Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek oralni

oralni

ali je oralno zadovoljiti drugo žensko prevarati svojo ženo ali ni ???
hvala vnaprej

Najbrž je to odvisno od tega, kje misliš, da ima
tvoja žena glavo in predvsem od tega, kje jo imaš
pri tem početju – ti ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Odvisno.Tudi od razmer v katerih kalita svoje zakonsko življenje,je in ni.

Hja….Bill Clinton je rekel, da oralni sploh ni sex, torej ne….

Ženi rečeš, da si usmiljeni tolažnik in da uni hočeš samo dobro :))))))

ja no … če maš občutek da si varal potem verjetno si … če ga nimaš pa nisi ane … odvisno kako na zadevo gledaš …

vsake oči imajo pač svojega malarja .. ne da se posploševat .. in ne moreš narisat črte in rečt .. do tu je tako .. od tu naprej pa je drugače …

moje mnenje 🙂

B.

Ja, prej sem pozabil napisat o dedku in babici, ki sta imela na stara leta sam še oralni sex.

Ona mu je rekla marš u kurac, on pa njej, ma pejdi u pizdo :)))))))))))))

:))

vsaj neki 😉

Hočem rečt….če te zdej nekam pošljem, je to za nekoga lahko že prevara, benti…je treba bit previden :)))))))))))))

Ojej….madona a boš rekel,da si se lahko omejil samo na oralno..hmmmm muca razmišlja in razmišlja in vedno bolj ji je jasno,da se z oralnim daleč pride…mater ejga jest te že nebi pustila,da bi jo odpeketal brez tistega khm…oki..
mal heca brez zamere….

zdej pa resno!
Sej so ti že v bistvu povedali drugi……..moje osebno mnenje..pa je SEVEDA da je to varanje…..Sej ne počnemo tega kar tako mimogrede na cesti z vsakim a ne?
Pa še nekaj,zame so že tisti dolgi mokri poljubi varanje eko!
Sory to naj bi počeli le z svojim najdražjim……
Bolj pametno bi bilo se zamisliti.zakaj si varal??!!!Kaj te je pripeljalo do tega…….Za vsako varanje je razlog….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, tuki se bom z velikim veseljem podpisala pod post moje stanovske kolegice :)) . Mislim enako ! Logično !

New Report

Close