Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek otroci in kajenje staršev

otroci in kajenje staršev

vedve upoštevajta zadnji stavek. Nihče vama tega ne brani.

Jaz bom pa tega:
”Ravno nasprotno, številne študije namreč dokazujejo, da ljudje, ki v življenju niso pili alkohola, živijo dlje od povprečja.”

Znanka,

jasno je, da cigareti skodijo in s tem se popolnoma strinjam in to bi tudi razumela, ce ne bi gledala kot fijakerski konj, ampak bi prebrala vse, kar sem napisala.
Tole, kar se zdaj dogaja, je eno samo preusmerjanje pozornosti. A ce prizges en cigaret, ze pomeni, da skripnes? Ni res. kakor obstajajo primeri, ko ljudje zaradi kajenja ali pasivnega kajenja zbolijo, obstajajo primeri, ko so kadilci zdravi, le da se o teh zdravih ne govori, ker niso izpostavljeni.

Kot skodi en cigaret, skodi tudi en masten burek. kakor skodi pol skatlice cigaret, skodi tudi 20kg prevec telesne teze in vsa nezdrava/umetna hrana, ki jo zauzijemo. Kakor skodi skatlica cigaret, skodi tudi litercek vincka.

Ljudje smo radi odvisni od razlicnih stvari in radi imamo poroke/razvade. Moj porok je kajenje. Priznam in stojim za tem in ga ne bom spremenila, dokler ne najdem nadomestnega. Zdaj pa naj tista/i, ki porokov nima, vrze kamen.(naj vam bo na umu, da ga ni poroka, s katerim ne bi skodili tudi drugim)

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Jaz sem po enem deciju vina ali po flaski piva v rozcah. Kaj ko bi se takrat vsedla v avto?

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

To pa samo kaže, kako je statistika zavajajoča. Ljudje, ki se načrtno odpovedo alkoholu, verjetno tudi zdravo jedo in se ukvarjajo s športom, kar je nakazano tudi z naslednjim stavkom. Upoštevati je torej treba več dejavnikov, ko ugotavljamo, kdo živi dlje. Da živiš dlje, če ne piješ alkohola, ob tem pa se nezdravo prehranjuješ in preživljaš popoldneve na kavču, jaz bolj malo verjetna predpostavka, se ti ne zdi?

Ej, registrirana, samo ne o preusmerjanju pozornosti. Ker te teme zadnje čase niso nič drugega kot preusmerjanje pozornosti s kajenja na alkohol. Češ, pustite nas na miru, pa se spravite na alkoholike. Ti kar kadi, jaz nimam nič proti, dokler zaustrupljaš samo sebe. Praviš, da pokadiš pet cigaret na dan? Super, moje kolegice tudi. Doma, pred svojo hišo. Nikoli v hiši, nikoli pred otroki. Z zakonom se strinjajo. Tudi v oštariji jim ni noben problem potrpet.

To pa samo kaže, kako je statistika zavajajoča. Ljudje, ki se načrtno odpovedo alkoholu, verjetno tudi zdravo jedo in se ukvarjajo s športom, kar je nakazano tudi z naslednjim stavkom. Upoštevati je torej treba več dejavnikov, ko ugotavljamo, kdo živi dlje. Da živiš dlje, če ne piješ alkohola, ob tem pa se nezdravo prehranjuješ in preživljaš popoldneve na kavču, jaz bolj malo verjetna predpostavka, se ti ne zdi?[/quote]

To ni res!

Poznam x ljudi, ki ne pijejo alkohola, niti kapljice (!), p ne zato, ker so se alkoholu nacrtno odpovedali, ker zdravo jedo in ker sportajo.

Eto, kaj ti je pri nas alko: ce ne pijes alkohola, si pa obsedenec z zdravim zivljenjem. Bo kar treba malo sirse pogledat… pa se za kak vogal tudi…

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Ej, registrirana, samo ne o preusmerjanju pozornosti. Ker te teme zadnje čase niso nič drugega kot preusmerjanje pozornosti s kajenja na alkohol. Češ, pustite nas na miru, pa se spravite na alkoholike. Ti kar kadi, jaz nimam nič proti, dokler zaustrupljaš samo sebe. Praviš, da pokadiš pet cigaret na dan? Super, moje kolegice tudi. Doma, pred svojo hišo. Nikoli v hiši, nikoli pred otroki. Z zakonom se strinjajo. Tudi v oštariji jim ni noben problem potrpet.[/quote]

Vidis, mojo kolegico, ki pokadi vsak dan le en sam cigaret, pa ta prepoved ubija.
Navado ima vsako jutro popiti kavico v lokalu pred sluzbo in ob tem prizgati cigaret, se sprosti in zbere za sluzbo. Zdaj se ji je pa cel sistem podrl, sploh ker se z jutrom dan zacne. Navade so pa zelezne srajce…

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Ej, registrirana, samo ne o preusmerjanju pozornosti. Ker te teme zadnje čase niso nič drugega kot preusmerjanje pozornosti s kajenja na alkohol. Češ, pustite nas na miru, pa se spravite na alkoholike. Ti kar kadi, jaz nimam nič proti, dokler zaustrupljaš samo sebe. Praviš, da pokadiš pet cigaret na dan? Super, moje kolegice tudi. Doma, pred svojo hišo. Nikoli v hiši, nikoli pred otroki. Z zakonom se strinjajo. Tudi v oštariji jim ni noben problem potrpet.[/quote]

Vidis, mojo kolegico, ki pokadi vsak dan le en sam cigaret, pa ta prepoved ubija.
Navado ima vsako jutro popiti kavico v lokalu pred sluzbo in ob tem prizgati cigaret, se sprosti in zbere za sluzbo. Zdaj se ji je pa cel sistem podrl, sploh ker se z jutrom dan zacne. Navade so pa zelezne srajce…[/quote]

Ja, kaj naj rečem. Punca ima res probleme. :)))))

To pa samo kaže, kako je statistika zavajajoča. Ljudje, ki se načrtno odpovedo alkoholu, verjetno tudi zdravo jedo in se ukvarjajo s športom, kar je nakazano tudi z naslednjim stavkom. Upoštevati je torej treba več dejavnikov, ko ugotavljamo, kdo živi dlje. Da živiš dlje, če ne piješ alkohola, ob tem pa se nezdravo prehranjuješ in preživljaš popoldneve na kavču, jaz bolj malo verjetna predpostavka, se ti ne zdi?[/quote]

To ni res!

Poznam x ljudi, ki ne pijejo alkohola, niti kapljice (!), p ne zato, ker so se alkoholu nacrtno odpovedali, ker zdravo jedo in ker sportajo.

Eto, kaj ti je pri nas alko: ce ne pijes alkohola, si pa obsedenec z zdravim zivljenjem. Bo kar treba malo sirse pogledat… pa se za kak vogal tudi…[/quote]

To o obsedencih z zdravim življenjem si rekla ti. Zame je nekdo, ki športa in gleda na to, kaj daje vase, vsega občudovanja vreden. Ni obseden, temveč ozaveščen.

To pa samo kaže, kako je statistika zavajajoča. Ljudje, ki se načrtno odpovedo alkoholu, verjetno tudi zdravo jedo in se ukvarjajo s športom, kar je nakazano tudi z naslednjim stavkom. Upoštevati je torej treba več dejavnikov, ko ugotavljamo, kdo živi dlje. Da živiš dlje, če ne piješ alkohola, ob tem pa se nezdravo prehranjuješ in preživljaš popoldneve na kavču, jaz bolj malo verjetna predpostavka, se ti ne zdi?[/quote]

To ni res!

Poznam x ljudi, ki ne pijejo alkohola, niti kapljice (!), p ne zato, ker so se alkoholu nacrtno odpovedali, ker zdravo jedo in ker sportajo.

Eto, kaj ti je pri nas alko: ce ne pijes alkohola, si pa obsedenec z zdravim zivljenjem. Bo kar treba malo sirse pogledat… pa se za kak vogal tudi…[/quote]

To o obsedencih z zdravim življenjem si rekla ti. Zame je nekdo, ki športa in gleda na to, kaj daje vase, vsega občudovanja vreden. Ni obseden, temveč ozaveščen.[/quote]

Glej, napisala si tako, kot da alkota ne pijejo samo tisti ljudje, ki oh in sploh zdravo zivijo, vsi ostali pa uzivajo alkoholne pijace. Pa to ni res. Ogromno ogromno ljudi je, ki ne poskusi niti kapljice alkohola, pa ne zivijo ne vem kako zdravo.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

To pa samo kaže, kako je statistika zavajajoča. Ljudje, ki se načrtno odpovedo alkoholu, verjetno tudi zdravo jedo in se ukvarjajo s športom, kar je nakazano tudi z naslednjim stavkom. Upoštevati je torej treba več dejavnikov, ko ugotavljamo, kdo živi dlje. Da živiš dlje, če ne piješ alkohola, ob tem pa se nezdravo prehranjuješ in preživljaš popoldneve na kavču, jaz bolj malo verjetna predpostavka, se ti ne zdi?[/quote]

To ni res!

Poznam x ljudi, ki ne pijejo alkohola, niti kapljice (!), p ne zato, ker so se alkoholu nacrtno odpovedali, ker zdravo jedo in ker sportajo.

Eto, kaj ti je pri nas alko: ce ne pijes alkohola, si pa obsedenec z zdravim zivljenjem. Bo kar treba malo sirse pogledat… pa se za kak vogal tudi…[/quote]

To o obsedencih z zdravim življenjem si rekla ti. Zame je nekdo, ki športa in gleda na to, kaj daje vase, vsega občudovanja vreden. Ni obseden, temveč ozaveščen.[/quote]

Glej, napisala si tako, kot da alkota ne pijejo samo tisti ljudje, ki oh in sploh zdravo zivijo, vsi ostali pa uzivajo alkoholne pijace. Pa to ni res. Ogromno ogromno ljudi je, ki ne poskusi niti kapljice alkohola, pa ne zivijo ne vem kako zdravo.[/quote]

In koliko od teh sludi alkohol slabo prenaša?

Odkar fotr ne more več kadit v gostilni, pa prižge doma pri otrocih.

Tak je bil namen protitobačnega zakona.

Tako da se še otroci nadihajo cigaretnega dima, in tobačne tovarne ne bodo propadle.

Joj, si naiven. A prej pa misliš, da ni kadil pri otrocih? Da se je šparal za v gostilno. :))))

ubogi so.

New Report

Close