Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroci ločenih staršev

Otroci ločenih staršev


Ogabnež si goloriti zblojenec in to kot goloriti, kot Majda 1948, Resnicoljub, blokiran Brklc, skupaj z vsemi multiniki!
[/quote]

Sam, tebi pa se ni še sanjalo, da si na forumu kjer dobiš neverjetne odgovore ane da ne? Ker brati očitno ne znaš, saj to že več let na desni strani ekrana piše. Bogi bogi, kako le, bi lahko šele razlikoval med menoj in mojimi odgovori?

Še dobro da se znaš odjavit in citirat!

Ne, ti nimaš otrok. Pač pa temu praviš, da so tvoj naf.uk.
In oni to vedo. Zato si zagrenjen od boga pozabljen lajavec tu gor. To je tvoj edini ventil, ki ti omogoča preživeti sam s seboj, ker v resnici ni več pomembno, kaj te srbi v lastnih dimljah.
[/quote]

Tetica, saj se lahko prijaviš no, ti bom posvetila še ene par minut. (dokler ne bo miles hud)

Ups, gotova maša! Dost maš en stran za danes.

Tetica, saj se lahko prijaviš no, ti bom posvetila še ene par minut. (dokler ne bo miles hud)
[/quote]

No, Tonček, umiri konje. Nisi sam na svetu.

No, Tonček, umiri konje. Nisi sam na svetu.
[/quote]

;-)))))) Hahahahaha… Joj dajte nehat no! ;-)) A ne bi šli raje naprej toplo vodo pogrevat? Jaz sem samo toliko sem prišla da se oddahnete od raz-umevanja, da se vam možgani ne skurijo.

HMMM, kaj pa če bi bla od sedaj naprej Tonček? A lahko probam ene par postov napisat s tem nickom?

;-)))))) Hahahahaha… Joj dajte nehat no! ;-)) A ne bi šli raje naprej toplo vodo pogrevat? Jaz sem samo toliko sem prišla da se oddahnete od raz-umevanja, da se vam možgani ne skurijo.

HMMM, kaj pa če bi bla od sedaj naprej Tonček? A lahko probam ene par postov napisat s tem nickom?
[/quote]
Bom upošteval tvoj nasvet: spelji se iz te teme!

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

;-)))))) Hahahahaha… Joj dajte nehat no! ;-)) A ne bi šli raje naprej toplo vodo pogrevat? Jaz sem samo toliko sem prišla da se oddahnete od raz-umevanja, da se vam možgani ne skurijo.

HMMM, kaj pa če bi bla od sedaj naprej Tonček? A lahko probam ene par postov napisat s tem nickom?
[/quote]

Kot si zatajil svoje otroke, bi še lastno ime?
Tona, res si nizko padel. Ne smeši se še bolj.

Vidva funkcionirajta kot človeka in ne grenita življenje drug drugemu, ko se vidita, se normalno pogovarjajta itd. Ni ločitev tista, ki zastruplja otroke, ampak slab odnos med staršema, naj bosta poročena ali ločena.
[/quote]


Spet osebne diskvalifikacije… daj bolj se potrudi.
[/quote]

Saj se ti zlepa ne dopove. TI travmiras zarad locitve, tvoji otroci bodo pa tudi celi sfrustrirani zarad tvoje obremenjenosti. Ne zarad locitve.

Miles, ne vem, zakaj predpostavljaš, kako si ti ful vredu. Če bi tvojo bivšo vprašali, bi verjetno slišali drugačno mnenje.

Daj pomiri se. Milesu so vsec zenske, ti ga pa obsedeno zasledujes na forumu in isces njegove teme. Stalker.

Ne morem si pomagati, je zanimiv primerek zjokančka..

Jaz menim, da sem izpadla ok. Moj brat malo manj. Sva otroka ločenih staršev.
Soseda je tudi izpadla ok, njena sestra prav nič. Sta otroka ne-ločenih staršev.
Itd.
Te nedokazane predpostavke so … pač nedokazane, nič, neke utvare določenih posameznikov, ki bi radi izsilili … niti ne vem, kaj. Dejstvo je, da dandanes razpade več kot polovica zakonov/izvenzakonskih zvez/fiktivnih zvez. Otroci so pa vse bolj zblojeni, zmedeni, nefunkcionalni. Ampak ne, ne le otroci ločenih staršev. Otroci vseh. V povprečju seveda. Moji niso izjema, priznam.

Name je v bistvu najbolj negativno vplivalo to, da starša nista šla narazen. Vedno nekaj nazaj skup, pa sta bila slaba en za drugega. Bi bila bolj srečna, če bi se ločila, ker je bilo okolje preveč toksično. In če gledam po vzorcih v družini, bi bil marsikdo bolj srečen (mogoče tudi boljši starš), če bi se kdo od starih staršev ločil, ko je bil čas za to.

Zdaj izven družina pa mam kar nekaj ljudi v svojem krogu, ki prihajajo iz ločenih družin. Na vse je to do neke mere vplivalo, na nekatere bolj (divja najstniška leta) na druge malo manj (bolj samo težave s samozavestjo / zaupanjem sicer pa vzorni odrasli)… ampak veš kje je catch? Fotri se niso brigali za njih.

Jaz res verjamem, da ločitev ni največji bavbav, če starša le znata spoštljivo ravnat ko pride do tega. Se pravi da mati ne dela problemov, po drugi strani pa da se oče res zavzame za otroke. Ker otrok najbolj ceni tvoj čas. In vsak si zapomne, če te ni bilo zraven. In ločenca morata razpucat med sabo in se potem spoštovat, ker sta le nekaj skupaj ustvarila.

Potem se pojavi, ko so otroci enkrat odrasli, da bi te odtujeni očetje radi malo nadoknadili… pa jim ne gre v račun, zakaj njihovi otroci nimajo časa za njih. Izgubljenih let ne moreš nazaj dobit.

Verjetno tudi take matere obstajajo, da ne bo kdo hudo vzel, samo od vseh ki jih jaz poznam, so bili očetje večji problem, ker se niso trudili s stiki.

New Report

Close