Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek OŠ KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU

OŠ KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU

Res sem besna, ko se toliko govori, da so eni otroci v vrtcu in šolah že lačni in jim
starši ne morejo privoščiti vsaj enega “normalnega” obroka. Naša soseda, ki je učiteljica
v nižjem razredu OŠ Križevci pri Ljutomeru pa se tako na glas baha, koliko mesečno prihrani,
da si prinese domov kosilo in se z enega plačanega kosila doma lepo vsi 4 družinski člani
najedo in ji ni potrebno toliko zapraviti za hrano. Halo!!!!!!!!!!!!!!!!!! In vem, da to ni edini primerek.
Kako le ima srce, ker sigurno je tudi na njihovi šoli kak otrok, ki je lačen.

sej v vrtcih je podobno, ne morem trditi, da povsod, a v naših vzgojiteljice počnejo enako.
in se res prihrani, sploh, če pogledaš, da to že leta počnejo.
moja bivša soseda, zaposlena je bila v DSO kot kuharica v 10-tih letih pred pezjonom ni kupila niti kile kruha, saj ne bi vedela, amapk se je morala pohvalit.

Vi ste ene navadne krave. Če še ne veste, ima VSAKDO možnost, da si naroči to kosilo in ga gre iskat. In potem se boste lahko še ve hvalile in vas bodo tako rekoč poimensko obirali po forumih.

Da vas ni sram!

nova
Uredništvo priporoča

že res, da si ga vsakdo naroči in plača, samo moja 1 procija ne bo enaka kot od gospe učitiljice, bo precej manjša. bo ena sama ne za 4.
meni ni sram, česa le? tako je, tako se dogaja.

Mogoče na kateri šoli.

Pri nas so kuharice gazdarice, ki ti še kosa kruha ne dajo, če ti ne pripada. Sori. Še mleko za popol. kavo si same prinesemo.

Joj, pa da dopišem.

IN prav je tako.

Očitno še niste slišale za normative – če je prijavljeno za kosilo XX otrok in YY odraslih, se lahko nabavi temu primerno sestavin in ne več… in normativa ne postavi kuharica sama.
Lahko jim sicer kaj ostane, če kdo ne pride na kosilo, a predvidevam, da so to res izjeme, ki zbolijo sredi pouka.

New Report

Close