čase vidim njo samo…  Pozna moje, predvsem športno življenje iz preteklosti in me vedno vpraša, kako…, a še… Men pa nerodno vprašat, kje ima pa mladeniča, ki je tudi z mano igral dostikrat… Tipi, ki imajo toliko starejše ženske…, pa kaj naj rečem, imam občutek, da niti v družbi ne bi želel biti z njimi, preprosto zato, ker ne bi bil z njimi tudi v drugih stvareh v življenju na isti frekvenci. Ampak…, kdo jim kaj more…, naj uživajo dokler traja.

komplikator…, zakaj pa ne? vsem starejšim se ne vidi, da so dejansko starejše…, mlajšim bikcem pa paše, da jih starejša izoblikuje v pave bike. kakor komu…, pustite ju uživat.

Če ima moški starejšo partnerko, je vsekan v glavo in ravna z biološkega vidika protinaravno.

Kvaliteten moški, ki lahko, si bo vedno rajši našel mlajšo žensko. Ker je pač lepša, bolj vitalna, zdrava in ima bistveno več šans, da rodi zdravega otroka. Ker starejše žal pogosteje rojevajo downovce in pa avtiste, je to nenezadnje tudi družbeno destruktivno.

Odgovor na objavo uporabnika
Gutenberger, 18.05.2022 ob 10:56

Če ima moški starejšo partnerko, je vsekan v glavo in ravna z biološkega vidika protinaravno.

Kvaliteten moški, ki lahko, si bo vedno rajši našel mlajšo žensko. Ker je pač lepša, bolj vitalna, zdrava in ima bistveno več šans, da rodi zdravega otroka. Ker starejše žal pogosteje rojevajo downovce in pa avtiste, je to nenezadnje tudi družbeno destruktivno.

ti pa trčen v “betico” zagotovo samki luzer, brez moralnih vrednot.

Kj pri p…sploh komentiraš. luzeru jadni. S takimi komentarji naredite ljudje ogromno moralne škode vpletenim. Koji vrag si ti da bi sodil. Odfukaj.

Takšni “vpleteni” so že avtomatsko nemoralni, perverzni in družbeno škodljivi.

S propagando nekih perverznih protinaravnih idej delate histerične feministke ogromno škodo. Ki ni samo moralna, ampak je družbena, finančna in zdravstvena.

Se ti sploh zavedaš koliko nas davkoplačevalce stane celoživljensko preživljanje defektnih otrok?

Slovenske moške bi moralo Ministrstvo za zdravje celo pozivati, da naj si za zasnovanje družine dobijo mlade in zdrave punce.

Ker če bo šlo tako naprej, bomo kot narod degenerirani in bomo izumrli.

Srčica problema je v tem, da današnje punce v svojih 20ih furajo instagram lifestyle, namesto, da bi rojevale v biološko primerni starosti.

Ko pa gre zaloga jajc proti koncu, pa panika! In ogabno je, da ena stara koka ulovi celo mlajšega moškega za svoje zamujene materinske ambicije. In potem po možnosti rodi downovca ali pa avtista. Moralna bolanost rojeva bolane.

Pa saj pri razliki v letih ni problem v videzu ampak v tem kaj je v glavi. Ko pride do težav pride zaradi razlike v letih, ker je v različnih starostnih obdobjih tudi miselnost drugačna. Nekateri pa se kljub razliki v letih miselno/karakterno ujemajo in lahko funkcionirajo čist normalno. Kaj ima pri tem kako funkcionirata veze, da ona pri 50 zgleda 35 in obratno? Če se pa zaradi videza razhajate potem pa vam res ni pomoči.

New Report

Close