Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek OPOZORILO ZA VSE SODELUJOČE NA FORUMU?

OPOZORILO ZA VSE SODELUJOČE NA FORUMU?

Še vedno velja bonton pisanja. Ko politika, kot javno osebo nazivate z imenom, prosim, da ste bolj spoštljivi kot so oni v parlamentu in povejte in dodajte tudi argumente, če že povemo kakšno slabo o kom.

Nekateri ste se že spustili na raven obtoževanja in sojenja. Prepustimo to ustreznim inštitucijam. kratke stavke, ti si kreten, on je mafijc in tako naprej bomo vse brisali.

Napišete lahko svoje mnenje in podaste argumente, vse ostalo pa velja, kot če bi brali knjigo o bontonu.

Hvala ker upoštevate.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

m a r !

Resno!

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]
nova
Uredništvo priporoča

g. Primož, vrni se …

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 18.12.2021 ob 10:46

g. Primož, vrni se …

hhm,

kje si ga pa našel ?  🙂  Ena njegova tema je še bolj bogata, ima več strani.

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 18.12.2021 ob 22:53

hhm,

kje si ga pa našel ?  🙂  Ena njegova tema je še bolj bogata, ima več strani.

tistemu, ki zna kaj pametnega povedat ni treba veliko besed.

Primož je ta portal prodal SDS zato je toliko trolčkov tukaj gor, ki zagovarjajo cepljenje, ki ubija ljudi, Janez pa kasira od mafije. Ga pa Janeza jezi, da se nočemo cepiti, ker zdaj ne bo prejel 5,2 milijarde evrov nepovratnih sredstev, ki jih podeljuje mafija če ima država več kot 70% cepljenih- CEPITE SE ŽE ENKRAT CEPCI NEMARNI, DA BO JANEZ DOBIL DENAR!!!

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 19.12.2021 ob 08:42

tistemu, ki zna kaj pametnega povedat ni treba veliko besed.

Ja, ja, že dolgo vem, da si pameten. 🙂

Ampak, besed, da mi bi odgovoril, na tvoje pametovanje, pa še nisi našel. 

Nisi mi še odgovoril!Čakam!  Se bo zgodilo, kdor čaka, pričaka?

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 20.12.2021 ob 18:50

Ja, ja, že dolgo vem, da si pameten. 🙂

Ampak, besed, da mi bi odgovoril, na tvoje pametovanje, pa še nisi našel. 

Nisi mi še odgovoril!Čakam!  Se bo zgodilo, kdor čaka, pričaka?

pobrskaj …

 

Odgovor na objavo uporabnika
janezkranjski483, 19.12.2021 ob 14:46

Primož je ta portal prodal SDS zato je toliko trolčkov tukaj gor, ki zagovarjajo cepljenje, ki ubija ljudi, Janez pa kasira od mafije. Ga pa Janeza jezi, da se nočemo cepiti, ker zdaj ne bo prejel 5,2 milijarde evrov nepovratnih sredstev, ki jih podeljuje mafija če ima država več kot 70% cepljenih- CEPITE SE ŽE ENKRAT CEPCI NEMARNI, DA BO JANEZ DOBIL DENAR!!!

👍👍👍

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 20.12.2021 ob 19:58

pobrskaj …

hhm,

sem šla pobrskat, tja, kjer sem nazadnje pisala. Nič nisem dočakala, nič nisi objasnil, … zakaj deliš Slovence, na prave in neprave.

Našla pa sem tudi, napisal si: da so udeleženci petkovih protestov zveri.

hhm,

ti pa si hujši, kot sta bila predvojna klerofašista politika, Mahnič in Ušeničnik. 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 21.12.2021 ob 21:04

hhm,

sem šla pobrskat, tja, kjer sem nazadnje pisala. Nič nisem dočakala, nič nisi objasnil, … zakaj deliš Slovence, na prave in neprave.

Našla pa sem tudi, napisal si: da so udeleženci petkovih protestov zveri.

hhm,

ti pa si hujši, kot sta bila predvojna klerofašista politika, Mahnič in Ušeničnik. 

ok

Vse bi bilo lepo in prav, če bi vse komentarje enako brisali. Žaljivi in neprimerni komentarji so na forumu že kar nekaj dni, mojega o sindikatih pa sistem noče objaviti, čeprav je lepo argumentiran.

Če bi se vsi cepli bi bilo ceneje kot zdravit ljudi v bolnici. Cepivo je 15€, zdravljenje pa par tisoč evrov.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5444, 26.12.2021 ob 21:30

Če bi se vsi cepli bi bilo ceneje kot zdravit ljudi v bolnici. Cepivo je 15€, zdravljenje pa par tisoč evrov.

počakaj vsaj 2 leti in se potem sprašuj, zakaj ljudje tako množično umirajo. Umirajo je zdaj, ampak ko bo imunski sistem cepljenim po 2 letih totalno odpovedal se bodo zgrudili na delovnem mestu, na cesti, v avtobuso…………..ljudje bodo priča smrtim na vsakem koraku. Še nikoli na tem svetu ljudje niso videli toliko mrtvecev, kot jih bodo videli v naslednjih 2 letih….in kako bo to razložila STrOKA- NOVI SEVI, NOVI SEVI- NOVI SEVI- NOVI SEVI!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
grrrrrr, 27.12.2021 ob 10:08

počakaj vsaj 2 leti in se potem sprašuj, zakaj ljudje tako množično umirajo. Umirajo je zdaj, ampak ko bo imunski sistem cepljenim po 2 letih totalno odpovedal se bodo zgrudili na delovnem mestu, na cesti, v avtobuso…………..ljudje bodo priča smrtim na vsakem koraku. Še nikoli na tem svetu ljudje niso videli toliko mrtvecev, kot jih bodo videli v naslednjih 2 letih….in kako bo to razložila STrOKA- NOVI SEVI, NOVI SEVI- NOVI SEVI- NOVI SEVI!!!!

Saj je vendar jasno, da vas je preveč. Ravno zato bi bilo dobro, da se anticepilci cepite.

hhm, 18.12.2021 napisal:  “g. Primož vrni se.”

A se je kaj oglasil? Kmalu bo eno leto od takrat. …

Ha, ha, ha, ne bo prišel nazaj, ekstremistov je imel dovolj in je odšel.

Pomagat je šel starejšim, sem slišala, ker jih bolj spoštuje kot jih ti!

Mogoče se mu bo kaj boljšega posrečilo?

Kar pri starejših naj ostane in za njih skrbi.

Hvaležni mu bodo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Moški z ženskim imenom, 24.12.2021 ob 10:06

Vse bi bilo lepo in prav, če bi vse komentarje enako brisali. Žaljivi in neprimerni komentarji so na forumu že kar nekaj dni, mojega o sindikatih pa sistem noče objaviti, čeprav je lepo argumentiran.

Tudi moje pisanje je obtičalo nekje??? Kje ???

E, ti,

“Moški z ženskim imenom”, če sikaš in meriš na mene PRABABI, se zelo motiš!

Jaz, sem PRABABI, PRABABICA! Že 26 LET.

hhm,

ne bo se vrnil !  🙂

A nisi videl ??? A nisi slišal ??? Izid županskih volitev je:

Občina Škofljica, …  ima novega  župana. 🙂

Novi župan je:

Primož Cimerman,  Bravo, ČESTITAM !

hhm, spodobi se, da mu čestitaš! Tudi ti, mogoče si mu že ?

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 04.12.2022 ob 22:04

hhm,

ne bo se vrnil !  🙂

A nisi videl ??? A nisi slišal ??? Izid županskih volitev je:

Občina Škofljica, …  ima novega  župana. 🙂

Novi župan je:

Primož Cimerman,  Bravo, ČESTITAM !

hhm, spodobi se, da mu čestitaš! Tudi ti, mogoče si mu že ?

Evo:

Še link, danes sem šla pozno v branje časopisov. …

DRUGI KROG LOKALNIH VOLITEV V PRIMESTNIH OBČINAH

https://www.dnevnik.si/1043002271/lokalno/osrednja-slovenija/drugi-krog-lokalnih-volitev-v-primestnih-obcinah

hhm, ni čestital Primožu, ima drugega dela preveč. ….

Ringa ringa raja, mucek pa nagaja.

Zelo ste pridni, pa še petek je, …  🙂

Samo Forum, SČ se je spomnil na njega,

PRIMOŽA,

župana Škofljice. Izvolili so ga, že vedo zakaj!

Naj jim dobro služi.

Le kje pohaja tale Kranjski Janez? Za njega imam eno vprašanje, bil je tudi vedno na tapeti, kot sem bila jaz. Mogoče se zadržuje na SČ, v valilnici političnih tem. Tja ne hodim. Včasih me sistem MON-a flikne tja in hitro odbrzim, na PČ.

Ampak. takrat je pisal, pod drugim nickom.

Sem citirala in ni uspelo, je sedaj?

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 18.12.2022 ob 20:46

Sem citirala in ni uspelo, je sedaj?

Ranga ringa raja, MON še vedno nagaja, …

New Report

Close