Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Opozorilo !

Opozorilo !

Danes sem ob 16.55 na radiu – val 202 slišala
opozorilo v zvezi z enim računalniškim črvom, ki
izgleda tako, kot da bi posamezniki ponudniki
strežnikov pošiljali obvestila, v resnici pa da gre
za črva, ki da je aktiven vsakih 6 mesecev, 6. januarja
in 6. julija. Če imaš ugašen PC, ni bojazni, da bi ti črv naredil škodo, če pa je PC in omrežje v aktivnem stanju in da začne nekam počasti delovati, pa že obstaja bojazen, da je na delu ta “netov črv”. Verjetno torej ne bo odveč posvetiti temu črvičku malo pozornosti, kaj menite? In jutri smo 6. julija, če se ne motim? Bomo torej jutri počivali, ali morda jaz opozorila nisem prav razumela? Poučite me, prosim vsi, ki imate s takimi zadevami kaj več izkušenj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

NIČ, en velik NIČ in NIKOGAR od NIKODER, jaz pa
cel popoldan malo pokukavam sem gor. Zdaj pa ne
morem več čakat, grem spat. Lahko noč, za jutri pa,
žal ne vem, ali smem ali ne smem na net. Sem le
mislila in upala, da me kdo od vas malce pouči! Oki
doki, spančka na učke in ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ujuj Marička…Jaz sem tukaj…Sem se malo potepala z otroci naokoli.No zdej že spijo…Malce sem si dala duška .Gospodar se je potepal po svoje,zato smo se še mi malce posvoje….Zato me ni bilo na netu…Me pa grozno boli glava.Uhhh kaj čem…nikoli ni za vse dobro…
Tako zdejle bom malo tu gori,da pobrskam izbskam kaj novega potem pa v spančkovo deželico….Kdor gre spat,naj lepo spi….kdor pa osten tu,pa welcome v moji družbi…**************+

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija, ne se sekirat 🙂 izgleda, da so se vsi ustrašli črva že na 5. julija in zato.. ni bilo nikogar :)))

he črv gor al pa dol…heheh takega rekorda,ko sme ga jest mela ziher nobeden nima.No ja Samo pri meni šarita dva po pc,ki mata še manj od mene anštajnove sposobnosti.Hja takrat smo pobasali 4 različne viruse dva sta bila zelo popularna črvička.Tko da….kaj češ..tud črvički morjo bit!jest se sploh ne sekiram nič kaj dosti.je pa res a maš potem celega vraga v pc.Ampak če te hoče,te črv dobi pa se postavljej na glavo…Tk moje skromno mnenje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mal me je že strah tega, samo kaj pa vem, zaenkrat mi ne hodi nič čudnih mailov ….

New Report

Close