Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu orgazem, ki noče priti

orgazem, ki noče priti

no bravo, še ena ki odkrito prizna, da uživa ob branju takih zgodbic…

kar se pa tvojega priznanja tiče, pa ti ne znam nič konkretnega napisat…pa imaš stalnega partnerja?…te lahko na hitr vzburi?…men se je prvič zgodilo pri hitri varianti…in tud s fantom, s katerim sva bila skupaj že kar dolgo časa…

lp

Če še ne veš: najboljši slovenčki se nardijo ob dobrem orgazmu. To so najbolj sproščeni ljudje na svetu.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

hahahaha pik*ica, tvoja mama je morala zelo stokat takrat….

lahko bi ne vedel … takega, ki ni čisto pri stvari, ki se ti ne posveti, ki ga ne zanima reakcija tvojega telesa na razne dražljaje, enostavno preslepiš. Vprašanje je le: Čemu?

Ne vem, če je ravno stokala, vem pa, da je uživala.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

kolikor se jaz spoznam na to zadevo mislim, da si v tretjem odstavku zadela bistvo, no to so povedale že predstavnice ženskega spola..

Draga pik*ica,

hvala za odg. Tudi to sem ze pomislila… ne na varanje, temveč odhod. Žalostno, ampak to se mi dogaja že tretjič. Mogoče si pa podzavestno izberem tipe,ki so vsi po vrsti krasni, vendar jih potem v postelji ne morem sprejeti…. bom razmislila.

Kurec24

Po svoje ti dam prav… zmerjanju navkljub (verjetno to pri tebi pride v paketu s 24cm).

brez dvoma in ne se jezit! To je bil kompliment tebi!

si poskusila v rahlo!!! opitem stanju…za sprostitev, mogoče zna pomagat…

lp

Mislim si… da enkrat se bo ze moralo zgoditi…je ze skrajni cas, glede na zmeraj bolj divjo domisljijo :-).

Upam le, da s sedanjim partnerjem. Vcasih se sprasujem, ali ni grozno, da zamenjas partnerja samo zaradi seksa (tu se bo spet nasel kdo, ki bo rekel, kaka sem, ali mi ljubezen nič ne pomeni, itd)… potem pa spet pomislim, kako grozno je sele, ce nikoli ne uzivas, kot bi moral.

Odg. ljubici@: ja, imam stalnega partnerja, ki ve za tezavo… ampak imava sedajle na splosno malce krize, verjetno v veliki meri tudi zaradi tega problema…

Hvala! Lepo te je spet malce brati.
Imam občutek, da, odkar se je tle spet pojavila backa, ostale malce zanemarjaš. Se motim?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Sorry, sem zdajle opazla, da si se posvetil tud drugim.
Si v tem casu, kar te ni bilo, uspel vse pripravit za zimo, podelat?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Hm, punce in ostali, ne bi hotel tukaj sejati pesimizma, toda znanstveniki so dognali, da skoraj 35 odstotkov žensk ne more doživeti orgazma. Mogoče sta tudi vidve po nesreči padle v tisto tretjino?
Pa ne zaradi tega obupat – treba je poskusiti vse, vključno z obiskom zdravnika ali psihijatra, da ugotovite, kaj se da narediti. Z ostalimi nasveti se popolnoma strinjam.

Srečko s prižnice

Ne ne pik*ica, le časa je tako malo. Dela čez glavo, sam bo spet bolje, sem prepričan

Še zdaleč ne, sicer ne vem na kaj misliš. Pri gradnji me je ustavila zima

Sviloprejka to ni zmerjanje.Kar je res je res.Jaz ne morem razumet zakaj so ljudje tako glupi.Saj pa te ni orgazem tisti faktor ki odloča ali bo resna zveza ostala ali pa ne.Vsak vsaj malo razgledan moški pa tudi ve da se ženska lahko zadovolji tudi takrat ko nima orgazma.Ženske ste pa z tem orgazmom preveć obremenjene.Bolj ko se z tem obremenjujete manj možnosti imate da boste res imele ta famozni orgazem. Sicer pa punca draga če še ne veš ti bom jaz malo razsvetlil obzorja.V sami nožnici je zelo malo čutil ,vse kar se dogaja je okrog ščegetavčka.Zato pa je enim težje doživet orgazem. Bistvo orgazma pa je v glavi.Rajši fukajte in ne poslušajte neumnosti kako pa kaj .Saj bi še marsikaj napisal ampak mi pisanje na tipkovnici ne gre najbolje od rok heheehhe

Pijem pusim i devojke rusim!

Ja, to sem imela v mislih.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Na to imaš odgovor. Sranje!

hehe…kar dobr ti gre…

lep dan…

Upam, da si ga vzameš vsaj za prijetna opravila. Veliko časa. Veš, čas je pogosto, zelo pogosto pogojen z interesom. Obstajajo pa sicer kratkotrajne izjeme.
Lep dan ti želim, pa enga poljubčka – nekam

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Hvala! Jaz pa tebi – na luliko! Čao!

Nisem brala drugih postov,ker se mi ne da.Tako,da ne vem za druge odgovore.Pač pa mislim,da sama raziskuj svoje telo in poglej kaj ti paše.Sama se pripelji do vrhunca.Potem pa poskusita še s fantom.Uporabi tudi svoje prstke in njegove tudi,pa ne mislit preveč nato,da moraš doživeti vrhunec.

Počasi se daleč pride.

“…….. Sicer pa punca draga če še ne veš ti bom jaz malo razsvetlil obzorja.V sami nožnici je zelo malo čutil ,vse kar se dogaja je okrog ščegetavčka.Zato pa je enim težje doživet orgazem. …….. “

OK. Sej mam o tebi izdelano mnenje. Je kakršno je in s temle pametovanjem si pa samo zabil plutovinasti čep do ustja steklenice. Pa ti človek – pardon Kurec – pojma nimaš o čem govoriš.
Moje “skromno” mnenje.

pa ne da si tud ti prav noro zadovoljen, ker kurcu iskanje črk po tipkovnici ne gre najbolš od rok? 😉
če so sreča poslali iz RKC, da spet novači pri izgubljenih primerih … kdo za vraga stoji za 24-centimetrskim? 😉
pozdravček

a te tako mika tistih 24 cm? ups..

New Report

Close