Naslovnica Forum Starševski čvek Oprosti mi

Oprosti mi

Oprosti mi, ker sem te prizadel. Ni bilo namenoma, zanalašč. Težko mi je, da te je tako zelo prizadelo, da misliš in trpiš na to po toliko letih. Samo med nama so prevelike razlike, ki se jih ne da premostiti. Enkrat bodo spomini zbledeli, bolečine pa ne bo več. V to sem prepričan.

zdravo!ce nekoga prizadenes,vedno ostane v tebi,ce si kolko tolko clovek.

Sluzavec, na javnem forumu oprosti, saj bo manj bolelo. Maaarš svinja. Kaj si pa misliš da si? Drek na placi to si. Naj te ne skrbi zame. Te prej ni, te zdaj ne rabi. Goni se govno.

.https://youtu.be/MHumtGc92Js

Po toliko letih? Te je ta oseba že pozabila.

Časten človek bi to rešil drugače, na dostojen način. Ti pa tule javkaš, ker te peče vest in te razžira krivda. Po toliko letih…  Ampak eni si pa res domišljate, da ste nekaj več.

Pomembno je bilo takrat, že dolgo ni več.Že dolgo sem srečna, zelo srečna. Vendar, ko delaš inventuro,je treba vse račune zapreti. Tako tudi tvojega. In sem ga.

Če pa imaš ti mojega še odprtega, ti ne morem pomagati.

Srečno tudi tebi.

Si pa res smesen in bedak, tukaj gor na forumu pises, kaksno opravicilo je to? Opravicilo drugim ljudjem? Opravici se osebno osebi, ki si jo prizadel.

Naj izkoristim to temo za podobno.

Nikoli ne bo oproščeno. Bi bilo če bi bilo spoštovanje, odkrito povedano resnica v par stavkih.

Tako pa Viharni driski in podlemu lažnivemu sodelovanju z njegovimi blond kuzlami je odrešitev s pištoljem premalo. Naj jih sodi tisti zgoraj najhuje od bolezni, do revščine, kregarij, naj bo vse neblagoslovljeno jim in posmrtna težka obsodba.

Lahko bi bilo drugače, a tako so hoteli in se nikoli ne ozirali za resnico ter čustvi drugih, ker jih je zlo vodilo.

Nikoli!

Ljubezen je najbolj čisto iskreno čustvo, kar ga premore človeško srce. Kdor tega ne zna ali noče sprejet cenit, je res bolje da se umakne. Tako skrivnostno na forumu vsem na očeh javno je pa dejanje še enega slabiča, ki nima poguma se spopast z čustvi v reali in razčistiti na 4 oči. Če ni izmišljeno za klike, mora bit taka oseba zelo žalostna in duševno revna v sebi. Bolj kot tista oseba, ki jo je prizadela in zapustila. Lažje je stisnit rep med noge  Škoda lepe nedelje za take teme

Tudi prav. Morda bi bilo res bolje, da se nikoli sploh nisva srečala in da ne bi vedela drug za drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
Mi546, 26.06.2022. ob 18:34

Tudi prav. Morda bi bilo res bolje, da se nikoli sploh nisva srečala in da ne bi vedela drug za drugega.

Je že prav tako kot je.

.https://www.youtube.com/watch?v=ZHNQTYSKx0Q.

o čem se gre?

hmhm?, 26.06.2022. ob 18:39

o čem se gre?

🤔

To pa tud mene zanima, 26.06.2022. ob 18:43

🤔

Modrivrag se neiskreno kesa zaradi izpadov do šnelota. Usral se je prijave na policiji.

Mi546, 26.06.2022. ob 02:56

Oprosti mi, ker sem te prizadel. Ni bilo namenoma, zanalašč. Težko mi je, da te je tako zelo prizadelo, da misliš in trpiš na to po toliko letih. Samo med nama so prevelike razlike, ki se jih ne da premostiti. Enkrat bodo spomini zbledeli, bolečine pa ne bo več. V to sem prepričan.

Upam.

Povej ji v obraz,bodi enkrat pravi moški. Zberi pogum in povej resnico.

mimogrede818, 26.06.2022. ob 18:39

Je že prav tako kot je.

.https://www.youtube.com/watch?v=ZHNQTYSKx0Q.

Ne ni

Joj moski, 26.06.2022. ob 07:59

Si pa res smesen in bedak, tukaj gor na forumu pises, kaksno opravicilo je to? Opravicilo drugim ljudjem? Opravici se osebno osebi, ki si jo prizadel.

pa ne samo to,da se opraviči osebno osebi…

niti ni on na mestu da sodi, kako bo drugega bolelo… če nekomu nekaj hudega povzročiš, ne gre samo za spomine… gre za posledice, ki si jih naredil in te človeku grenijo življenje… to ne zbledi, problemi, ki jih povzroči ne zbledijo…

to je samo en nadut samozadostnež, ki svoja slaba dejanja tako opravičuje gnilo…človek na drugi strani pa nosi posledice, realne in to nikoli ne zbledi

Če je tudi tebi hudo, kar ti sodeč po napisanem je,jo še vedno ljubiš. Poglej v svoje srce.

In če misliš ,da boš našel drugo lepšo,suho,pametno,ki ne bo težila se motiš. Popolnih ljudi ni ,ti tudi nisi. Predvidevam,da te ima še zmeraj neizmerno rada kljub tvojim napakam. Spoštuj to.

V dobri vezi je pomenbno ,da sta dobra prijatelja in nič ni narobe , če ti kdaj kdo reče ,da nimaš prav. Ljudje, ki te imajo radi to delajo.

Daj nam vsaj povej kaj si ji naredil 🙂

Praviš po tolikih letih. Koliko točno?

Pa tebe je verjetno prebolela, travme ni. Ni se lepo igrati z tujimi čustvi.

Otroke imata? Veš oni najbolj trpijo ,če oče prizadene mamo. Mama jim je vse in če jo prizadaneš ,no upam da ti kaj ne naredijo.

Za bivšo

beri med vrsticami: še vedno sem poročen, žene ne bom zapustil, manjka mi seksa zato sem se spomnil nate

upam da ne boš nasedla!

Mi546, 26.06.2022. ob 20:54

Ne ni

Po toliko letih in ko si povedal, da so razlike prevelike in se jih ne da premostiti, verjemi, da si pozabljen.  Očitno pa imaš ti težave s tem. Tvoj problem. Zato je prav tako kot je.

Ostali so mi samo še spomini, obžalovanje in upanje, da se spet srečava v nekem drugem življenju.

Pojdi do nje in ji povej v obraz kar čutiš. Če je bila prava ljubezen te bo vzela nazaj in če si seveda prišel k pameti.

Meni ni žal ,da sem bivšega vzela nazaj po 4 letih. Ko sva začela na novo sva šla k terapevtu ,si vse iskreno povedala in začela na novo. Super je.

Ne obupaj. In ja vsi delamo napake,včasih kaj narobe razumemo ali reagiramo. Daj ta kurčev ponos stran ,ker ti samo škodi.

Želim vama veliko sreče in ljubezni v življenju.  Iz napak se učimo,sprejmita lekcijo kot pozitivno, čeprav je bila boleča.

Za kaj takega, je že zdavnaj prepozno. Tako pač je. Mi je žal, ampak nima smisla.

New Report

Close