Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek osnovno zdravstveno zavarovanje

osnovno zdravstveno zavarovanje

Stvar je takšna: trenutno sem prijavljena na Zavodu za zaposlovanje. S 1.10 bi se z zavoda odjavila , vendar me skrbi kako je potem z zdravstvenim zavarovanjem. Osnovnim, seveda. Dodatno si itak plačujem sama. Na Zavodu sem pravzaprav prijavljena samo zaradi tega zavarovanja – sedaj mi ga plačuje občina. Po sebi imam zavarovano tudi ta malo…Kako je potem s tem. A je možno, da si sam plačuješ to osnovno zavarovanje in kolikšen znesek je to?
Mož je tuji državljan in dela v tujini, tako da zavarovanje po njem ne pride v poštev.

Ne spomnim se ulice, mislim, da je Tavčarjeva, nasproti metalke.Tam urediš osnovno zavarovanje.

Lp

Saj ti ga potem tudi plačuje občina. jaz sem se šele sedaj prijavila na ZAvod, osnovno zdr.zavar. pa mi občina plačuje že več kot leto dni.

LP

Nisem iz Ljubljane.
Maxi taxi, a si sigurna? Kako pa to urediš? Kje si ti to urejala?

zakaj se boš pa odjavila z zavoda?

jaz nisem prijavljena na zavodu,pa si moram osnovno zavarovanje vsak mesec sama plačat (3.300sit)

Od zavoda nimam nobene koristi. Trenutno si ne mislim iskati službe zelo aktivno, zato se mi zdi edino prav, da se odjavim z zavoda…
Saj, če je znesek samo 3.300 pa to ni nek velik denar…Sem mislila, da je več.

Meni osnovno zdr. zav. plačuje občina, kjer imam prijavljeno stalno bivališče. Na Zavodu nisem prijavljena.

Ja, 3300 je. Tudi jaz sem si ta mesec začela sama, prej mi je pa občina.

New Report

Close