Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Opažam vedno več žensk v supergah

Opažam vedno več žensk v supergah

Opažam vedno več žensk v supergah, obutih h krilu, elegantnim hlačam ali obleki.
Katera moda to narekuje?

Ene znamo uporabljat svoje možgane in nam ne rabi nobena moda nič narekovat.

Tako se oblačijo in obuvajo pametne ženske, ki cenijo sebe, svoje noge in hrbtenico ter imajo dovolj samozavesti. Tebe očitno ni med njimi.

To naj bi bil letos nek modni hit.
Zanimivo da ga jaz furam že leta. Lepe noge, lepi prsti na nogah so mi bolj pomembni kot tlačit noge v štiklarje.
Udobje, ki ga ni čez to lepoto visokih petk.

To je že leta moderno v Evropi, v Aziji pa še precej dlje.

Rada gledam modo, vendar je ne nosim. Pri čevljih mi je glavno vodilo udobje.

V Ameriki že pred 50 leti, ampak ne kot moda.

[img]http://shrani.si/f/28/eu/4lngSJJu/1/830845445921456149424936.jpg[/img]

Pol praviš, da ima tak stil kot ti?

To so praktične ženske. Podobno kot moški, ki so cele dneve v delovnih kombinezonih, tudi ko ne delajo.

Niso to navadne superge za športat. Običajno so bele barve z malo bolj debelim podplatom. Ob dobri kombinaciji ostalih oblačil lahko izpadejo zelo všečno.

A ni tako, da se vam nogi v supergah bolj usmradita kot v usnjenih čevljih in natikačih?

Meni je to vsec. Moja prijateljica to nosi ze 25 let, jaz zaradi sluzbe se vedno izberem bolj udobne cevlje, a v prostem casu posegam po supergah in lepsih oblacilih tudi ze vrsto let.

Če tako razmšljaš in imaš takšne izkušnje, samo
Če ne znaš prat in čistiti obuval.
Obstajaji vložki za v obuvalo, tudi pralni. Ob redni higieni sebe in obuvala, ti noge ne smrdijo.

Imam jih različnih barv, s kamenčki, zadrgami, platformo ali brez…

Običajne pwtke nosim samo še ob posebnih priložnostih in morda ob cca 3 službenih dogodkih na leto. Nosim modne superge. Jih imam v različnih barvah, z različnimi podplati. Konbiniram jih praktično na vse.
Edino poleti nosim poleg superg še kaj drugega. Sicer pa obstajajo tudi lahke, poletne superge.

Odlična kombinacija s temi supergami so natrgane kavbojke in črne mrežaste žabe spodaj. Kavbojke morajo biti spodaj zavihane na 7/8 dolžine.
Tak stil nosi moja kolegica in je vedno fantastična za pogledat.

Ni ga čez komot. Za posebne priložnosti se pa potrpi malo za lepoto. Včasih prav paše biti Zapeljiva. Se počutiti še malo bolj ženstveno in lepo in ja, petke, krilca, nohti, nakit in make up ti lahko dajo ta občutek, vsaj meni.

Za vsak dan pa je dovolj urejen športno – klasični stil zame in moje potrebe. Če živiš hitro, aktivno, ne pride v poštev nič drugo kot res udobne superge. Po mojem je vse odvisno od življenskega stila, ki ga furaš.

Tebe bi jaz resnično rad enkrat videl v stiklah, krilce, črne nogavice, majica z globokim izrezom,rozico v laseh…

Pomemben je predvsem materijal in detajli. Čipke, ki pokukajo mimo majice, pravi odtenek rože, kako globok izrez, da izziva a ni vulgaren, krilo ki lepo pada in poudari ženstvenost, prava dolžina in vzorec tattoo vrtnic na desni strani črnih nogavic tik nad gležnjem…… vidno mora biti zapestje, kosti ob vratu, gležnji poudarjeni. Tam gre malo parfuma in malo drobnih rozastih “prašnih bleščic” ne tiste za pusta ampak take, ki jih ni opaziti. Pravi odtenek šminke in laka za nohte. Drobni uhančki in ena tanka zapestnica. Da poudari, a da ne ukrade pogleda, namreč tam se skrivajo pravi biseri.😊

Eeee a danes teniske, kavbojke, kapa na glavo in mrš na delo 🤣🤣 sem pa prepričana, da bi se število strank najmanj potrojilo, če bi takšna prišla na šiht … a tokrat stavim na pamet, znanje in izkušnje, prijaznost. 🤷‍♀️

Nobena moda, udobje.

Imam pa že raje ženske v salonarjih. Ko fukam kakšno, ki nosi superge, takoj zasmrdi, ko se sezuje. Fuuuuj!


Mislim da te skrbi nimaš, da bi te blesavo kot si trolasto bitje, katera povohala. 🤣🤣jaooooo, kaj vse ta svet ne nosi….

Ali te superge obujete na bose noge, nogavičke, štunfe, …….

Babovje brez stila.

New Report

Close