Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek OPROSTI!

OPROSTI!

Tistemu,ki je to namenjeno,se bo že prepoznal.
Lepo jutro vsem mojim lepotcem in lepoticam tukaj.
Ker ste bili nocoj takooooo komunikativni, je čas da grem nino nano.
Lahko noč meni.
Sp

Če je tole namenjeno meni, ker kar čutim, da je, zaradi tvoje jeze-slabe volje , ki si jo namesto na ženo ali ljubico včeraj po malem stresal name, ti je oproščeno, saj vem, da ne moremo biti vedno samo nasmejani, veseli in da ima vsak pravico do slabega dne.

Cmoka v znak sprave.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro in lahko nočko!

kam pa ti, si vstala in greš nazaj pančkat???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, ne, sem spregledala uro na Sprevržkotovem postu in sem mislila, da gre šele zdaj spat. Očitno bi morala iti jat, kaj praviš?
Uživaj,

Če nisi še nič spala, potem le zlezi v toplo posteljo, drugače pa raje kaj poklepetaj tu z nami, cmoka za lep dan!

In uživajmo vsi skupaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Spala sem zadosti, zdajle pijem dobro kavico, kapučinček z veliko penice, njami, njami… Počasi bokonec luštnega – delo me čaka, veliko dela, tako da se bomo verjetno bolj malo brali.
Saj res, kako vsem ostalim znese toliko časa viset na netu.
Vračam cmokca,

Čao

Shaki,dobro jutro!
Sem v petek pretacal ves BTC po vseh oseh in smereh,rjavih las v kombinaciji z dobro ritjo pa le nisem našel!Kje si bila? :-)))))

Lepa si
Sp

P.s.:Na netu sem samo zaradi tega,ker nimam več toliko dela kot ti.Pred nekaj meseci sem izgubil službo….

Tudi moja kavica je nekaj podobnega tvoji, samo ne maram penic. Ja jaz sem polovico današnjega dela že opravila včeraj. Kako nam znese viseti tu, sem sama svoj šef in moje delo je razdeljeno skozi celi dan , vmes je tudi delo v povezavi z racunalnikom in tako spremljam kaj se dogaja in ko si vzamem cas, sem tu.

Naj ti bo delo v veselje in vse bo hitreje opravljeno.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vidiš napaka je bila v laseh, moje niso rjave, ampak pisane :)))
Sorry za službo.
Jaz bi bila pa rada več z vami, pa mi delo ne pusti. Ali pa lahko visim tu in ostanem brez službe, to pa ni rešitev. Tako, da se bomo pač videli kolikor se bomo, a ne?
Doma sicer imam internet – kabelski, samo mi tudi na pamet ne pade, da bi šla za računalnik, grem raje ven v naravo….

Cmoka

Shaky!
Imaš prav,narava je res nad vse,ampak dobra družba v obliki nas pa tudi ni za odmet,kajne?
Zato se le pridruži kdaj zvečer,boš videla(občutila) kake sračkamo.
Lepa si!
Sp

P.s.:pa saj si prejšnji teden napisala,da imaš rjave lase,al sem zamenjal?
Sp

Ok, mogoče vas pa pridem kdaj pogledat, ko spravim otrokr spat in vse postorim….
Moje naravne lase so rjave, ampak imam ene 3 barve še gor – tako da so bolj pisane:))))

New Report

Close