Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek OOOOOO SE ŽE ZAPLETA

OOOOOO SE ŽE ZAPLETA

gledam v živo na maske dol hahahahahahha
Evo, zna policija hitr zrihtat a? Tole pa niste pričakovali?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

policija ima narodno mešane zaposlene, odlično jim gre, bravo.

Link?

Saj sem napisal – facebook Maske dol

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Dejstvo je, da policija ravna protiustavno, saj preprečuje prostiranje, do katerega ima vsak posameznik ustavno pravico.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Link v živo imate na gacebook strani Gibanje OPS (osveščeni prebivalci slovenije) hahahahahaha, crkavam od smeha
Je reku dedec da bo plača minimalna v slovniji 1500 karintov oz slovenov, ker bo Slovenija svojo valuto imela hahhahaha
Ljudi pa glih 8 tam hahahah, kje je zdaj največji shod in slovenski narod ki se bo prebudil danes. Jaz ko gledam bom zaspal ne da se bom prebudu

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

ojoj… sej so samo revčki no. Pa to ni za na proteste ampak to je za v zavode no… Evo policaji prišli hahahahahaha, zdele jih bodo pa stolkl hahahahahahahah

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Samo ne na tak način v času epidemije. Mislim, da so spisali nek zakon, ko so začasne spremembe izjema. Zato ni protiustavno. Itak nimajo pa nobenega pametnega programa.

[img]https://media3.giphy.com/media/128UMaujdjX7Pi/200.gif[/img]

USTAVA RS
42. člen

(pravica do zbiranja in združevanja)

Zagotovljena je pravica do mirnega zbiranja in do javnih zborovanj.

Vsakdo ima pravico, da se svobodno združuje z drugimi.

Zakonske omejitve teh pravic so dopustne, če to zahteva varnost države ali javna varnost ter varstvo pred širjenjem nalezljivih bolezni.

Poklicni pripadniki obrambnih sil in policije ne morejo biti člani političnih strank.

63. člen

(prepoved spodbujanja k neenakopravnosti in nestrpnosti ter prepoved spodbujanja k nasilju in vojni)

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti ter razpihovanje narodnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva in nestrpnosti.

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k nasilju in vojni.

Samo ne na tak način v času epidemije. Mislim, da so spisali nek zakon, ko so začasne spremembe izjema. Zato ni protiustavno. Itak nimajo pa nobenega pametnega programa.
[/quote]

Ma kakšna epidemija, lepo te prosim. Vsem se že malo blede. Potem lahko vlada dela, glih kar želi z narodom, ker je protest prepovedan. In točno to tudi dela.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

hahahah, točno tak sem jaz zdajle samo da ne jem kokic ampak čips hahahahahah. Tut kosila nisem pojedu, nimam cajta, se ne premaknem s kavča. Celo noč sem bil na šiht, ampak da bi tole zamudu pa prespal… Ni šans, tole je boljš kot vsaka druga stvar na tv hahahahaha. Otroc spijo, baba pa itak ne zastop slovensk, sej ne ve zakaj se režim da se bom uscal tle na kavč.
uuuuuu da bi le trajalo tole.
Kje je Viharc?? Včeraj je jamral da ni nč pametnega po tv, pa če je tole zamudu je usekan, ker to je škoda zamudit

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ma, to je tista Anica Bidar, kompanjonka od Šiška. Skratka, horda n____v.

hahahah, točno tak sem jaz zdajle samo da ne jem kokic ampak čips hahahahahah. Tut kosila nisem pojedu, nimam cajta, se ne premaknem s kavča. Celo noč sem bil na šiht, ampak da bi tole zamudu pa prespal… Ni šans, tole je boljš kot vsaka druga stvar na tv hahahahaha. Otroc spijo, baba pa itak ne zastop slovensk, sej ne ve zakaj se režim da se bom uscal tle na kavč.
uuuuuu da bi le trajalo tole.
Kje je Viharc?? Pisda včeraj je jamral da ni nč pametnega po tv, pa če je tole zamudu je usekan, ker to je škoda zamudit
[/quote]

Saj vemo, tvoj nivo je Nova TV. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A Ludi ni pa nič povedal, sem pričakovala, da bo, glede na to, da tukaj cele dneve nabija kaj jim je treba povedati in kako….

Vav kaka revolucija.😁 Kje je pa ludo pijano?

Saj vemo, tvoj nivo je Nova TV. 😉
[/quote]
Marko, a nisi udeleženec revolucije, kaj je zdaj to?😁 Sem mislil it sosedu drva razžagat, zdaj pa ni šans, da bi revolucijo zamudil, se ne premaknem iz sedežne, bo počakal.

Ma kakšna epidemija, lepo te prosim. Vsem se že malo blede. Potem lahko vlada dela, glih kar želi z narodom, ker je protest prepovedan. In točno to tudi dela.
[/quote]

Eee… ogroženo je zdravstvo in s tem zdravje državljanov? Pa narod nisi samo ti ali jaz ali mon. Narod smo vsi. In del naroda je za ukrepe. Sicer pa je bil moj komentar na tisti del, da je protiustavno. So ti prilepili člen, kjer piše da je vse bp.
Pri nas jih je polno prebolelo ali prebolevajo in ja, jaz temu pravim epidemija. Mogoče pa bi bilo potrebno na novo definirat kaj epidemija sploh je. Si pač proti maskam, proti cepljenju in ne vem še čemu. Smo pa v demokraciji. V njej žal prevlada večina. To je čar demokracije. Ostalo so manjšine, ki pa se morajo za svoje pravice postaviti, ampak na način, ki ne ogroža ostalih. To je vse.
Mene sicer razni antimaskarji in anticepilci ne ogrožajo, ker nosim ffp2 masko in ne hodim v množice.
Povem pa lahko, da tole pred parlamentom danes niso “narod” ampak manjšina in da sploh ne vejo kaj tam počnejo. Da se gre en zdaj dret maske dol, je proti pol naroda. Zakaj ne glasujemo in zmaga večina?

Eee… ogroženo je zdravstvo in s tem zdravje državljanov? Pa narod nisi samo ti ali jaz ali mon. Narod smo vsi. In del naroda je za ukrepe. Sicer pa je bil moj komentar na tisti del, da je protiustavno. So ti prilepili člen, kjer piše da je vse bp.
Pri nas jih je polno prebolelo ali prebolevajo in ja, jaz temu pravim epidemija. Mogoče pa bi bilo potrebno na novo definirat kaj epidemija sploh je. Si pač proti maskam, proti cepljenju in ne vem še čemu. Smo pa v demokraciji. V njej žal prevlada večina. To je čar demokracije. Ostalo so manjšine, ki pa se morajo za svoje pravice postaviti, ampak na način, ki ne ogroža ostalih. To je vse.
Mene sicer razni antimaskarji in anticepilci ne ogrožajo, ker nosim ffp2 masko in ne hodim v množice.
Povem pa lahko, da tole pred parlamentom danes niso “narod” ampak manjšina in da sploh ne vejo kaj tam počnejo. Da se gre en zdaj dret maske dol, je proti pol naroda. Zakaj ne glasujemo in zmaga večina?
[/quote]

Na novo definirat? Epidemijo so na novo definirali tik pred pojavom covida ali pa tik na začetku covida19, ne spomnim se točno. Točno s tem namenom, da jo lažje razglasijo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sem presenečena. Zelo veliko ljudi. Veliko jih niso niti notri spustili.

To pedersko paradiranje nekoga, ki je celo iz kao ogrožene skupine (!?!), z zeleno čepico na glavi je kao pri nas protest al kaj??
Pa zakon je poznan, ve se kje in kdaj je potrebno maske nosit in pričakujem, da se bo vsem pacientom brez, lepo razdelilo položnice. Saj lahko vztrajajo pri svoji “svobodi”, vendar bodo pač plačali zanjo a ne. Tudi jaz bi se vozila 100 skozi naselje in imejevanje tega je kršitev moje svobode. Tako DEBILNO zvenite in izgledate. Upam resno, da nihče ne bo govoril v imenu otrok, ker je to zloraba le-teh v svoje bolne namene! In tudi nobenemu pacientu tam ne dajem pravico, da omenja vse (torej tudi moje) otroke. Govorite kaj hočete vi in vaših 5 privržencev ter njihovi otroci, ostale pustite pri miru, ker vaših bolanij nočemo blizu! Tole je slabše od janšizma, pa sem mislila, da z Jajotom na čelu ne moremo nižje pasti. Maškarada, ne pa protest.

Potem bo pa prišla gripa, pa prehlad, pa še kaj si bodo izmislili, pa bo pravica do zborovanj ugasnila.

Sicer te pravice ni bilo že jeseni, ampak je virus izgleda haral samo pred parlamentom, na tržnici, kjer je ob istem času potekala odprta kuhna, pa so se ljudje zbirali (brez mask) pa ni bilo problema. Tam policaji niso nič ukrepali.

Oprosti samo debilno je nošenje mask na prostem, pa čeprav je to z zakonom določeno. Maškarada je pa točno to, kar zagovarjaš, nošenje mask povsod, kamor greš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Na novo definirat? Epidemijo so na novo definirali tik pred pojavom covida ali pa tik na začetku covida19, ne spomnim se točno. Točno s tem namenom, da jo lažje razglasijo.
[/quote]

No potem pa ni nič protiustavnega. Vse pokrito.

No potem pa ni nič protiustavnega. Vse pokrito.
[/quote]

Pokrito ja, pisno. Pa ti ni nič sumljivo, da gredo to delat pred vso to ceremonijo s covidom? Misliš, da to počnejo za tvoje dobro? Retorično vprašanje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close