Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Osamljena kljub partnerju

Osamljena kljub partnerju

Ker pač – če deluješ, da imaš vse pod kontrolo, tudi ni tako očitne potrebe, da bi kaj pomagal. Pusti vsaj bajto v razsulu, pa naj desc vsaj spuca. Če je dopust porodniški – pa kuharski ali čistilni gotovo ni. 😉

še vedno pa ostaja vprašanje, ce je tudi on naletel na normalno partnerico


Nisem brala vseh komentarjev in jih ne bom.Bom napisala le svojo izkušnjo. Tvoj zapis je identičen mojemu življenju izpred 20 let, le da imam 2 otroka. Nikoli ni sodeloval pri vzgoji otrok, nikoli šel na govorilne ure, nikoli nobenega umil ali preoblekel…… naj ti svetujejo ostali kar hočejo, temu kar imaš sedaj naredi KONEC!! ne mislim konec z možem, sploh ne, ampak konec takega njegovega vedenja. Zakaj? Ker boš ostala popolnoma sama, tako kot jaz ko bosta otroka odšla na študij…. Jaz tega nisme opazila, ker sem sama skrbela za vse v hiši in okoli hiše, 2 otroka, mačka, pes…….. mož je delal, res ima dobro plačo še danes a lahko bi se nam posvečal več, saj je imel čas. Služba 8 ur, potem njegov prosti čas za njegov hobi…….. ko sta otroka odšla v lj sem šele ugotovila, da sem popolnoma cel dan sama. Mož v službi, ko pride domov poje kosilo in gre spat za 1 uro, potem se posveti svojemu hobiju, pride v bivalni del hiše ob 22h je utrujen in gre spat. ?? Tako bo zgledalo tvoje življenje, če tega ne boš uredila sedaj. jebeš denar in delavnico, če mož nima časa zate in otroka. Dejansko je prišlo tako daleč, da noben pogovor z njim ne zaleže, on je pač navajen takega življenja, je tudi starejši od mene precej, sexava samo še 1x na 14 dni, mu paše tako in pika. OK če je tako, sem si jaz omislila svojo zanimacijo, ki mi 3x na teden polepša dan.
[/quote]

takim ženskam, ki od partnerja izsilijo otroka, on pa je dovolj neumen, da izsiljevanju podleže.

takim ženskam, ki od partnerja izsilijo otroka, on pa je dovolj neumen, da izsiljevanju podleže.
[/quote]

Pač je bil neumen.Neumnosti pa vsi plačujemo.


Če se gre še oploditi na lastno odgovornost nekam drugam, kaj sploh lahko še pričakuje od vas kot tipa? Nič. Ne potrebujejo vas. Ste nepotrebna smet.
In kaj boste potem ubožčki, ko ne bo nobene pripravljene za seks, posledično oploditev, … uvažali Tajke? Go for it. Kaj še čakate. One verjetno nočejo otrok. LOL 🙂
Glejte, ubožčki, če hočete seks, se morate pač sprijazniti z vlogo oplojevalca in vzdrževalca. Vi hočete seks, ona hoče otroka. Če ne daš, ne dobiš. To je pač v razplojevalski človeški naravi. Ker ste v seksualnem smislu ostali na nivoju neandertalca ali celo avstralopitka, se morate s tem pač sprijazniti. Ženska v rodnih letih hoče mularijo, potomstvo, vi hočete seksati: za to boste pač morali drago plačati (poroka, vzdrževanje, plača, itd.).
Ali pač pojdite k prostitutkam, kdo vam brani.
[/quote]

Bravo! Zaprla si usta temu bedaku!

Sem že 3x babica. 1. hči ima partnerja, ki ima tako delo, da se lahko veliko posveča družini in ji veliko pomaga, pa ima samo enega otroka, ker je bolj take sorte, da se ji nič ne da, vsa gospodinjska dela so ji težka, komaj je čakala, da je po porodniški šla nazaj v službo in je otrok šel v jasli in še danes je tako, če ne bi imela takega partnerja, kot ga ima, bi se otroku slabo pisalo, tako pa on večkrat dela od doma, da s tamalim kaj delata za šolo, ker mu ne gre najbolje.
2. hči zmore vse z levo roko, je perfektna gospodinja, mati ki obvlada, njen se lahko maximalno posveča služenju in se jim to tudi pozna. Denarja imajo veliko, veliko si privoščijo, potovanja ta in ona, vikend na morju, letos novi čoln……otroka blestita v šoli,
med seboj se ne zastopijo.
Prva nonstop ogovarja drugo, da je grebatorka, da je odvisna, da bo še že videla….skratka ker ju dobro poznam, vem da jo daje zavist, ker je tamala že od nekdaj iznajdljiva in delovna, tavlka pa je njeno nasprotje.
Veste kaj vem hočem povedati, prva ni srečna in težko jo bo osrečiti, ker se nikakor ne najde v življenju, kljub vsemu lepemu kar se ji je zgodilo in se ji dogaja, ona hoče pravljico, za katero ni pripravljena nič narediti in se potruditi.
Tadruga pa je njeno nasprotje, kamor pride, česa se loti, uspe in očara svojo okolico.
Vzgajala sva obe enako, obema se enako posvečala, taprvo celo bolj podpirala v njeni nesigurnosti, da jo ojačava, pa nekako nisva uspela.

Čakaj, da se ločita obe, potem bo druga luzerka, ker je bila celo življenje neka gospodinja, prva bo pa znala poskrbeti zase.

Čakaj, da se ločita obe, potem bo druga luzerka, ker je bila celo življenje neka gospodinja, prva bo pa znala poskrbeti zase.
[/quote]

Nobena nima popolnoma nobenega zagotovila kako bo, ko bo, če bo! “Gospodinja” ima v solasti podjetje, 3 nepremičnine in glede na njeno iznajdljivost, se sploh ne bojim zanjo aja pa tudi “zaposlena”je pri njem, tako da ima tudi zdrav. soc. in zpiz. varstvo in to ne po najnižji stopnji. Imata pač tako delitev dela in kot vidim jima zelo paše, ker nejevolje pri njima ni opaziti.
Če pa bo taprva ostala brez partnerja, bo pa zanjo hudo, kljub temu, da ima službo, bo še bolj izgubljena v življenju, kot je sedaj in v solasti ima samo stanovanje.

Nobena nima popolnoma nobenega zagotovila kako bo, ko bo, če bo! “Gospodinja” ima v solasti podjetje, 3 nepremičnine in glede na njeno iznajdljivost, se sploh ne bojim zanjo aja pa tudi “zaposlena”je pri njem, tako da ima tudi zdrav. soc. in zpiz. varstvo in to ne po najnižji stopnji. Imata pač tako delitev dela in kot vidim jima zelo paše, ker nejevolje pri njima ni opaziti.
Če pa bo taprva ostala brez partnerja, bo pa zanjo hudo, kljub temu, da ima službo, bo še bolj izgubljena v življenju, kot je sedaj in v solasti ima samo stanovanje.
[/quote]

z drugimi besedami: hči se je dobro prifukala in celo zaseda delovno mesto gospodinje, reprodukcijske delavke in partnerjeve kratkočasnice.. Potem se pa sprašujemo zakaj so plače nizke in so za vse davki krivi.

Ne, seveda ju nista vzgajala enako, ker se tega ne da.Vsak otrok ima svojo pozicijo v družini :prvi otrok je prvorojenec, drugi otrok ima spet že nekoga pred sabo.Poleg tega s prvim otrokom vedno delamo malce drugače, ker smo še nekoliko negotovi, drugi zraste včasih kar “spotoma”.
Dodaš še gene , pa dobiš tisto uganko : Pet otrok iz ene hiše, pa se vsak drugače piše…Jaz imam tri odrasle otroke, pa je vsak čisto drugačen.Tudi vzgoja je bila vsakič malce drugačna, saj so bile tudi razmere vsakič malo drugačne.In geni dodajo svoje…
Zakaj bi se sekirali na zalogo.
Tvoja prva hči je taka kot je, pa ima sreča zraven partnerja, ki poskrbi za vse tisto kar ona ne.
Druga je drugačna .
Nihče pa ni popoln.Niti mi ne.
Pa še za avtorico : morala si boš tudi sama zapolniti življenje.Ne moreš pričakovati od partnerja, da te bo vedno zabaval.Zdaj si seveda na porodniški in je dolgočasno.Ampak otroci hitro rastejo , vreme se bo izboljšalo, pa ti bo lažje.Ne razmišljaj o ločitvi.Raje ga malce povleci k otroku, pa ne s silo.S humorjem in diplomacijo.

z drugimi besedami: hči se je dobro prifukala in celo zaseda delovno mesto gospodinje, reprodukcijske delavke in partnerjeve kratkočasnice.. Potem se pa sprašujemo zakaj so plače nizke in so za vse davki krivi.
[/quote]

Ti nimaš sto pik v glavi.Foušija pa iz tebe kar vpije…
Kaj ti moremo, če tebi nič ne uspe…in se ne znaš prifukati.Imaš problem, ja.

Čakaj, da se ločita obe, potem bo druga luzerka, ker je bila celo življenje neka gospodinja, prva bo pa znala poskrbeti zase.
[/quote]

Še ena ema kurent, ki vse ve za sto let vnaprej.

Nobena nima popolnoma nobenega zagotovila kako bo, ko bo, če bo! “Gospodinja” ima v solasti podjetje, 3 nepremičnine in glede na njeno iznajdljivost, se sploh ne bojim zanjo aja pa tudi “zaposlena”je pri njem, tako da ima tudi zdrav. soc. in zpiz. varstvo in to ne po najnižji stopnji. Imata pač tako delitev dela in kot vidim jima zelo paše, ker nejevolje pri njima ni opaziti.
Če pa bo taprva ostala brez partnerja, bo pa zanjo hudo, kljub temu, da ima službo, bo še bolj izgubljena v življenju, kot je sedaj in v solasti ima samo stanovanje.
[/quote]

IN po čem ti sklepaš, da se bo taprvi slabo pisalo? Se pravi s službo skrbi za lastno eksistenco – torej?

in potem moški skačejo v luft, ker da jim baje feminizirana sodišča nočejo prisodit skrbništev za otroke, ko pa ena napiše, da dec še otroka ni sposoben skopat, pa nastane 5 strani litanij, kako to ni moško delo….

Točno to, ne moreš met enega in drugega. Bolj kot se bodo grebli desci (itak se ne bodo, to je samo v javnosti šov) za skrbništva, več bodo imele ženske motivacije in časa za kariero. Potem bodo pa sodišča še bolj feminizirana (ker do mesta sodnika se malo težje pride z menjanjem plenic, zbujanjem sred noči in gospodinjenjem, kot pa brez tega).

Nobena nima popolnoma nobenega zagotovila kako bo, ko bo, če bo! “Gospodinja” ima v solasti podjetje, 3 nepremičnine in glede na njeno iznajdljivost, se sploh ne bojim zanjo aja pa tudi “zaposlena”je pri njem, tako da ima tudi zdrav. soc. in zpiz. varstvo in to ne po najnižji stopnji.
[/quote]

Saj ravno to lahko postane problem. Če je “zaposlena” pri možu, bi verjetno ob ločitvi to “službo” izgubila, s tem zavarovanja, okoli nepremičnin bi se začele bitke na sodišču, odvetnike je treba plačat, pa še fino 3 otroke okoli gležnja, potem pa služi denar, če lahko.

Tadruga pa zaradi tega ne bi izgubila službe, otroka bi bivšemu obesila ali deljeno skrbništvo, tako da bi ji ostala služba in eksistenca.

Samo zato, ker je ena bolj zdresirala moža, da ji pomaga pri brisanju riti otroku, to še ne pomeni, da je dejansko bolj odvisna od njega – vsaj od tiste ne, ki je čisto vse dosegla preko moža.


Napaka v dojemanju.
Babe hlastajo za oploditvijo, desci pa samo spermo raztrosijo. Desci bab ne porivajo zato, ker bi kaj prida mislili na naraščaj. Porivajo jih zato, da se spraznijo. Babe pa potem fantazirajo, kako sta “oba odgovorna” pa da mora prevzeti “vlogo očeta” pa ne vem kaj še vse. Descu dol visi za pamže. To njega ne zanima, je preveč nerealno zanj. Njemu je do tistih nekaj krčev semenovodov in čao miki! Nima pa popolnoma nobenega realnega občutka, da to kam pelje. Starševstvo in očetovstvo je čisti babji konstrukt!
[/quote]

Oh, ko bi ti zagrenjeno bitje vedelo , kaksnega krasnega oceta imam. Ne glede na uspesno kariero, si je vedno vzel cas zame. Z mano in sestro se je igral najbolse igre. Naju tolazil, nama skuhal, naju ucil….krasen clovek. Zaradi njega tudi vem, kako so nekateri moski lahko dobri. Jih je pa res veliko gnojev kot si sam. Hvala bogu, ne moj moz in ne moj oce. Tvojih odurnih semen, pa itak nobena noce.

🙂 zajeto bistvo vsega 🙂

Oh, ko bi ti zagrenjeno bitje vedelo , kaksnega krasnega oceta imam. Ne glede na uspesno kariero, si je vedno vzel cas zame. Z mano in sestro se je igral najbolse igre. Naju tolazil, nama skuhal, naju ucil….krasen clovek. Zaradi njega tudi vem, kako so nekateri moski lahko dobri. Jih je pa res veliko gnojev kot si sam. Hvala bogu, ne moj moz in ne moj oce. Tvojih odurnih semen, pa itak nobena noce.
[/quote]
Pa nisi nikoli pomislila, da fotr to počne iz latentnih pedofilskih in incestuoznih nagonov? Ve kar fantazirate, da vas očkoti občudujejo kot princeske. Ja, saj vas. Z določenim bleskom v očeh. To je pri moškem neizogibno.


Pa nisi nikoli pomislila, da fotr to počne iz latentnih pedofilskih in incestuoznih nagonov? Ve kar fantazirate, da vas očkoti občudujejo kot princeske. Ja, saj vas. Z določenim bleskom v očeh. To je pri moškem neizogibno.
[/quote]

Ti pa nimaš sto točk v glavi, kajne? Sodiš druge po sebi, kajne?

Ti pa nimaš sto točk v glavi, kajne? Sodiš druge po sebi, kajne?
[/quote]
Aha, a je malo panikca zagrabila?


Aha, a je malo panikca zagrabila?
[/quote]

Tebe je zgrabila, tebe, ker v vsakem seksu vidiš žensko, ki hoče otroka. Najbolje, da na moške prešaltaš. Je moderno, pa še zanosit ne more.

Tebe je zgrabila, tebe, ker v vsakem seksu vidiš žensko, ki hoče otroka. Najbolje, da na moške prešaltaš. Je moderno, pa še zanosit ne more.
[/quote]

Samo res, zakaj nisi z moskimi? P.s: mi je jasno, da imas pedofilska nagnjena. Drugace nikoli ne bi napisal kar si, dejstvo. Taki kot ti, niso vredni zivljenja. V zaporu bi te itak scitili, kot vse pedofile….
In res ni cel svet kriv, ce sta te starsa zlorabljala. Mi je zelo zal, da ti socialne sluzbe niso pomagle, res mi je. Ampak sedaj, pusti srecne ljudi pri mriu.

Samo res, zakaj nisi z moskimi? P.s: mi je jasno, da imas pedofilska nagnjena. Drugace nikoli ne bi napisal kar si, dejstvo. Taki kot ti, niso vredni zivljenja. V zaporu bi te itak scitili, kot vse pedofile….
In res ni cel svet kriv, ce sta te starsa zlorabljala. Mi je zelo zal, da ti socialne sluzbe niso pomagle, res mi je. Ampak sedaj, pusti srecne ljudi pri mriu.
[/quote]
Phahahaha! Vržeš eno besedo, zblojena baba ti pa napiše cel scenarij! Zanimivo, kako detajliran je ta scenarij! Le od kod črpa navdih, le od kod …


Phahahaha! Vržeš eno besedo, zblojena baba ti pa napiše cel scenarij! Zanimivo, kako detajliran je ta scenarij! Le od kod črpa navdih, le od kod …
[/quote]

Hhahhahaa le od kod ga ti ;)? Pedofilcek

New Report

Close