Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Opala, Cvikl se ločujeta?!

Opala, Cvikl se ločujeta?!

Me ne zanima. Antipatika.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm793, 23.06.2022 ob 20:28

Po moje ma prej ona novega. Ona pri 45 je na vrhuncu svojega spolnega razcveta, on pri 63 pa je verjetno že omagal ;-).

Mah, ona deluje tako, da jo mora njen moški za seks prosit, taka fina in ne preveč gajstna, da več časa nameni za lišpanje in urejanje svoje zunanjosti “tiptopškatlica”, kot pa dat en dober seks od sebe. Zdaj ko je pa stara prej blizu 50ke, kot 40ke, pa še toliko bolj.

Odgovor na objavo uporabnika
Cokan, 23.06.2022 ob 21:14

Menda ji je natvezil, da je v Londonu in da dela, a je takrat v resnici na Tajskem natepaval asian street meat.

Sicer pa si je on ona sama kriva. Kaj pa toliko sprašuje. Nima je kaj brigati, za kaj on troši svoj denar. Dovolj je, da baba ve, kdaj pride tip domu. Da je skuhano.

Če mu ni ona morda dala in več dajala, jasno da je nekje moral se potešit. moške v modnikih tišči, žensk v jajčnikih ne.

nova
Uredništvo priporoča

itak, on je 20 let starejši, kaj bo ona z 60 plus letnikom..tudi midva sva bila 19 let razlike, ko je bil on 60, je postalo nevzdržno, pač razlika taka v letih ne gre, sploh ko moški pride do 60. Sva šla narazen.

Že videno Pri Jelinčičevih in še marsikje.

Odgovor na objavo uporabnika
seveda616, 24.06.2022 ob 10:17

itak, on je 20 let starejši, kaj bo ona z 60 plus letnikom..tudi midva sva bila 19 let razlike, ko je bil on 60, je postalo nevzdržno, pač razlika taka v letih ne gre, sploh ko moški pride do 60. Sva šla narazen.

Že videno Pri Jelinčičevih in še marsikje.

ja saj, drži.

Moški  pri 50ih lahko še kako  nori v drugi puberteti in je “henkipenki” še kako fino gajsten.  Inon meni ne deluje sicer, da ne bi bil gajsten – prej da je ona izgubila po 40em svojo gajstnost 🙂 Moški pri 60ih pa tudi še lahko redno hebla, če prej redno “trenira” :).

Drugo pa je, če se mentalno razhajaš zaradi prevelike starostne razlike – ker 18 let, kot je pri njima razlike ( on zdaj 63, ona 45, to je že kar ena generacija vmes-pa človek pri 60ih se lahko hitreje mentalno  stara, kot pri 45ih – gledano v povprešju v enem letu 🙂

Potem pa zadnji čas,da jaz mojega pustim, jaz sem 46, moj pa 65. Sej je vitalen, daš mu komot 10, celo 15 manj, ampak ni to to. Od seksa dalje vse gre na slabše, se mi zdi, da dobi prav en tak starostni pridih, kljub mlajši ženi in otrokom.

 

Odgovor na objavo uporabnika
razlike velike starostne razlike se pokažejo z leti sobivanja, 24.06.2022 ob 10:29

ja saj, drži.

Moški  pri 50ih lahko še kako  nori v drugi puberteti in je “henkipenki” še kako fino gajsten.  Inon meni ne deluje sicer, da ne bi bil gajsten – prej da je ona izgubila po 40em svojo gajstnost 🙂 Moški pri 60ih pa tudi še lahko redno hebla, če prej redno “trenira” :).

Drugo pa je, če se mentalno razhajaš zaradi prevelike starostne razlike – ker 18 let, kot je pri njima razlike ( on zdaj 63, ona 45, to je že kar ena generacija vmes-pa človek pri 60ih se lahko hitreje mentalno  stara, kot pri 45ih – gledano v povprešju v enem letu 🙂

Eh, tudi pri seksu se pozna, brez skrbi. Ne gre samo za to, ali še lahko, čeprav se tudi tu pri vsaj polovici moških že po 40.letu začnejo težave. Še bolj pa gre za tisto energijo, strast, ki je pri ženskah med 40. in 50. v porastu, pri moških pa že v upadu, kaj šele pozneje, po 60. Zelo pomembno pa je tudi mentalno stanje, ki vemo, da se s starostjo spreminja. Večina parov s tako starostno razliko gre narazen. Ko je ženska stara 20, 25, se ji zdi moški, star 40, 45 seksi, ko pa je sama v teh letih, pa s 65 – letnikom ni nič kaj več zabavno. Turobno je takrat, ko te že tako daje kriza srednjih let, deliti življenje z nekom, ki gre figurativno že proti koncu, saj te to pahne v depresijo, če že ne psihozo.

Ona se je zelo grdo postarala. Nekoč je bila wannabe lepotica, zdaj pa je ena navadna posušena polenovka.

Pa kaj bo Cvikl s tako?! Za seks ni več dobra, srčne dobrote pa pri njej itak nikoli ni bilo.

Ja pa ja.  Jerca nikoli ni bila lepotica, je pa res da preko nekakšnih vez celo reklamirala Barcaffe.

Jumbo slonček s telečjimi očmi.

Je pa znala ujeti starca in si zagotoviti preživljanje.

Zdaj se štuli okoli starih bogatih vešč, npr. Loginove, pa tiste Medexove direktorice in podobnih, hišo ima  in Cvikla več ne potrebuje.

Se bosta že znašla, vsak po svoje, bo pa Cviklu zagotovo žal, da je zaradi njene češplje pred leti tako grdo delal z otrokoma iz prvega zakona, vse se mu vrnilo ko bo sam in onemogel potreboval njuno pomoč.

Odgovor na objavo uporabnika
Chios, 24.06.2022 ob 13:33

Ona se je zelo grdo postarala. Nekoč je bila wannabe lepotica, zdaj pa je ena navadna posušena polenovka.

Pa kaj bo Cvikl s tako?! Za seks ni več dobra, srčne dobrote pa pri njej itak nikoli ni bilo.

Se strinjam, da ona ni za pogledat, na videz sta tu nekje, on ne izgleda slabo za svoja leta, ona pa zelo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
slo jet set, 24.06.2022 ob 13:40

Ja pa ja.  Jerca nikoli ni bila lepotica, je pa res da preko nekakšnih vez celo reklamirala Barcaffe.

Jumbo slonček s telečjimi očmi.

Je pa znala ujeti starca in si zagotoviti preživljanje.

Zdaj se štuli okoli starih bogatih vešč, npr. Loginove, pa tiste Medexove direktorice in podobnih, hišo ima  in Cvikla več ne potrebuje.

Se bosta že znašla, vsak po svoje, bo pa Cviklu zagotovo žal, da je zaradi njene češplje pred leti tako grdo delal z otrokoma iz prvega zakona, vse se mu vrnilo ko bo sam in onemogel potreboval njuno pomoč.

O LOOOL – “jumbo slonček s telečjimi očmi”.

Probem je, ker ji je v glavo stopilo. – in je mislila, da je ona tista, ki lahko izbira in bo izbirala. Amašk “godine prolaze” – tudi njej so. -ne pomagajo niti eventuelni prsni vsadki sedaj 😛 Verjetno je dobila bumerang nazaj. razdrla Cviklov prvi zakon, zdaj je pa dobila payback. Cvikl, glede na to,  kako enako deluje narcisoidno , kot ona,  ni bolj neumen od nje.

Odgovor na objavo uporabnika
Huh, 24.06.2022 ob 10:10

Me ne zanima. Antipatika.

se strinjam.

“Jumbo slonček s telečjimi očmi.”

Tole pa je res odličen opis dotične gospe. Res se grdo stara, pri 45 letih bi morala zgledati kot pušelc, ona pa kot slonček s telečjimi očmi.

Saj veste, kako pravijo. Do 50 leta zgledaš, kot ti je dala mati narava, potem pa tako kot si zaslužiš. Zdaj ji že žlehtnoba buta v faco.

 

Odgovor na objavo uporabnika
kar je sejala to žanje, 23.06.2022 ob 13:43

Upam, da bo tanova enako žleht do njenih otrok kot je bila Jerca do otrok iz prvega zakona. Je dobila, kar je sama naredila prvi ženi.

sanjska poroka je odnesla sanjski zakon:)

Mogoče je pa le predstava za ljudstvo. Kot guverner bo gotovo dobil kako stanovanje,

če je ločen. To je pa tudi vredno ene ločitve…….

Odgovor na objavo uporabnika
Ena kura, 24.06.2022 ob 18:45

Mogoče je pa le predstava za ljudstvo. Kot guverner bo gotovo dobil kako stanovanje,

če je ločen. To je pa tudi vredno ene ločitve…….

saj ga ne dobi v trajno last, samo na uporabo za čas funkcije. In pa še 4  “uradne” otroke ima – in tudi kaj dobrega bi sploh imel od tega, če bi imel eno lastniško stanovanje kot dvakratni  ločenec?

Kdo sta to in zakaj zgleda ženska kot nek transvestit

Ja iiiin?? Pa koga brigata. Kup ljudi se razide, loči vsak dan.

Odgovor na objavo uporabnika
ta dva, 24.06.2022 ob 20:50

Ja iiiin?? Pa koga brigata. Kup ljudi se razide, loči vsak dan.

Onadva sta javni osebi.Mi pa ne.Nikoli ne bomo pozabili , kako je ta človek nad svojega otroka poslal policijo, češ da vlamlja.Poznamo take osebke, samo na svojo rit gledajo.In potem dela nove otroke, pa še za prva dva ne poskrbi, kot je treba.Za medije se fotografira in kaže z drugo družino, prva se mu pa jebe.Fuuuuj, dol s takimi ljudmi! Upam, da na stara leta ostane sam in da ga ne povoha več nobena.Uboga otroka iz drugega zakona.S takim nemoralnim očetom in mamo, ki visoko leta, pa ni pilotka.

 

New Report

Close