Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Oralni seks takoj po penetraciji… DA ali NE?

Oralni seks takoj po penetraciji… DA ali NE?

Super si, moja punca je noče niti probat ne svoje ne moje, žalostno a ne?

Tvoje? To težko verjamem če sta v lezbični Zvezi xD če si tip in ti ga noče.. Pač spoštuješ njeno odločitev, če se da sprijazniš, če ne greš dalje.

Glede na tiste, ki so spraševali ali moški turi po izlivu liže svojo spermo… Še nisem sprobala na njemu, vem pa, da me čisto normalno zaliže, tudi potem ko. mu pride v moja usta. Bivši je s tem imel probleme, kar je potem bilo meni odbijajoče…
“Jaz sem ti dovolj dobra da ti ga potegnem in vzamem v usta, na koncu pa ne morem niti poljuba dobiti, ker ne moreš preko sebe, da se sam sebi ne gabiš? Kako to, da se pa meni ne gabiš? “
Tak ti daje nek občutek, kot da si kur.b.a, pri teh zaključiš in se z njimi ne poljubljaš

Jaz včasih a prstom zajadram tudi do ritke in še tam kaj preverim, kaj čem, sem bolj radovedne sorte in se imam rada… Pa še zdaj to zemljo tlačim, še mi ni prst odpadel, parazitov nimam itd 🙂

1. babo zamenjaj
2. babo zamenjaj
3. babo zamenjaj

će pa nič od tega, če zna kuhat prat in likat, jo mej, boš pa drgam hodil, ki bo to z užitkom hodila

Nerazumem

mater dej no kok nemarno!!!!. nehigienično pa še primitivno do kraja

Do zdaj nisem zasledil podobnega primera razen ,ko je kaj vmes včasih odvisno kaj se je , takrat je okus muce malo hja neprijeten drugače pa ni problema!
Morda ni sproščena al pa ji res ne paše pol ni pomoči,pa vena si ga ja ne umivaš med sexom ko menjavaš poze! Razen analni odnos brez kondoma,tam pa ga ne sračkat iz ritke v usta ali v vagino ker bo tako vnetje da bos lep čas na suši!
Pomeni se z njo ,ene to dodatno vzburi!

Mene in mojo punco rajca, da jo napolnim v ritko, nato se uležem na tla, ona počepne nad mojimi usti, pokaka spermo v moja usta in nato ji iz mojih ust izpljunem spermo v njena usta, ki jo pogoltne. Soo fucking HOT!

Sex je sex…intima. Če enim sede kaka je sperme kul, če drugim sede ne dat penis v usta po penetraciji tudi kul. Treba vedet kaj komu sede. Vidiš slišiš svašta ampak to ne pomeni, da vse vsem sede in, da so zadrti. Babo menjaj, ko je vse ostalo narobe. Moj bi analno non stop…mene pa ne gane pa kaj a me bo zato pustu? Enkrat en mal kompromisa drugič drug. Se da vse zglihat. Išči načine kaj vse bi obema sedlo…sex je igra. Igraj se…domišlija dela čudeže.


Zakwa mozu ne das anale? Ce si sla z njim v zakon si tud to v zakup vzela, js bi mojo koj pusto ce mi nebi analno dala saj sma mela probleme na zacetki ko jo je neke bolelo samo sma te postimala

Nisva v zakonu. In zakaj bi se v neki silila če mi ne paše? Tudi on sebe ne sili v nekaj kar bi jaz in on ne. To se mi zdi brez veze. Je toliko drugih zadev, da ena stvar ne odtehta odnosa. Če bi se vsi zapuščali zaradi tega potem bi težko kdo bil sploh s kom?

New Report

Close