Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek oooooooo

oooooooo

oooooooooohhhhhhhhhh

ohja

vam povem……. prav gorje mi je! :((((((((((

Ženu: ne jamraj 😉 :)))))))))))

ok, ok… Saj lahko, no… :))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A tebe tud tepejo? Pa nič ti za jest ne dajo? Pa samo delat moraš? 😉 :))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

čau mala, kej si dobrega spekla dans? :))))))))))

Danes pa nič. Vsak dan pa spet ne morem, no 😉 – bomo potem vsi tak lepo debeli… 😉 :)))))))) Pa suhi v denarnice, hihihihi…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

eh, ne točno tako…… hehe……

preveč dela mi dajo…. pa preveč za jest in za pit………

da razložim: dosti dela itak………. za kosilce: mega narezki (pršutka, hamburška, šalaminčki, šunka, sir + kiselice) + gibanica + kabernet savinjon……….. in kako naj napokan človek opravlja vse tisto delo? ;((((((

ja ja, šparej se………. hihihi……… za mojo ohcet te najamem! a je prou? ;))

mishiko pokličeš, pa ona medtem vse poje in popije, Hely pa lahko ta čas dela 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Lahko. Samo nisem poceni… Moj me vedno “draga” kliče… že ve zakaj 😉 :)))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

no, no…….. to pa meji že na črni humor!!!!!!!! ;))))))

že vem……… hehe…… zato, ker te hoče samo za domačo rabo!!!

ko bi on vedo kejšen potencial ima v rokah, ko te prime……. hihihi ;)))

a si že pomolzla???

send $

not yet.

pr nas mouzemo zvečir, da kravke lažje spijo, ko imajo prazna vimenca….. teku kukr fantki zvečer lažje spijo, če imajo prazna jajčka…….. ;)))))))

ne razumem…
a pr vas še ni večer??

send $

not yet….. tema je že, ma ura je šele štera pupedan!

kej pa pr vas?

ma pr nas doma gremo že skoro spat.
samo še pol sveče je ostalo za do ponedeljka! 🙁

send $

aha, zanimivo…….. na kolk svečk pa tvoj računalnik laufa?

Oooooooooooooooooooooooh ja … … Se ti pridružujem …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zeeeeeeeeeh :=0

še en četrt ure…………… jupiiiiiiiiii :)))))))))

ti ti pa še ne smeš zehaaaaaaaaat……… sej si šele ustauuuuuuuuuu!!!! ;)))

Še 14 minuuuuuuuuuuuuuuut … juuuuuuuuuuupi … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

O frdaman, a zdej bosta pa ušle ;(((

Jeeeej, jeeeeej…. uuuuuueeeeeeeeeeeeeeeee!!

Ja ben … drugič pa prej pridi ne … :))))

Meni se zdej že ene pol ure vleče tko da je jooooooooooooooooj!!! :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close