Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oprostite!

Oprostite!

Je kdo videl tu mojo žabico?Je tako lepa in rad jo imam in ona mene tudi,sam se bojim,da se ji je kaj primerilo,zdaj,ko prihaja njihov čas.
Cmoko vsem,posebno zajčku(mislim nate veš!!!!),Mariči(ki tako lepo moderira to gmajno) in seveda Janiju(ki je sploh špica tukaj!)
Sp

P.s.: no,če vidite kje tisto mojo malo prikupno žabo,pa povejte ji naj se mi oglasi na mail.

To si sigurno mene mislil , a ne 😉

Lep pozdrav v hribe !
N.

Nisem je videla ):
ojej , kaj si ti en fejst fant !
se bereva!

A potem ni mene mislil ?!
Kdo pa je njegova žabica ?

Nikita se je glih nabasala torte , ampak jo vseeno vleče ven v lajf , na travnike …

Mene tudi ne. Lep pozdrav Nikita

Čau , Seba .
Blagor tebi , ki imaš tak poklic , da greš lahko mal ven !
Jaz pa čepim tu za ekranom in cedim sline po pomladnem zraku !

… uh , in potem se Nikita tlači s torto …

Dajva zamenjat. Torto bi tudi jaz žvečil, da veš hehehe

No , jaz nisem glih od sladkega , imam rajši svež kruh in pršut , recimo , tako da ni problema …. če nanese prilika za zamenjavo 🙂

Aha!!! in če vidim žabico… bom ji povedal 🙂 zajček in Sp… lep dan!

Le katero je mislil naš sprevženko ::)?
A ,kako krastačo mogoče , ne to ni ker takih ni tu gor …
Kaj pa ,če bi jo priklicali

re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,re-ga, re-gare-ga,

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja ti si pa opravil kompletno nalogo, odlično si regal, bravo Štumpi;))!
Ampak se bojim, da ni nič pomagalo. Še vedno baje išče svojo žabico…no ljubico…. je malo prej priznal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne več!Iskanje ustavljeno!Me je nekaj zmotilo.Oprostite vsi.
Vas nisem hotel z osebnimi rečmi morit.
lep preostanek dneva vam želim
Sp

Joj…dragi moj prijatelj…ampak ti me pa vedno nasmejiš…pa enkrat ljubica ne da miru…no sedaj ti že žabica uhaja…pa sokol zagrabi vašega kanarcka…pa ti tvoj mačk Franci odnese bedrcek…ja s teboj pa res nikoli ni dolgčas;))! Cmoka in prišepni…je žabica že prišla nazaj…pa še povej, je to na 4 nogicah ali imas v mislih kako posebno žabico …tisto na dveh?!

Se smejim…res si ves lumpast in pika.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehehe, glede na njegove štorije.. je tale žabica ziher krščena :))))))))

Hojla Jani…učenje ratuje…zmaguješ…kar se pa žabice tiče…ja pri njemu se pa res nikoli ne ve…

Cmoka Jani, da ti bodo rač.številke lažje poletele v spomin;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no viš.. ne more bit presenečenje, da ravno SončeK naredi 74000. post na tem forumu :))) Čestitke SončeK in… hmmmmmmmm za danes so številke.. out 🙂

Lep večer pa se beremo spet a ne 🙂

A je slučajno beseda o meni!?
Big brother is watching You!
Sp

Tvoja žabica,je blizu tebe..le obrni se…malce poglej naokoli..potem zamiži,globoko vdihni..in To je tO!! KAj vidiš???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Monitor!

Ma…………..dej malo se potrudi no……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro no!A ti rečem,da vidm tisto,kar bi želel?
En par dehtečih joškov z ………………….(zajček me bo kregala).
Sp

heheheh hahaah kaj te bo? Joški..hmmm a uni s kolobarjem okol:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja tisti!Kako pa veš?
Sp

nekaj mi je prišepnilo……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mogoče ustrezaš?
oziroma si podobna?

New Report

Close