Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Osebna izkušnja z stranskimi učinki po cepljenju z Pfizer-jem

Osebna izkušnja z stranskimi učinki po cepljenju z Pfizer-jem

Zaščitene je treba zaščititi pred nezaščitenimi tako, da se nezaščitene prisili v uporabo zaščite, ki ni zaščitila zaščitenih.

 

Pejdmo na eno kuhano…

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 19.10.2021 ob 19:58

Zaščitene je treba zaščititi pred nezaščitenimi tako, da se nezaščitene prisili v uporabo zaščite, ki ni zaščitila zaščitenih.

 

Pejdmo na eno kuhano…

Ej, ne troši energije za omejene, čeprav mi je zelo jasno, da gre prav za to – da jih izobrazimo.  Ampak bolje nam bo šlo pri tem, če ne reagiramo na njihove vulgarnosti, temveč jih pokroviteljsko sprejmemo kot takšne,  kakršni so – infantilni, teološki, nevedni in konservativno omejeni. Saj se da, tudi z najbolj zasenčili umom se da delat, le potrpljenje moramo imeti. In jeklene živce.  Drugače ne gre.

Tudi tebi, Blednica, namenjam to pisanje 🙂 ostani tako uravnovešena .

Pardon, nekaj mi telefon sam piše  … pa saj je razumljivo.

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 20.10.2021 ob 06:40

Ej, ne troši energije za omejene, čeprav mi je zelo jasno, da gre prav za to – da jih izobrazimo.  Ampak bolje nam bo šlo pri tem, če ne reagiramo na njihove vulgarnosti, temveč jih pokroviteljsko sprejmemo kot takšne,  kakršni so – infantilni, teološki, nevedni in konservativno omejeni. Saj se da, tudi z najbolj zasenčili umom se da delat, le potrpljenje moramo imeti. In jeklene živce.  Drugače ne gre.

Tudi tebi, Blednica, namenjam to pisanje 🙂 ostani tako uravnovešena .

Se strinjam. Nima smisla. Kot, če bi kravo učil matematiko.

Leto in pol je bil dovolj dolg rok, da je spregledal kdor ima kolikor toliko pameti.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 20.10.2021 ob 07:52

Se strinjam. Nima smisla. Kot, če bi kravo učil matematiko.

Leto in pol je bil dovolj dolg rok, da je spregledal kdor ima kolikor toliko pameti.

Pa vendar ti ni bilo dano….

Verjetno so ti zdravniki rekli da gre za panični napad ker se praktično takšni znaki kot jih opisuješ ne morejo pojaviti po 10 minutah zaradi cepljenja. Tisto, 10-15 minut je, kolikor mi je znano še najbolj zaradi pojava alergičnih reakcij. Lahko so te špiknili v kakšen živec, čeprav bi verjetno tudi to takoj začutil.

vsi ki stanujete blizu Poklukarja, Beovičke, Logarce, Kreka itd….protestirajte pred hišo, stanovanjem teh kekcev in zahtevajte njihov odstop, saj pomagajo nacistom, da na ljudeh izvajajo poizkuse hujše kot jih je delal Mengele med leti 1941-1945:  https://youtu.be/7WhqLmyaDdI

Odgovor na objavo uporabnika
hamohamo, 25.10.2021 ob 17:29

vsi ki stanujete blizu Poklukarja, Beovičke, Logarce, Kreka itd….protestirajte pred hišo, stanovanjem teh kekcev in zahtevajte njihov odstop, saj pomagajo nacistom, da na ljudeh izvajajo poizkuse hujše kot jih je delal Mengele med leti 1941-1945:  https://youtu.be/7WhqLmyaDdI

A zdaj so že nacisti hahah😂

New Report

Close