Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Opozorilo za bodoce stalne skrbnike( nad odraslo osebo)

Opozorilo za bodoce stalne skrbnike( nad odraslo osebo)

Ni mi jasno zakaj ta dedic, ne bo vrgel denar prejet od dediscine po stopnicah? Ce ga je prej tako sovrazil, da ga je pikiral vrzt po stopnicah v smrt.

Jaz ce nekoga ne maram, ali ce vem da me ta clovek sovrazi, ne bi centa vzela, kaj sele dediscine.

Kot od tega dedica, ki mene sovrazi, ne bi centa vzela, raje crknem od lakote.

Dvojna merila ima. Mene pa ki ima postenost, moralo v sebi, nisem psihopat kot on zali da sem mentalni invalid in da mi je treba glavo razbit kot vazo. Ne vem kaj clovek hoce od mene, da me ne ubije ali otroka se odpovedujem dediscini. Pa se vedno ga srbijo psihopatsko roke, kako bi koga kje na skrito poskodoval in ne odgovarjal za dejanja kot v preteklosti. Zaradi njega pa imajo te poskodovane osebe hude tezave( posledica udarcev) iz leta v leto.

Šnelca, eh no, pomiri se in začni spet jesti zdravila, zdaj si šla že prek vsake meje!

Spet se ti dviguje na ŠNELCO, od daleč.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
šnelca eh, 23.06.2021 ob 10:29

Šnelca, eh no, pomiri se in začni spet jesti zdravila, zdaj si šla že prek vsake meje!

Nemoj viharni da ti ne aknem Mojcu.

Odgovor na objavo uporabnika
Mojca bude mrtva, 23.06.2021 ob 10:43

Nemoj viharni da ti ne aknem Mojcu.

Ne mešaj zraven viharca, ker je enako zblojen kot pa šnela, vsak na svoj način.

Sem na psihiatriji, lep cajt mi ni tu gor, butare niste opazile.😂 Šnelč kdo je ta, ki mi ne da? Lp iz psihiatrije, tam me babe z nago redno poservisirajo.😅

Vpišeš vse te stroške v excelovo tabelo in ji to posreduješ in poveš, da si že ti vse naredila in ne rabi še ona prebirat in seštevat.

New Report

Close