Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Osamosvojitev; ameriški vojaški ataše – JNA je bila povsem nesposobna

Osamosvojitev; ameriški vojaški ataše – JNA je bila povsem nesposobna

Koroške niste izgubili ker Koroška nikoli ni bila vaša. Za slovensko nesposobnost in strahopetnost je pa najboljše obdolžiti Srbe in Srbijo.
[/quote]

Srbi so zelo pogumni. Američani so vrgli 3 bombe iz letal in so se predali.


Lej saj vem kaj je tvoj problem. Nehi me citirati ker ti ne bom več odgovarjala. Saj bi te dala v roza tako kot viharca pa nisi prijavjen.
Dolgočasen si zato obvoz
[/quote]

Zakaj si imela ime grda resnica? Beseda resnica je tu odveč. :))))

Ampak pičkuleta je izraelska vojakinja vozila v oklepniku po Izraelu. To ni majhna stvar.
[/quote]

Velika ko tvoje poznavanje avijacije. :))))

Velika ko tvoje poznavanje avijacije. :))))
[/quote]

Te boli, ker si bil sklofutan z argumenti?:))))

Torej, ti si še en jugonostalgik južnega porekla (obupna slovnica pove vse), pa je tvoje poreklo še najmanj problematično pri tebi.

Močno te boli, da Jugoslavije ni več, da je tvoja JNA v 10 dneh bila čisto sesuta in ponižana, srbski oficirji so jokali in poljubljali noge teritorialcev, ti kot sin JNA starešine pa tega nikoli nisi mogel preboleti, zato sovražiš vse, kar je slovenskega in imaš manjvrednostni kompleks, kateri se kaže v tem, da pišeš take oslarije kot koliko kilometrov si prevozil s kolesom, kar kaže na nizek intelekt in nerazrešene travme. Ob prvem poku se pa podelaš v hlače spredaj in zadaj.

Ja, na SDS majicah so res sami mladinci, še zlasti tisti z brki, ziher je star 18 let. In še trepetaš pred SDS-ovci, v vsakem grmovju in človeku jih vidiš, potem te še za vrhunec polarni pelje scat kadarkoli in kjerkoli, kar je še najbolj sramotno od vsega.
[/quote]

Hehe, bednik, kako si predvidljiv, točno sem vedel, da se bo kakšen takšen kot ti spotaknil v tistega z brki, da o drugem ne pišem….., čoknjenec kot si ti recimo, mi je napisal, da nism šel nikamor iz svojga doma, torej za takega cepca kot si ti sem jst vrtel sobno kolo v svoji sobi in nabil 80.000km, hehe, zakaj pa ne bi jst tega napisal recimo, da sem naredil toliko km s kolesom po cestah in toliko km z avtomobilom, dej povej ti brezobrazi gnoj, če nedojeban čoknjenec men take gluposti piše, pa nima pojma, kdo in kaj sem jst…..
Za slovnico ti iskreno povem se mi jebe, nismo zato tukej, da smo lepi ampak ,da komentiramo.., ker se mi ne da prstov po celi tipkovnici premetavat za pike, vejce in velike črke..

Cepec, kje si ti videl v tem postu, ki sem ga napisal, jugonostalgijo, lahko še enkrat citiraš, ni panike, pa dejmo od črke do črke pokomentirat.
No, ta pa zmaga, sin starešine JNA, hehe…, hudo, kakšni kreteni so med nami, ti cepec….., sem sin delavnih in poštenih ljudi, proletarjata, se je temu reklo po jugonastalgično, če že omenjaš jugonostalgijo.. mene naj bi modropolarniviharni obupani psihično bolan čoknjenec kot si ti recimo scat peljal, hehe… sanjej lipe, sanjej ob belem dnevu, ne smo ponoč..

Srbi so zelo pogumni. Američani so vrgli 3 bombe iz letal in so se predali.
[/quote]

Srbi so porazili in ponižali zvezo NATO, Američane in albanske OVK teroriste.

Hehe, bednik, kako si predvidljiv, točno sem vedel, da se bo kakšen takšen kot ti spotaknil v tistega z brki, da o drugem ne pišem….., čoknjenec kot si ti recimo, mi je napisal, da nism šel nikamor iz svojga doma, torej za takega cepca kot si ti sem jst vrtel sobno kolo v svoji sobi in nabil 80.000km, hehe, zakaj pa ne bi jst tega napisal recimo, da sem naredil toliko km s kolesom po cestah in toliko km z avtomobilom, dej povej ti brezobrazi gnoj, če nedojeban čoknjenec men take gluposti piše, pa nima pojma, kdo in kaj sem jst…..
Za slovnico ti iskreno povem se mi jebe, nismo zato tukej, da smo lepi ampak ,da komentiramo.., ker se mi ne da prstov po celi tipkovnici premetavat za pike, vejce in velike črke..

Cepec, kje si ti videl v tem postu, ki sem ga napisal, jugonostalgijo, lahko še enkrat citiraš, ni panike, pa dejmo od črke do črke pokomentirat.
No, ta pa zmaga, sin starešine JNA, hehe…, hudo, kakšni kreteni so med nami, ti cepec….., sem sin delavnih in poštenih ljudi, proletarjata, se je temu reklo po jugonastalgično, če že omenjaš jugonostalgijo.. mene naj bi modropolarniviharni obupani psihično bolan čoknjenec kot si ti recimo scat peljal, hehe… sanjej lipe, sanjej ob belem dnevu, ne smo ponoč..
[/quote]

Zanimivo , popaj zakaj ne poveš vsega, starši , tvojih staršev pa so bili hlapci, dekle, berači, delomrzneži, v glavnem pustiva v katerem kolenu, bili ste to kar pišem, niste bili trgovci, obrtniki, mestna gospoda, v tem primeru pač ne bi bil tako zarukan levak…

Srbi so porazili in ponižali zvezo NATO, Američane in albanske OVK teroriste.
[/quote]

Res je, zato je danes Kosovo del Srbije.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Zanimivo , popaj zakaj ne poveš vsega, starši , tvojih staršev pa so bili hlapci, dekle, berači, delomrzneži, v glavnem pustiva v katerem kolenu, bili ste to kar pišem, niste bili trgovci, obrtniki, mestna gospoda, v tem primeru pač ne bi bil tako zarukan levak…
[/quote]

a jst da bi teb tukej xy brezobrazniku oz. brezvezniku povedal kot registriran kaj so bili moji starši in predniki…, lej, dej štej do deset, ker če bi štel do tri je prekratko, da bi skontal in se še enkrat vpraš, kdo od naju je zarukan levak al desnak…, to sem napisal z desno roko, ker mi leva ne laufa tako po tipkovnci kot desna, v levi sem držal juice in ga pil med pisanjem, tako, lagano sportski, hehe…

a jst da bi teb tukej xy brezobrazniku oz. brezvezniku povedal kot registriran kaj so bili moji starši in predniki…, lej, dej štej do deset, ker če bi štel do tri je prekratko, da bi skontal in se še enkrat vpraš, kdo od naju je zarukan levak al desnak…, to sem napisal z desno roko, ker mi leva ne laufa tako po tipkovnci kot desna, v levi sem držal juice in ga pil med pisanjem, tako, lagano sportski, hehe…
[/quote]

Prav lagano sportski so tudi armbrusti spreminjali jugo oklepnike v kovinski prah. 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Prav lagano sportski so tudi armbrusti spreminjali jugo oklepnike v kovinski prah. 🙂
[/quote]

je tako,sej prev, da je šlo, kaj pa če titisto železo…, za koga, marsovce…, jugo vojska je postal praktično brezvezna po temu kar se je zgodilo v Sloveniji, ker je praktično umrla tista država kot država v osnovi.., v prah je šla tud vsa ideologija juge o bratstvu i jedinstvu s katero so nas filali na titovih štafetah in v tej vojski in so taki kot sem jst videli, da je to totalna utopija, poznal sem posameznike vseh narodov juge, edin makedoncov in šiptarjev ne, tako smo vsi brezveze služil vojsko 13 mesecev, večji problem je, ker je šlo to vse v prah na tako glup način s prelito krvjo, čehi in slovakii so se lepo kulturno ločili, nemci pa kulturno združili.., v jugi se pa niso znali zment in se šli kavboje in indijance in kaj se zgodi na koncu morije, spet morajo vsi hočeš nočeš živet kot sosedi…

Levaki, južni otroci, itd. lahko govorijo kar hočejo. Dejstva so taka, da je Slovenija poletela po osamosvojitvi v primerjavi z ostalo jugo preko Kolpe, katerim se razkorak z zahodom in severom vsako leto poveča. Mi ga vsaj držimo oz. minimalno zmanjšujemo.

Tako, da, če vam kaj ni všeč se lahko preselite dol. Slišim da imajo srbi še vedno približno tak sistem kot ga je imela juga v 70ih. Izvolite.

V bistvu, če dobro pomislim bi bilo še celo dobro da greste. Z dragim šolanjem smo vas oborožili z znanjem in kolikor toliko poštenim razmišljanjem. Prenesite to znanje in mentaliteto v domače države in jim pomagajte, da se tako otrsejo demografske spirale, ki se doli dogaja že zadnjih 40 let.

Ja jasno da je bivša JNA – jugo vojska bila totalno nesposobna. Vodili so jo nepismeni komunistični generali ki so bili politični generali. Tisti ki je najbolje fafal Josipu Brozu Titu je dobil čin generala. In ne zaradi svoje sposobnosti. Šarlatanstvo in predvsem IQ teh oficirjev in generalov se je pokazalo v vseh vojnah na območju bivše Jugoslavije. Medtem ko so v vojsko Kraljevine Srbije in Jugoslavije sprejemali samo najboljše, najpametnejše in najbolj sposobne iz uglednih družin, je v komunistično jugo vojsko šla sama drhal s socialnega dna. Predvsem pa JLA ni bila tisto za kar so nas prepričevali levičarski skrajneži – komunisti celih 50 let. V času razpada Jugoslavije je JLA bila popolnoma zastarela. Celotno letalstvo je imelo samo okoli 18 – 20 sodobnih letal tipa MiG-29. Vse ostalo je bilo popolnoma zastarelo in navadno sranje ki se ni moglo kosati z zahodnimi in vzhodnimi letali. Tudi s tistimi najstarejšimi. Ogromna večina tankovskih enot je imela zastarele tanke M48 Patton, T-34 in T-55. Tudi artilerija je bila precej zastarela. Zastareli topovi in havbice ameriške in sovjetske proizvodnje. Še iz časa Druge svetovne vojne in prvih let po njej. Mornarica je bila še slabša. Jugoslovanske podmornice so bile slaba šala. V spopadu z Italijani ali Grki bi jo Italijani in Grki popolnoma porazili in uničili v samo nekaj dnevih.

ZR Jugoslavijo je napadlo 1500+ sodobnih letal, sama ZRJ pa je imela samo 14 kokertoliko sodobnih letal MiG-29. Vse ostalo je bilo popolnoma neuporabno – Orli, Jastrebi, Galebi, Super Galebi in Migi 21.

Odgovor na objavo uporabnika
Pikulet, 30.04.2020 ob 16:32

Srbi so porazili in ponižali zvezo NATO, Američane in albanske OVK teroriste.
[/quote]

Res je, zato je danes Kosovo del Srbije.

Poslovenjeno retardirano govedo, po Kumanovskem sporazumu in resoluciji varnostnega sveta Združenih narodov 1244 je Kosovo sestavni del Srbije.

Šugoslovansko vojno letalstvo je 1991. imelo 780 letal Mig-29, Mig-21, J-22 Orao, G-4 Super Galeb, J-21 Jastreb in G-2 Galeb. Niti slučajno ni bilo med največjimi in najmočnješimi v Evropi. Šugoslovanska neljudska armada je po številu in bojni bila šele 15. vojska v Evropi, če gledamo njeno usposobljenost in sodobnost pa še mnogo nižje.

V Bosni se je SDS kar najprej pritoževala glede usposobljenosti, strokovnosti šugoslovaskih oficirjev. Da niso bili  preveč pametni in sposobni govori podatek da je njihovo razsipništvo s strelivom na začetku vojne v Bosni in na Hrvaškem, pripeljalo do tega da so v zadnjih letih vojne – ko so najbolj potrebovali strelivo imeli samo samo še 20 granat za havbice 155 mm. Samo na področju Vukovarja je JLA po  nepotrebnem porabila večletne zaloge tankovske in artilerijske zaloge streliva.

Samo pravi vedo kaj so pomenila odprta okna pozimi, ko se je dogajalo klanje celotnih družin. Hvala bogu, da nisi doživljal te strahote, bi še danes bil v polju na zdravljenju, če bi preživel.

Me prav zanima če si levičarski skrajnež Igor Mekina upa reči za tega Američana da je utrjevalec desničarskih stereotipov.

Odgovor na objavo uporabnika
Antikomunist in antilevičar, 27.10.2021 ob 17:55

Me prav zanima če si levičarski skrajnež Igor Mekina upa reči za tega Američana da je utrjevalec desničarskih stereotipov.

Ta Američan je tudi bil prepričan, da bo ZDA v nekaj mesecih opravila s Talibani v Afganistanu.

Pa je bila Jugo vojska leta 91 bistveno bolj opremljena kot talibani.

New Report

Close