Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Osvaja me 60 letni profesor

Osvaja me 60 letni profesor

Profesor iz faksa me osvaja.

Zadnjič sem mu poslala mail, ker smo imeli v skupini za narediti seminarsko in nismo nek razumel. No in ta profesor mi napise naj se zglasim v kabinetu, med govorilnimi urami.. seveda sem sprva mislila it do njega z eno kolegico a se ji je nekam mudil. No, do tle je blo okej. No, jst pridem tja in že takoj mi profesor pohvali kako sem simpatična in da naj se malo slečem, ce me ni nič vroce (imela sem samo jakno povrhu), če imam fanta, iz kje sem, ce sem v študentu in, da on z veseljem gre kdaj z kakšno študentko na kavo popoldne, da kdaj si bom vzela čas in take. Sem mu rekla, da sem prezasedena, da imam ogromno dela še z drugimi stvarmi. Pa mi je kar dal svojo cifro. Seveda ga ne mislim nikoli kontaktirat.

Danes pa ga spet srecam in mi je že nekaj mižikal iz druge strani.

Pa to je en star profesor, okoli 60 let. Pa se znan je po tem, da ima afere z študentkami in, da je med predavanji velikokrat na drogah.

Zdej nevem, a mislite, da me bo vrgel izpit, ce ga nikoli ne kontaktiram? Baje je ene kr vrgel, ker so ga zavrnile.

Če je profesor slovenščine, boš odletela na izpitu v vsakem primeru.

60. letni profesor na faksu 🙄

Prijavite vodstvu

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
campari, 24.04.2023 ob 20:14

60. letni profesor na faksu 🙄

Zakaj pa ne? Cel kup jih imaš na slovenskih fakultetah, kot redni in izredni profesorji, pa so stari že preko 70, ne samo preko 60…

 

Avtorica, daj napiši, na kateri slovenski fakulteti torej…..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6584, 24.04.2023 ob 18:35

Profesor iz faksa me osvaja.

Zadnjič sem mu poslala mail, ker smo imeli v skupini za narediti seminarsko in nismo nek razumel. No in ta profesor mi napise naj se zglasim v kabinetu, med govorilnimi urami.. seveda sem sprva mislila it do njega z eno kolegico a se ji je nekam mudil. No, do tle je blo okej. No, jst pridem tja in že takoj mi profesor pohvali kako sem simpatična in da naj se malo slečem, ce me ni nič vroce (imela sem samo jakno povrhu), če imam fanta, iz kje sem, ce sem v študentu in, da on z veseljem gre kdaj z kakšno študentko na kavo popoldne, da kdaj si bom vzela čas in take. Sem mu rekla, da sem prezasedena, da imam ogromno dela še z drugimi stvarmi. Pa mi je kar dal svojo cifro. Seveda ga ne mislim nikoli kontaktirat.

Danes pa ga spet srecam in mi je že nekaj mižikal iz druge strani.

Pa to je en star profesor, okoli 60 let. Pa se znan je po tem, da ima afere z študentkami in, da je med predavanji velikokrat na drogah.

Zdej nevem, a mislite, da me bo vrgel izpit, ce ga nikoli ne kontaktiram? Baje je ene kr vrgel, ker so ga zavrnile.

Če je star, a že kaj po cipresah diši?

Ha, nek tup moderator neprestano kopira stare poste pod današnimi datumi.

Tole se je pisalo o prof. Igorju Pribcu, izrodku tako častnega očeta Berta, ki ga imamo pristaši slovenske osamosvojitve, še posebej Avstralski Slovenci, posebej v srcu.

 

Imel je zanimivo življensko pot:

 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Bert_Pribac

 

 

Povej razredničarki pa staršem da ti to ni všeč in da te nadleguje samo tiho ne bodi omeni tudi da se bojiš da te vrže na izpitih

 

Odgovor na objavo uporabnika
Julči279, 24.04.2023 ob 21:39

Povej razredničarki pa staršem da ti to ni všeč in da te nadleguje samo tiho ne bodi omeni tudi da se bojiš da te vrže na izpitih

 

Na faksu ni razredničark!

A je tak problem pocuzat tisto klobasico, pa dobit (najmanj) devetko?

 

Ja verjetno jih je vrgel na “ustnem”

Čimprej se nauči ta predmet in čimprej na izpit. Do takrat pa Mal nasmeška, pa malo sramežljivo in nedostopno…

Pol k narediš izpit, pa v velikem loku naokoli

Frčafela se mi zdi da bolj tebi nožnica vibrira in domišljija laufa.

Glede na tvojo pisavo, še osnovne šole nisi končala. Kaj bo “profesor” s takimi nepismenimi.

Ti na Faksu?? Pa saj niti slovensko pisati ne znaš!

Nekaterim se ne mudi v pezijo saj imajo lahko delo in še izkoriščajo naivne študente v svojo korist🤔

Sigurno. Frišno meso pri roki in vsako leto novo.

@ Bep Kororoti: Ej ti ne obsojaj druge. Ni tle tema da poveš drugim kako pisati slovensko ok? Če imaš kaj dobrega za povedati drugim povej če pa ne pa ne. Tukaj 1000 % ljudi ni Slovencev in nekateri se trudijo pisati v slovenščini in prav všeč mi je kako se trudijo in kako daleč so prišli, da znajo dve besedi povedati. Če bi ti zivel na kitajsem ali nevem kje me prav zanima če bi znal njihov jezik.

 

Odgovor na objavo uporabnika
anonim099, 25.04.2023 ob 16:51

@ Bep Kororoti: Ej ti ne obsojaj druge. Ni tle tema da poveš drugim kako pisati slovensko ok? Če imaš kaj dobrega za povedati drugim povej če pa ne pa ne. Tukaj 1000 % ljudi ni Slovencev in nekateri se trudijo pisati v slovenščini in prav všeč mi je kako se trudijo in kako daleč so prišli, da znajo dve besedi povedati. Če bi ti zivel na kitajsem ali nevem kje me prav zanima če bi znal njihov jezik.

 

1000 % … Ne le slovenščina, tudi matematika je problem.

Zato mamo tebe da nam poveš kaj je matematika.

 

Pofafaj mu ga, zagotov bos naredila izpit. Ne bos ne zadnja ne prva.

Odgovor na objavo uporabnika
Nepismena študentka, 24.04.2023 ob 18:39

Če je profesor slovenščine, boš odletela na izpitu v vsakem primeru.

Dobra😃

Imaš bujno domišljijo, nadaljuj z štutijem o profesorju

Verjamem, saj je starih pohotnezev, ki izkoriscajo svojo vlogo veliko in da poskusajo in se tudi mascujejo. Cim manj stikov z njim in kar pogumno na izpit.

 

In kaj je tu čudnega da ima profesor 60 let? Sam sem diplomiral 2 leti nazaj, mentor pri diplomski nalogi pa mi je bil 65 letni profesor, ki po njegovih besedah ne misli še it v pokoj…..

Eni pač vztrajajo dlje, sej ni zakonsko določeno kdaj se morajo upokojit…..

 

Tudi na trenutnem delovnem mestu imam v razvojni ekipi tehnika letnik 1959….. Pa še kar vztraja poln delovni čas…

Znan po afer in star nekje 60 let … a je to ta, ki “straši” po mariborski pedagoški fakulteti? Enak prof, nad katerim se študentke vsako leto pritožujejo, pa referat nič ne naredi? Enak prof, ki je poskrbel, da je fakulteta zaposlila študentko, s katero je leta nazaj imel afero (ki še kar traja)?

New Report

Close