Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Opita 25-letnica na pokrovu prevažala osebi, ena je umrla. 22-letnika nato nad reševalce!

Opita 25-letnica na pokrovu prevažala osebi, ena je umrla. 22-letnika nato nad reševalce!

Vožnjo na pokrovu motorja lepo prikažejo v Tarantinijevem filmu “Death Proof”

https://www.imdb.com/title/tt1028528/?ref_=nv_sr_srsg_0

Mogoče gnila v zaporu, z vestjo je drugače. Vsak povzročitelj smrtne nesreče najde zase kup olajševalnih okoliščin, ki mu pomagajo skozi dogodek, in kasneje v življenju. Nekaj primerov:

Vulkanizer mi je zadaj desno namesti slabo gumo, zato me je zaneslo v ograjo. Krivec guma in vulkanizer.
Na cesti je bil pesek od zimskega posipanja, ki bi moral biti odstranjen 16. marca. Zaradi nevestnega dela Cestnega podjetja me je zaneslo v ograjo.
Franc, viseč na havbi, se mi je skozi steklo režal v obraz in mi zakril pogled na cesto. Jasno, da je Franc kriv.
Rekla sem jima, naj mi ne plezata na havbo, kaj naj bi storila? Morala sem se odpeljati domov.
Itd.

Sigurno ta dva ki sta bila na havbi…posledice s prstom kazejo na njiju
[/quote]

Vsi trije so bili: pijani. Bistveno in zelo pomembno: voznica je registrirana še kot MLADA voznica, začetnica (!). To vam mora tudi nekaj povedat. Frišna, neizkušena voznica, ni imela ničesar pod nazdorom, ko je bila za volanom, tudi zato, ker je bila opita. Se je šla zajebancijo – na havbi sta ji sedela dva, torej videla ni nič, verjetno sta ji onadva dajala navodila, kam mora zavijat, vozit. So se šli pač JackAss fore, dva bosta tako sedaj zaznamovana doživljensko s smrtjo tatretjega. To je čisti primer presranih mladih, ki ima polno rit vsega, da se gredo take bedarije. VIsoko ceno bosta plačala taledva preživela, ja.

Dokler bo alkohol tako lahko dostopna droga, se bo pa to še vedno dogajalo

Nisem brala komentarjev moj zapis pa se glasi:
Tudi mi smo pred 30 leti počeli take in drugačne kozlarije ob katerih mi danes zastane dih, ampak hvala bogu se je vedno dobro izšlo. Ne obsojam dejanje mladine. Kar se je zgodilo je tragično in s posledicami bo težko živet. Ne obsojajte.

Ja, smo bili mladi – ampak tako neumni in blesavi pa žal ne. Moraš bit res ubrisan, da se greš kaj takega upat naredit.
Oprosti; ampak to nikakor niso “kozlarije”, to ni “dejanje” iz tistega kupa: mladi, iskrvi, pa navihani, a veš… : tako dejanje je predrzno in objestno, oprosti. Da se ga gredo zavestno nalokat, potem pa zavestno za volan vozit ( pri 0,51 promila v krvi nisi nobena koma in neprišteven, še kako si prišteven!) in da gre mladenka, ki ima skoraj NULA vozniških lastnosti kot mlada šoferka pijana vozit avto takole…. Predrzno in objestno. In ja, ko se streznijo taki, se zavedo, kako hude so posledice. Ubogi starši – od vseh. Če so se med seboj poznali, pa še toliko bolj hudo!

New Report

Close