Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Opravičilo vsem

Opravičilo vsem

in zahvala za lepe in nagajive poste, ki ste jih namenile meni! Vsem ne morem niti približno odgovort, ker ni časa. Saj veste: DELO V SLUŽBI, DOMA, V FIRMI…. Mogoče se še kaj oglasim…. toda šele po 07.05.2005,
prej težko

poglej poglej…včeraj backa dans ti….hmmm sumljivo…

važn da so se oglasu da vemo da je vse OK s tabo……

šele po 7.5. hhhaaallllooooo…ti nisi resen

No, vsaj živ si še! :))))
Uživaj; pa ne preveč garat!

Opravičilo sprejeto;)))

Pozabil si omenit “delo z ženskami” 😉

Tega programa pa res ne najdem na netu, haha

No draga Sasheen, preveč resen nikoli nisem bil, zato tudi toliko napak v mojem življenju

ali tale “mogoče se še kaj oglasim” pomeni kot mogoče, tud v smislu “nikoli več”…sem preveč radovedna?

Lahko tudi, in nisi preveč radovedna, saj je to forum, ne?

veš kako pravijo po novem letu bo bolje…ampak a si vidu kok smo te pogrešal

kaj zakaj pa to?????????

Videl in se zahvalil>! Čudovite ste!

Ni za javnost, draga

ma sam vprašala sm te če resno misliš da se ne boš oglasil več.nič drugega nisem hotla zvedet…no če bo to res se vsaj poslovi…boš??

uf, te je pa tvoja draga ornk v roke vzela;)) ali pa ljubica;)))))))))), da ti zmankuje časa za tu, no da nimaš več želje po nas;))))))))))))))

ja no, se mi je zdelo da sem prav razumela…ni kaj, lep bod še naprej, drago/e cartaj, pa veliko lepih dogodkov ti še želim…veš kaj, zdaj mi je pa res mal žal, da te nisem prej mal pocartljala…al pa se tebi pustila…

Ljubi moj zlati princ!

Če te še nekaj časa ne bo, boš pridobil še več točk….in boš še težje dosegljiv, ne de? Vsaj tako ti pišejo….ha ha.

Te boli? Naj popiham, te potolažim, te pobožam…

Mogoče prideš nazaj….

Jasno!

Zadnje ne velja, veš!

Zamujaš, pa tako lep nick imaš!

Že manj ljuba moja! Samo malo pihneš, pa več narediš kot najhujši orkan!
Morda pa, kdo bi se branil tako lepem crkljanju?!?

Morda pa….lepo, lepo.
Crkljanje ti paše, ne de? Verjamem. Komu pa ne?

Celo tebi? Čudno

ne oblačno…mislm kera prjaznost…če človek normalno vpraša…lah bi napisu tud to ti ne bom povedu….hahahhaha…adijo pamet

hej, sladkobesednež, pa naj bo, za konec…mal se bom na prstke povzpela, da se ti približam in te čist na rahlo poljubim na vrat, pogrizljam po ušesku…hmm, tvoje roke so hitre in vroče, neučakane, moje telo pa potrebno do nebes in nazaj…daj, sladkobesednež, mal mi pomagaj, dvigni mojo nogo in si jo položi na boke, boš, krilce mi je zlezlo že itak čez rito…saj poznaš pravi ritem, kajne???…ti je že kaj vroče, meni je močno…neučakano se stiskam k tebi, odpiram tvojo zadrgo in vau, vidim da bova oba zadovoljena…cmoka zate…pa še kdaj – kje drugje!?

New Report

Close