Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Oralni; vprašnaje za gospode :)

Oralni; vprašnaje za gospode :)

hehe, glas pa je v tem primeru samo dodana vrednost :-)))

To pa res drži.Mati vseh lukenj ja:-)

Da,kasnejše stokanje,globoko dihanje od užitkov:-)

samo še obe rokici je treba prav uporabljat, in je stvar taka kot more bit. sama usta res niso bog ve kaj, tako sem bila vsaj jaz poučena : )

…. jaz pa v tvojih ustih!!!:-))))

sej to je predigra, oralni ni sex:))))

ko bos pa analnega probal, bos pa na vagino pozabil, hehe….ne ne…sej ne…vsaka luknca ima svoj čar:)

po moje…nisem js muško:)

roke vedno prav pridejo, če je cel globoko v grlu, pa daš rokce nižje, baje da imajo moški občutljivo točko med jajčki in analno odprtino, če tam prtisnete s prstki, pa masirate, bo menda doživljal nekaj neverjetnega:)

V analnem mam že kar nekaj prakse, pa se v končni fazi tudi ne more primerjati s carico vagino!

Seveda roke pri tem ne smejo počivati:-)

Odlično 5.

sej bi neki napisal ampak ta prekleti refosk…

:)))))))))))))))))

🙂

o pje………….
:)))))))))))

Ojla, ajcom….:)))
meni zelo paše obdelava celega…..počasi…..z občutkom…..za takšne stvari si je potrebno vzeti čas…..razvajanje…..pa svečke……pa šampanjček….. mmmmm………pa preseneti ga še z dodatkom sladke smetane……lepo počasi…..z občutkom…..:))))

pol to pomeni, da si redko deležen obdelave:)))))

ker dvomim, da vsak dan šampanjec odpirate pa smetano pršite po rjuhah:))))

roko na srce, je oralni kar zaželjen pri moških, samo da je, in čimvečkrat da je, in ne poznam takega, ki bi reku…ej punči, ne tle v avtu, vozim…pa nimava smetane….al pa…ej, dej ne na kavču, pred tvjem…počak da svečke pržgem, pa šampanjc ohladim:)))))…al pa….kaj pa delaš pod mizo, na vseh štirih, lubica, sej si komaj pojedla, ne moreš s polnim želodčkom zdej brisat tal….

ROTFL

a povem kaka si?..hahaha

leta letijo - iščem stevardeso

Hoj, naj mi kdo svetuje. Ali se oralnega sexa da priučiti, kajti moj partner to obožuje, meni pa se tako bruha, da ni pomoči. Tudi s kozarčkom pijače sem že probala, pa mi ne uspe. Prosim za pomoč ali mnenje…

Poštimat si boš morala v glavici. To je tako, kot se otroku bruha špinača, čez 20 let pa jo obožuje in jo kuha svojim otrokom:)

Pri sebi moraš poiskati vzrok, zakaj se ti gnusi to, ali imaš samo slab reflux, (želodčno zapiralko) in ti sili na bruhanje tudi pri zobozdravniku ali ko si umivaš zobe….potem je to zdravstvena težava.
Če pa ti gre na bruhanje zgolj ko gre za njegov penis, pa začni razmišljati, kakšen odnos imaš sicer do svojega telesa, do poljubljanja, sexa na splošno, kakšne imaš izkušnje iz otroštva, prve sexualne izkušnje….je to od zmeraj, ali si kdaj (mogoče kakemu drugemu fantu) to lahko počela…
kakšen odnos imaš tudi do tega, da on tebe oralno zadovolji…malo preuči svojo sexualnost:)

Veliko boš našla, potem poskušaj s kakimi pozitivnimi mislimi. Pouči se o tem, da ne boš imela predsodkov. Poskušaj potem s kako banano;) prsti….slikami, filmi, kjer je orala prikazana kot nekaj najbolj slastnega…in sladkega:)

No, meni osebno tudi je….slastno, bolj kot banana, sploh sovražim mehke banane:))))

LP

…priučit česa? tehnike oralne obdelave ali “ne bruhanja”?…kar se tiče oralne tehnike – ma ejj, tega najdeš povsod dovolj… kar pa se tiče tvoje druge težave pa bo bolj težka – namreč, tako pač je… nekateri imajo ta refleks močno izrazit in bruhajo, že če samo pomislijo na bruhanje (kaj šele, da bi v ustih obdelovali trd penis) medtem ko drugim niti prst v usta ne pomaga… :-))))
…lahko poskusiš tako, da imaš v ustih (v bistvu med ustnicama) samo glavico in je ostali del korenjaka varno uklenjen v tvoje roke – v bistvu drsiš z rokami gor in dol, deluje pa tako, kot da požiraš celega…in če ga vmes po vsej dolžini poljubljaš in izdatno sliniš, hja, mislim da bo za začetek in “ne bruhanje” čist ok…

lp

:-))

Imaš prav, ja, da se to ne dogaja dnevno….s šampanjcem, pa svečkami, pa smetanco…..pač napisal sem, kar mi zelo paše, za razvajanje…:))))

Je pa res, da ob koncih tedna pa se dogaja….svečke….šampanjček…in obdelava na takšen…in drugačen način….se že veselim….jutrišnjega dne…pa vikenda…..:)))

Točno vaja s banano ali vibratorjem dela maxi mojstrico.

se veseli z vama:)

js bi pa sok s smetano:)

Nisem vsega prebirala, vendar ti povem tole:
daj si ga med joškice, stiskaj ga gneti gor in dol…, vsake toliko ga poliži po glavici, pocuzaj, naj te pošprica po ustih, med joškice…

New Report

Close