Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oprosti mi

Oprosti mi

Oprosti mi. Tudi, če mi ne boš, te popolnoma razumem. Jaz samemu sebi ne morem. Tudi jaz na tvojem mestu ne bi ali pa zelo težko. Bog me je namreč za to življensko napako že (kognitivno) kaznoval. Čisto vsak dan pomislim nate, obudim spomine in se sekiram, kako sem ti lahko kaj takega naredil, kar je oba zaznamovalo do konca življenja. Spomin nate je nekaj najmočnejšega. Nikogar se ne spomnim tako močno in živo kot tebe. Niti svoje mame, ki je z mano živela 30 let. Da o drugih niti ne govorimo.

Odgovor na objavo uporabnika
Mi863, 30.06.2022 ob 08:17

Oprosti mi. Tudi, če mi ne boš, te popolnoma razumem. Jaz samemu sebi ne morem. Tudi jaz na tvojem mestu ne bi ali pa zelo težko. Bog me je namreč za to življensko napako že (kognitivno) kaznoval. Čisto vsak dan pomislim nate, obudim spomine in se sekiram, kako sem ti lahko kaj takega naredil, kar je oba zaznamovalo do konca življenja. Spomin nate je nekaj najmočnejšega. Nikogar se ne spomnim tako močno in živo kot tebe. Niti svoje mame, ki je z mano živela 30 let. Da o drugih niti ne govorimo.

Joško a si to ti? Imam hiv  pejt se testirat. Zato me ne boš mogel nikoli pozabiti. Pozdravi mamico

Odgovor na objavo uporabnika
Ferbec sem, 27.06.2022 ob 00:57

Daj nam vsaj povej kaj si ji naredil 🙂

Praviš po tolikih letih. Koliko točno?

Pa tebe je verjetno prebolela, travme ni. Ni se lepo igrati z tujimi čustvi.

    Otroke imata? Veš oni najbolj trpijo ,če oče prizadene mamo. Mama jim je vse in če jo prizadaneš ,no upam da ti kaj ne naredijo.

Ma kake jebene otroke. Otroke sovražim. So sama nadloga. Sploh pa dojenčke. Mali, sluzavi, usrani, cmeravi, kretenskega izgleda.

nova
Uredništvo priporoča

Po Moje ti ne more oprostit tega,da se ne vrneš in priznaš napako. Ko jo srečaš in jo pozdraviš se oči svetijo? Podzavestno bi moral vedet.

Odgovor na objavo uporabnika
Mi931, 29.06.2022 ob 13:09

Spomini bodo zbledeli, bolečine pa ne bo več. Boš videla, da bo tako. Bo bo. Če ne zdaj, pa čez 5 ali 10 let. Ampak bodo.

Narcis ogabni, sigurno bo neka ženska 10 let jokala za tabo 🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Tretja, 30.06.2022 ob 23:37

Po Moje ti ne more oprostit tega,da se ne vrneš in priznaš napako. Ko jo srečaš in jo pozdraviš se oči svetijo? Podzavestno bi moral vedet.

Jaz bi bila previdna s takimi nasveti. Sama bi, v kolikor bi me kje na cesti kakšen tak debil ogovoril, poskrbela da tega nikoli več ne bi mogel narediti. Poglej kaj in kako piše za otroke. Vsaka, ki ga je zapustila je lahko le srečna, da se ga je znebila! Psihopat

Če bi vedel, da me ima rada, bi se v šolo vpisal že pred 14 leti.

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubezen361, 27.06.2022 ob 06:48

Pojdi do nje in ji povej v obraz kar čutiš. Če je bila prava ljubezen te bo vzela nazaj in če si seveda prišel k pameti.

Meni ni žal ,da sem bivšega vzela nazaj po 4 letih. Ko sva začela na novo sva šla k terapevtu ,si vse iskreno povedala in začela na novo. Super je.

Ne obupaj. In ja vsi delamo napake,včasih kaj narobe razumemo ali reagiramo. Daj ta kurčev ponos stran ,ker ti samo škodi.

Želim vama veliko sreče in ljubezni v življenju.  Iz napak se učimo,sprejmita lekcijo kot pozitivno, čeprav je bila boleča.

Če sem prišel k pameti? Če misliš, da bom končal to šolo in se celo naprej vpisal, potem se krepko motiš.

Odgovor na objavo uporabnika
Mi546, 27.06.2022 ob 06:08

Ostali so mi samo še spomini, obžalovanje in upanje, da se spet srečava v nekem drugem življenju.

 

Ni nobenega drugega življenja! Če je možno uredi tako, da bo prišlo do nje osebno. Potem odpusti tudi sebi in pojdi dalje! Pa ne ponavljaj napak!

Samo zaradi tebe sem se vpisal v šolo. Veliko prepozno, ampak vseeno z najboljšim namenom. Ker sem upal, da bo to začetni korak k cilju, da bova lahko enkrat končno skupaj. Zate bi naredil vse kar je v moji moči. Ko bi končal to šolo bi se samo zate, bi se bil pripravljen vpisati še kam naprej, ker vem, da si ti tega želiš. Nisem rabil veliko časa, da sem se kaj naučil. 5-10 minut na dan, in še to ne vsaki dan in tudi ostalo mi je v glavi kar dolgo časa. Ko me je kdo vprašal kako to, da sem se vpisal, rečem ker so doma tako želeli, v resnici pa samo zaradi tebe. Toda v zadnjih mesecih se mi je vse porušilo. Upanja ni več, počutim se praznega in bednega. Mi ni več do življenja.

Agresorji Bošnjaki, Hrvati in Slovenci, so v Srbiji 1914. in 1915. izgubili 1,800,000 ljudi. Srbska vojska, izčrpana od Balkanskih vojn in prvega leta Prve svetovne vojne, je kljub temu, v roku enega meseca 1915 uspela nevtralizirati 1/3 avstro-ogrskih, nemških, bolgarskih in turških napadalcev. Eno tretjino, v roku enega meseca.

Ups, zagrešil sem temo. Zgornji komentar sem mislil objaviti na temi – Slovenci slavili  avstrijske monarhe, srbske pa ne? Napaka.

New Report

Close