Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Orgazem z moškim – misija nemogoče

Orgazem z moškim – misija nemogoče

Živjo.

Stara sem 33. Moj sedanji partner je star 36, skupaj sva dobrih pet let. Ker sem od začetka iskala zgolj varnost in pobeg pred osamljenostjo, sem se znašla v vezi z njim, preselila k njemu in tako naprej. Otrok nimava.

Imam ga rada in on mene, ampak nikoli nisem bila pa vanj zaljubljena, kar se občasno pokaže, ampak znam to uspešno prebrodit in tako naprej. Nisem niti prepričana da je bil on zaljubljen vame kdaj, pač spoznala sva se (v živo), šla na kavo, po kavi na sprehodu mi je rekel da bi rad da sem njegova (še preden sva se sploh prvič poljubila) in ker mi je bil še kar simpatičen, sem privolila. In tega je sedaj pet let.

Prej sem bila v zvezi tri leta, tudi zaradi tega ker sem ga sčasoma vzljubila in ker me je imel res rad. To vezo sem zaključila, ker nisem čutila več ničesar. Potem sem se dobivala za spoznavanje še s parimi, ampak po nekem času sem zaključila in ni nikoli prišlo do česa resnejšega.

Moj glavni problem pa je, da sama orgazem vedno doživim ko se ukvarjam sama s sabo. Vedno. Moj fant mi reče zvečer v postelji, če sem kaj mokra in se me dotakne tam, potem pa navali name. Brez predigre, brez česarkoli. Oralno me obdela morda 1x na 3 mesece, pa še to mi je tako brezveze, da sem mu nazadnje celo rekla da mi to ne paše več. Zdi se mi kot da tega ne dela iz veselja ampak zato, ker ima občutek da bi to moral počet. Sam seks je sicer v redu, mi je všeč ampak vedno sem si predstavljala da bi seks moral biti nekaj več, nikoli nisem doživela nobenih posebnih stvari pri tem, nikoli mi še ni prišlo z moškim (do zdaj sem spala recimo da z 8 različnimi moškimi, pri vseh je bilo enako, tudi če je bilo malo predigre, mi ni nikoli prišlo).

Težko mi je reč partnerju, da bi rada da se začneva spoznavat v postelji, kaj mi paše, da bi rada da mi pride enkrat z njim, ampak to bi bilo sedaj težje izvedljivo, ker orgazem pač vedno (res zelo dobro) odigram in pač misli, da mi pride medtem ko mi ga on poriva not in ven.

Razmišljam o tem, da ga pustim – nimam kam it, ker imam premajhno plačo in nesigurno službo, tako da sva v bistvu cimra ki seksata 2x na teden ali včasih tudi po cel mesec ne, deliva si stroške najema in ostalo, gospodinjim in tako naprej.

Sem edina, ki ji ne pride z moškim?

100 % si edina.

Prvo, orgazem je v glavi. Torej, z mislimi moraš biti čisto pri stvari, uživati, se predajati in ne misliti na čisto nič drugega, kot na to, kar delaš z njim in on s tabo.

Meni vedno pride, četudi je sex bolj hiter ali slab, ker imam v mislih samo užitek…

In kako naj tip ve, kaj ti paše, in kaj ne, če samo mutasta ležiš kot klada in čakaš na orgazmične čudeže? Razloži mu malo stvari, kako se kaj dela, a ne?

lahko mi verjameš, da si edina. 

Odgovor na objavo uporabnika
Evian, 04.03.2022 ob 09:33

Živjo.

Stara sem 33. Moj sedanji partner je star 36, skupaj sva dobrih pet let. Ker sem od začetka iskala zgolj varnost in pobeg pred osamljenostjo, sem se znašla v vezi z njim, preselila k njemu in tako naprej. Otrok nimava.

Imam ga rada in on mene, ampak nikoli nisem bila pa vanj zaljubljena, kar se občasno pokaže, ampak znam to uspešno prebrodit in tako naprej. Nisem niti prepričana da je bil on zaljubljen vame kdaj, pač spoznala sva se (v živo), šla na kavo, po kavi na sprehodu mi je rekel da bi rad da sem njegova (še preden sva se sploh prvič poljubila) in ker mi je bil še kar simpatičen, sem privolila. In tega je sedaj pet let.

Prej sem bila v zvezi tri leta, tudi zaradi tega ker sem ga sčasoma vzljubila in ker me je imel res rad. To vezo sem zaključila, ker nisem čutila več ničesar. Potem sem se dobivala za spoznavanje še s parimi, ampak po nekem času sem zaključila in ni nikoli prišlo do česa resnejšega.

Moj glavni problem pa je, da sama orgazem vedno doživim ko se ukvarjam sama s sabo. Vedno. Moj fant mi reče zvečer v postelji, če sem kaj mokra in se me dotakne tam, potem pa navali name. Brez predigre, brez česarkoli. Oralno me obdela morda 1x na 3 mesece, pa še to mi je tako brezveze, da sem mu nazadnje celo rekla da mi to ne paše več. Zdi se mi kot da tega ne dela iz veselja ampak zato, ker ima občutek da bi to moral počet. Sam seks je sicer v redu, mi je všeč ampak vedno sem si predstavljala da bi seks moral biti nekaj več, nikoli nisem doživela nobenih posebnih stvari pri tem, nikoli mi še ni prišlo z moškim (do zdaj sem spala recimo da z 8 različnimi moškimi, pri vseh je bilo enako, tudi če je bilo malo predigre, mi ni nikoli prišlo).

Težko mi je reč partnerju, da bi rada da se začneva spoznavat v postelji, kaj mi paše, da bi rada da mi pride enkrat z njim, ampak to bi bilo sedaj težje izvedljivo, ker orgazem pač vedno (res zelo dobro) odigram in pač misli, da mi pride medtem ko mi ga on poriva not in ven.

Razmišljam o tem, da ga pustim – nimam kam it, ker imam premajhno plačo in nesigurno službo, tako da sva v bistvu cimra ki seksata 2x na teden ali včasih tudi po cel mesec ne, deliva si stroške najema in ostalo, gospodinjim in tako naprej.

Sem edina, ki ji ne pride z moškim?

 

z osmimi različnimi dedci?

pa ti si kot krožnik v restavraciji.

 

Obišči kakega terapevta.

Nehaj se ukvarjat sana s sabo in samozadovoljevat.

Ampak potrudi se iz srca med sex. Prepusti se. Pa bo vse ok. Zaupaj mu.

Seveda nisi edina. Mislim, da nas je kar večina takih.

Nisi edina. Stara sem 37 in seksam od 23 leta, imela nekaj partnerjev. Z nobenim nikoli nisem niti blizu orgazma. Sama s sabo ga doživim brez težav. Tudi jaz sem sprašujem zakaj je tako. Ker so me tudi zelo privlačili, pa nič. Preprosto smo si različni.

Tudi jaz fejkam orgazem, trdno pa verjamem, da je tudi to problem! Ampak, ne da se mi pojasnevat in pravzaprav raziskat vzroka, zakaj je tako in nočem moških spravljat v  zadrego, ker vseeno verjamem, da sama ne naredim dovolj v tej smeri, da bi to nekako presekala. Jaz sem se bolj kot ne sprijaznila. Si pa ne mislim, da sem čudna. Verjamem, da spolnost vsak doživlja drugače.

Meni je pa to nepredstavljivo in žalostno. Tako ne bi mogla živeti. Meni se še ni zgodilo, da z možem ne bi doživela orgazma, pa sva skupaj že 20+ let. Če bi bilo drugače, bi se počutila zlorabljeno, posiljeno,… Verjamem, da je malo odvisno tudi od moškega (če je houder, ki te na hitro naskoči in se 3x zarine vate, preden mu pride, seveda na orgazem ne moreš računati), vendar je po mojih izkušnjah največ v tebi sami. Če poznaš svoje telo, se zavedaš kaj hočeš in si to tudi vzameš (npr. poveš, kak položaj ti ustreza, moškemu namigneš tempo in ritem, prevzameš kontrolo nad potekom spolnega odnosa, dokler ti ne pride, potem pa prepustiš vajeti moškemu), uspeh ne more izostati.

V življenju nisem imela veliko ljubimcev, ampak ravno prav, da sem se naučila, kaj pri seksu pričakujem od moškega (mož je moj 4. spolni partner). S prvim nisem nikoli doživela orgazma, a mi je bilo lepo, ker sem bila zaljubljena vanj, dolgoročno pa to seveda ne bi šlo. Z ostalimi sem orgazem večinoma doživela, z možem pa se še ni zgodilo, da ga ne bi. Večinoma se zgodi že med penetracijo, kadar pa slučajno ni tako, on poskrbi, da mi je lepo. Me preveč pozna, da bi ga lahko pretentala 😉

Kako pa naj potem on ve kaj tebi odgovarja …

Midva z možem ko sexava si včasih dava namige če nama kaj ni všeč oz. se poskušava prilagoditi en drugemu. Med sexsom pa moreš biti tudi ful sproščen in se prepustiti strastem. Fantu pa moreš seveda zaupat. Če samo ležiš kot deska on si pa želi bolj sproščenega sexa se potem verjetno oba ne počutita dobro, verjemi.

Midva sva med sexom totalno sproščena in uživava, predigra pa se pri nama ponavadi začne takrat, ko sva oba zvečer v postelji … on me najprej začne objemat, se me dotikat, me lupčkat, … in potem jaz vem kaj si on želi tako da greva takoj v akcijo … najprej predigra potem pa vroč sex. Oba dva imava ful rada tud oralni sex, tako da včasih pride tudi do tega.

No, moj nasvet je da se med sexsom sprostiš in uživaš.

Dec ne more misli brat. Mu je treba kar povedat, kako in kaj. Ampak, če se vem ne da niti malo potrudit, potem imate, kar imate.

Večina žensk težko doseže orgazem zgolj s penetracijo (porivanjem tiče ven in notri). Za večino je potrebno še kaj, pred, vmes in potem – predvsem stimulacija ščegetavčka. In s tem ni nič narobe. Meni je morda 10x prišlo v zadnjih 10 letih samo na osnovi ven-notri.

Samo škoda je da orgazem zaigraš, ker kako bo tvoj partner potem sploh vedel da počne kaj narobe? Prepričan je da vse počne prav. In bo verjetno res hudo hudo razočaran če ga boš s tem soočila. Samo ga vseeno daj. Ali ga res pusti in začni znova. Clean start. In ne fejkat, ker ne ti ne tip nimata od tega prav nič.

Imam pa idejo, poskusi z ženskami. Jaz sem že in priporočam.

Pust babo glupo, pač zategnjena glupača, verjemite sem dal masikaj skozi, pač nepoboljšljiv primer. ona bi ležala na grbtu , on pa naj ve kaj ji paše, saj ona to vendar razmišlja, on naj pa telepatsko ve kaj bi ona tisti trenutek…

Babe glupe, bo pač treba descu pokazati ali pa namigniti kaj bi, še najbolje pa je primi ga za roko , jo postavi  na željeno pšozicijo in potegni gib kateti ti paše, bo desc že skapiral, če pa ležiš kot hlod in računaš na to da desc ve kaj bi ti  si se pa glupača mal zmotila, ena baba 100 čudi, sto baba 200 000 čudi…

sodeluj gnoj babji, samo to…

Odgovor na objavo uporabnika
ime ali vzdevek, 04.03.2022 ob 15:06

Pust babo glupo, pač zategnjena glupača, verjemite sem dal masikaj skozi, pač nepoboljšljiv primer. ona bi ležala na grbtu , on pa naj ve kaj ji paše, saj ona to vendar razmišlja, on naj pa telepatsko ve kaj bi ona tisti trenutek…

Babe glupe, bo pač treba descu pokazati ali pa namigniti kaj bi, še najbolje pa je primi ga za roko , jo postavi  na željeno pšozicijo in potegni gib kateti ti paše, bo desc že skapiral, če pa ležiš kot hlod in računaš na to da desc ve kaj bi ti  si se pa glupača mal zmotila, ena baba 100 čudi, sto baba 200 000 čudi…

sodeluj gnoj babji, samo to…

no, samo ko jo pa na obrate spraviš, jo je pa veselje pogledat.

pri ženski je orgazem v glavnem v srcu-torej pomembna so čustva, ki jih goji do nega kot moškega in kot človeka. Ženska ki ne ljubi svojga tipa ali vsaj ni zaljubljena vanj.. ima pa ga zgolj rada ker je dober otrok, dobre mož, jo pa ne zapali kot moški-orgazma z njim ne doživi. pa pustmo lizanja in drkanja katerih se poslužujejo da bi mogoče ga le doživele-govorim o penetraciji, o čustvenem spolnem odnosu med dvema, ki se predajata drug drugemu. Pa tudi jezik ne more nadomestit penisa, to sta čisto druga dva svetova, doživljanja kot pa tvoj ljubljeni v tebi!

popravek-dober oče ne dober otrok

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 04.03.2022 ob 17:16

pri ženski je orgazem v glavnem v srcu-torej pomembna so čustva, ki jih goji do nega kot moškega in kot človeka. Ženska ki ne ljubi svojga tipa ali vsaj ni zaljubljena vanj.. ima pa ga zgolj rada ker je dober otrok, dobre mož, jo pa ne zapali kot moški-orgazma z njim ne doživi. pa pustmo lizanja in drkanja katerih se poslužujejo da bi mogoče ga le doživele-govorim o penetraciji, o čustvenem spolnem odnosu med dvema, ki se predajata drug drugemu. Pa tudi jezik ne more nadomestit penisa, to sta čisto druga dva svetova, doživljanja kot pa tvoj ljubljeni v tebi!

To se pa absolutno ne strinjam. Ne sodi po sebi. Bivša, glede na to kaj mi je počela, me že ni mela preveč rada. Prišlo ji je pa vedno. Pa mal si za cajtom. Vedno več je tudi žensk, ki majo avanture in jim veselo prihaja. V unem enem tednu pa skoraj ne verjamem, da imajo človeka že kar rade al pa da se človek zaljubijo.

 

O tem, kaj naj bi ji pasalo ste se razpisali kot da bi bilo z žensko kaj narobe oziroma da ima nekakšne čudne erogene cone.  Saj vsi vemo, kje so točke in večina erogenih con je pri vseh na istih mestih.  Tako da po moje v tem ni problem.  Je pa problem v moškem, očitno gre za klasičnega slabega seksača, kar nakazuje že to, da je niti oralno ne zadovoljuje.  Že to, da ima ON pri tem probleme (ženska se mu gnusi), je dovolj, da s takšnim moškim nikoli ne bo doživela orgazma.

Pa saj smo v 21. stoletju, pa še vedno verjamete, da ženskam pride z nabijanjem????

Odgovor na objavo uporabnika
ni šans, 04.03.2022 ob 17:27

To se pa absolutno ne strinjam. Ne sodi po sebi. Bivša, glede na to kaj mi je počela, me že ni mela preveč rada. Prišlo ji je pa vedno. Pa mal si za cajtom. Vedno več je tudi žensk, ki majo avanture in jim veselo prihaja. V unem enem tednu pa skoraj ne verjamem, da imajo človeka že kar rade al pa da se človek zaljubijo.

 

in ti si ziher da ji je prišlo? Tudi prav, ne rabiš meni dokazovat hehehe..

ko poslušam kake pravljičarje, ki nalagajo kako jim on do 5 orgazmov pričara, mimoodni neznanki v noči, ki se ga z nožnico oklepa zgolj na eni strani, ker njemu ne paše da ga čvrsto oprime ozka nožnica.. hahahaha, pa tipi a resno mislite da ženske nasedamo takemu nakladanju? Blesava una, ki dejansko takemu nakladaču da!

Odgovor na objavo uporabnika
zanič seks, 04.03.2022 ob 17:27

O tem, kaj naj bi ji pasalo ste se razpisali kot da bi bilo z žensko kaj narobe oziroma da ima nekakšne čudne erogene cone.  Saj vsi vemo, kje so točke in večina erogenih con je pri vseh na istih mestih.  Tako da po moje v tem ni problem.  Je pa problem v moškem, očitno gre za klasičnega slabega seksača, kar nakazuje že to, da je niti oralno ne zadovoljuje.  Že to, da ima ON pri tem probleme (ženska se mu gnusi), je dovolj, da s takšnim moškim nikoli ne bo doživela orgazma.

Pa saj smo v 21. stoletju, pa še vedno verjamete, da ženskam pride z nabijanjem????

No, evo, tipično razmišljanje domišljavke, ki se ji ne da za nič potrudit, za vse ji je pa dec kriv.

Z žensko že ne more biti nič narobe, o spolnost nimamo kaj razpravljat, ker se avtomatično vse ve, problem je samo v dedcu, ki ne zna telepatsko slediti njenemu trenutnemu počutju in kapricam.

Nimam izkušenj z moškimi, tako, da ti težko kaj svetujem. Poizkusi vprašanje postaviti drugače.

New Report

Close