Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Osnovnošolko Piko Božič zaposlili v Savi

Osnovnošolko Piko Božič zaposlili v Savi

Zakaj že? Je šola merilo človeka? Meni se ti zdiš malo zaplankana…

Čist tko, mimogrede – Sava ne dela samo gum ampak je tudi največji lastnik turističnih podjetij in kompleksov, term, hotelov. Čisto logično, da rabijo nekoga za glasbeno animacijo. In ne vidim razloga, zakaj to ne bi bila Pika.[/quote]

Kam bi v Sloveniji prišli brez foušije.

In bog ne daj, da bi malo pogledali, kaj vse je zdaj Sava. In če bi samo slučajno vprašali strička Googla, bi ugotovili, da obstaja tudi Sava hoteli, ki so lastniki polovice hotelov na Bledu, pa vseh panonskih term pa še česa.

Čist tko, mimogrede – Sava ne dela samo gum ampak je tudi največji lastnik turističnih podjetij in kompleksov, term, hotelov. Čisto logično, da rabijo nekoga za glasbeno animacijo. In ne vidim razloga, zakaj to ne bi bila Pika.[/quote]

Zato, ker so ljudje neprivoščljivi in ker po njihovem mnenju nekdo z OŠ še za čistilko ni dober.

Pa še to: naj se oglasi tisti, ki svojemu bližnjemu ne bi pomagal pri zaposlitvi (z ustrezno izobrazbo na ustrezno delovno mesto seveda).

Osnovnošolka je punca, ki hodi v osnovno šolo, mimogrede. Kar Pika Božič že zelo dolgo ni več.
Sem po naslovu mislila, da bo v postu sledilo zgražanje, ker so v Savi zaposlili kakšno osnovnošolko…

Sicer pa ja, tako se dandanašnji v Sloveniji talajo službe. Če poznaš taprave ljudi na tapravih položajih, je čisto nepomembno, kaj znaš delat (če sploh) in kakšno izobrazbo imaš (če sploh kakšno).
Res da so bolj razvpiti primeri “političnega nepotizma” v javni upravi (na koncu se itak vse pomete pod preprogo in se nikomur nič ne zgodi), ampak se dogaja tudi v privatnih firmah, na osnovi družinskih ali prijateljskih, pa tudi političnih povezav.

Zakaj že? Je šola merilo človeka? Meni se ti zdiš malo zaplankana…[/quote]

dej še enkrat preberi kaj si napisala…predvidevam, da imaš samo OŠ…sicer je pa to moje mnenje in ponavljam v rit bi me bilo sram, če ne bi mogla spacat ene srednje šole skupaj.

najbolje, da kar ukinemo šolanje po OŠ a? Verjetno boš svojim otrokom svetoval/a po OŠ naj grejo v službo a? Ja sej šola ni merilo.
Veš redke so Pike Božič, ki jim takole služba pade v naročje. Malo se zamisli kakšna je prihodnost človeka brez izobrazbe…ja sej vem, zdej mi boš natrosil/a 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki so se brez izobrazbe dobro znašli…svaka jim čast…pa še vedno je samo 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…kje so ostali?

Zakaj že? Je šola merilo človeka? Meni se ti zdiš malo zaplankana…[/quote]

dej še enkrat preberi kaj si napisala…predvidevam, da imaš samo OŠ…sicer je pa to moje mnenje in ponavljam v rit bi me bilo sram, če ne bi mogla spacat ene srednje šole skupaj.

najbolje, da kar ukinemo šolanje po OŠ a? Verjetno boš svojim otrokom svetoval/a po OŠ naj grejo v službo a? Ja sej šola ni merilo.
Veš redke so Pike Božič, ki jim takole služba pade v naročje. Malo se zamisli kakšna je prihodnost človeka brez izobrazbe…ja sej vem, zdej mi boš natrosil/a 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki so se brez izobrazbe dobro znašli…svaka jim čast…pa še vedno je samo 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…kje so ostali?[/quote]

Govorimo o Piki Božič in njeni osnovni šoli, o čem pa ti govoriš?

dej še enkrat preberi kaj si napisala…predvidevam, da imaš samo OŠ…sicer je pa to moje mnenje in ponavljam v rit bi me bilo sram, če ne bi mogla spacat ene srednje šole skupaj.

najbolje, da kar ukinemo šolanje po OŠ a? Verjetno boš svojim otrokom svetoval/a po OŠ naj grejo v službo a? Ja sej šola ni merilo.
Veš redke so Pike Božič, ki jim takole služba pade v naročje. Malo se zamisli kakšna je prihodnost človeka brez izobrazbe…ja sej vem, zdej mi boš natrosil/a 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki so se brez izobrazbe dobro znašli…svaka jim čast…pa še vedno je samo 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…kje so ostali?[/quote]

Govorimo o Piki Božič in njeni osnovni šoli, o čem pa ti govoriš?[/quote]

podala sem splošno mnenje že prej, pa si se ti nesramno dregnil/a vanj….no saj, zaključujem to debato.

Za splošno mnenje si odpri svojo temo. Če ne drugega si pa vsaj spozanlča, da je bolje da se umakneš od tam kjer te ne srbi.

Oprosti no, ženšče, pa kaj provociraš z zaposlitvami preko vez, da te pol vlačijo po forumih?! Da v vseh letih nisi imela časa končat vsaj nekega plesnega tečaja za priznanje V. stopnje ti res ni ravno v čast! Pa vsi te poznamo, no!

Narat, Andoljšek, Marinič, Slapar.

Kdo pozna navezo med Slaparjem in vsaj enim od ostalih treh, mu je hitro jasno, kam je “pes taco stegnil”.

Sava d.d. je vedno zaposlovala v navezah s člani uprave, drugače nisi sploh prišel zraven. Torej zaposlitev Božičke je žegnal eden od zgoraj treh. Vmes je bila ena klientalistična usluga med Slaparjem in enim od ostalih treh.

V Savi se je vedno zaposlovalo, ali po nepotizmu v upravi ali pa po klientalizmu v poslih. Z bivšo upravo je bilo enako.

In kaj bo v Savi počela? Na kakšno delovno mesto so jo zaposlili?

Bo prekladala gume, ali bo pela po hotelih?

če drugo potem še vprašam, če bi kak pravnik ali ekonomist z diplomo bolje pel in zabaval publiko od Pike?

Ta Sava, ki jo ti omenjaš, že davno nima veze z gumami.
Je takrat postala Holding, drugo ime za prekladanje denarja.
Se je zaklala, ko se je skurbala s Kordeževim Merkurjem. Tam so bile že od vsega začetka tesne klientalistične naveze – Gorenjska banka-Merkur-Sava…Tipični pajdaški kapitalizem. To je bila Sava, preden je razpadla na eno ljubljansko pisarno na Dunajski.

Mal si se zmotil. Mislijo, da so sposobni in inteligentni – jaz jih tud poznam, nekaj takih z OŠ in plačo par jurjev, pa vse kar so naredili so zaj… kake firme ali pa kradejo. Ker oprotsi, to da ne plačuješ podizvajalcem ne pomeni, da si sposoben, fajn pol met plačo par jurjev.

Naj stopi tisti diplomirani ekonomist ali pravnik na oder in kaj zapoje, pa da vidimo če s svojo diplomo lepše poje kot Pika Božič brez mature.

Kaj praviš?[/quote]

Z veseljem. Drugače pa sem magistrica znanosti!

Naj stopi tisti diplomirani ekonomist ali pravnik na oder in kaj zapoje, pa da vidimo če s svojo diplomo lepše poje kot Pika Božič brez mature.

Kaj praviš?[/quote]

Z veseljem. Drugače pa sem magistrica znanosti![/quote]
In brez službe?

Pa naj se še kdo vparaša, zakaj je Slovenija v krizi!

JA,A NI VEČ Z UNIM (BIVŠIM)HOKEJISTOM DEJANOM IZ OLIMPIJE? S KATERO PA JE ON?

New Report

Close