Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu One Night Stand – Izkušnje in prigode

One Night Stand – Izkušnje in prigode

Glede na to koliko komentarjev si in še boš napisala in koliko časa porabiš ostale računalniške aktivnosti močno dvomim da imaš rednega partnerja oziroma moža.


Faušija je res zajebana reč 🙂

1.) Na fešti pri kolegu
2.) v neki drvarnici/lopi
3.) brez zaščite

Se sploh nimaš kaj za sekirat. Če natančno bereš, imaš v skoraj vseh teh zgodbah samo 1 skupni imenovalec- alkohol, eni celo o potokih alkohola pišejo. Da se ga moraš nalit da si tolk korajžen za one night stand, je že samo po sebi debilno.

Še solj mimo je potem to, ko bereš, da se sploh zaščitijo ne. Tak folk je res budala in eni potem celo življenje plačujejo ceno za en tist usran pijandurski kao užitek 1x pred leti. Odgovornost do lastnega zdravja = 0.

… bi izstopala

1. Skandinavka, na moji službeni poti
2. Pri njej doma
3. Brez kondoma, je zahtevala, da končujem vanjo

Nisem se imel te izkusnje, sem bol sramezlive narave in ne pijem.
Me pa zanima kako je, po zgoraj prebranem je zelo dobra izkusnja (ce seveda druga oseba vsaj malo ve kaj dela). Upam da mi kdaj rata hehe

@Zorc25 ne sekiraj se. Naj bo tvoja prva iz kake eksotične države. To za vedno ostane v spominu + boljše so, kot belke(kot noč in dan).
Lp

Prva takšna izkušnja:

Poznala sva se že od prej, bila je par let starejša od mene. Na enem žuru so popustile zavore in sva zgodaj zjutraj, ko se je že zdanilo, šla k meni domov. Ker sva bla utrujena, sva takoj zaspala.

Prebujanje je pa bilo zelo sladko: najprej nedolžni poljubčki, božanje, “testiranje” kako daleč je pripravljena it.. 🙂 Nalašč sem zavlačeval in jo počasi kuru.. Ob lizanju bradavičk je stokala, kot da ji prihaja. Ko sem ji končno dal roko v hlačke, je kar teklo iz nje. Nadaljevala sva s kondomom, spet na začetku počasi, samo z glavico, potem pa vedno bolj divje in globoko.. Orgazma sta bla eksplozivna, njo je v nekakšnih valovih nekontrolirano treslo… Res lep spomin 🙂

One night stand in žurke NE POZABNO! Seksala sem z suhim fantom, ampak po resnici povedano res me je najbolje poseksal 🙂

Za moje pojme ni nič narobe, če si želiš in je to čisto normalno, saj smo samo ljudje.

Žurirajte dokler ste mladi, seksajte in imejte se radi. Predvsem pa današnja mladina ne zna več žurirati, saj je stalno na telefonih.

Se popolnoma strinjam s tabo. Sam mam pa rad mocnejse punce z vlko ritko take najraje sexam.

vaše prigode One night standov.
1.) Obletnica iz Srednje Šole
2.) V gozdu
3.) brez zaščite

To je to, tako, bi mogli ljudje razmišljat. O telefonih se pa ne splača izgubljat besed, to je čisto dizaster, mlajših generacij.

[/quote]

To je to, tako, bi mogli ljudje razmišljat. O telefonih se pa ne splača izgubljat besed, to je čisto dizaster, mlajših generacij.

1.) v fitnnesu
2.) pri njemu doma
3.) kondom

Sicer tega nisem nikoli počela ampak sem si zaželela sexa takrat in mi ni žal.

1)U službi, na plesu, u tivoliju
1=2
3) jaz ola
Nek samo dodam da one kaj su se najviše trkale po prsima da nebi varale te su bile prve za stvar.
Al nekad se o tom ni govorilo, obavili smi i čao do druge pauze.

meni bi dala men bi se dvignil že na pogledu nate te posexal bi skozi hlačke

radovednica javi se na 041****** boš čutila kaj je kurac

Brez telefonskih prosim!!!

Ene parkrat (vsakič druga) na wcju.
Seveda kondom.
Najbolj smešno da sem eno potem čez par let eno od teh gledal kot pripravnico.
Ni se me spomnila no vsaj pokazala ni.

Samo enkrat v hombretu in pokasirala hep.

Ni bilo vredno.

– S sodelavko, sva se dolgo gledala in le nagovarjala, potem pa šla na zmenek in …
– Pri meni doma, ponoči in zjutraj
– Brez kondoma

Na vlaku na wcju, z resnim fantom.
Kondom.

Hepatitis? C? B?

New Report

Close