Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek “Otroci ne lažejo in tema o tej učiteljici, ki je baje pretepla…”

“Otroci ne lažejo in tema o tej učiteljici, ki je baje pretepla…”

se ti ne zdi, da če bi vi starši opravljali svoje naloge, do takih anomalij sploh ne bi prihajalo, ker bi bili otroci že v štartu vzgojeni in pridni ter poslušni? če je pa sonček doma neposlušen, ne uboga nikogar je pa isto potlej v šoli, pa še nekaj je otroci so ogledala svojih staršev…[/quote]

ja, mogoče, v idealnem svetu že … ampak mi ne živimo v idealnem svetu in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pravičnosti ni, dejstvo pa je, da je treba zaščititi šibkejšega, kar otrok v tem primeru je.

če boš kdaj imel otroka boš vedel o čem tu teče beseda … teorija je nekaj, praksa pač nekaj drugega …[/quote]

jah prvo kot prvo nisem ovca, ki sledi trendom in čredi torej, pomeni to, da mene boli k. kaj si misli okolica in bo moj otrok dobil tud kero čez rit če bo treba in bo to pripomoglo k boljši vzgoji, definitivno ne bo sonček, še manj razvajen in ukazovalen. pa ne govorim ti o pravičnosti ampak o slpošnih zadevah kot je vzgoja samo tvoja butarca očitno tega ne potegne… ampak ti vseeno povem še enkrat po metodi za butaste

starš ima otroka
starš vzgoji otroka
vzgojen otrok ne dela problemov

ali pa tako, kot je danes:

starš ima otroka
starš ne vzgoji otroka, ker ga sam ne zna pričakuje pa da ga bo nekdo tretji
nevzgojen otrok povzroča težave s problemi
nevzgojen otrok dobi tisto kar išče
krivi so vsi drugi samo starši ne, ker so sfalili bit starši in vzgojitelji svojih otrok

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

mulec se je PRETEPAL!!!! Kaj naj se vprašamo, ali je res? A si se ti vprašala, ali je res, da je učiteljica nalašč butala ob steno otroka, ali pa je morda odletel v steno, ko ju je razdvajala? Ne, nisi se vprašala in ti je čisto vseeno. Pa tudi to ti dol visi, če učiteljico, ki je morda enega otroka branila pred drugim, zdaj javno linčajo. Ja, če nek otrok ves čas kar naprej izziva in maltretira drugega otroka, bi kar verjela, da lahko eksplodiraš.

In ne boš verjela, ampak ena okoli ušes kot šok terapija za razvajenega mulca, ki misli, da je sam najvišja avtoriteta na svetu, je veliko večja usluga otroku kot letanje okoli odvetnikov.[/quote]

Mogoče. Ampak trditev je bila, da je tudi ta učiteljica nasilna že nekaj časa. Zdaj pa tehtaj. Poudarjeno je bilo, da ne gre za enkratno dejanje, kot bi to nekateri radi prikazali. Učiteljica naj bi bila nasilna že nekaj časa. Tudi naj ne bi bil to osamljen primer. Očitno je imela ta učiteljica pač svoje metode. Lahko da se vam zdijo super, ker sovpadajo z vašim načinom, saj kaj ko ne gredo skupaj s pravilnikom. Zdaj pa, ali pravilnik zamenjat pa uzakonit tako ravnananje, ali pa se naučit drugačnega. Ampak vidim da je problem širši, ker imate z reševanjem težav velika večina resne probleme.

definitivno so starši biliin so predvsem sarši in ne sužnji, pa pokazali in razložili so mi določene zadeve, kako potekajo itn. danes pa tega ni, kar se froc sprdne tko mora bit pa fertik, kar froc želi to vse dobi itn.[/quote]

Povej KAKO ,saj sem te to vprašala.Ali ne razumeš vprašanja? 🙂

Ali je ravnateljica rekla da je učiteljica uredu?
Ni rekla, ker so pri tej učiteljici incidenti že bili!
Starši, ki se jih problem ne tiče so tiho, vemo pa vsi, ki smo iz teh krajev, da ta učiteljica lasa in hitro izgubi živce.
Pozabljate da so to 6-7 let stari otroci in da se tako NE dela.
Potemtakem lahko kar začnemo obračunavati s pestmi med seboj, če smo malce bolj direktne sorte ali kako?

New Report

Close