Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroci – ni povezave

Otroci – ni povezave

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Podpis!!!

In ja, tudi starši čvekamo o zakonu o javnem naročanju, simobilu, belem pasu….
Seveda lahko tudi “nestarši” sodelujejo na tem forumu, s tem nimam težav, ne vtikajte se v teme v zvezi z otroki! Jaz tudi ne bom težila na forumu mehanikov, kako neumno pritrjujejo izpušno cev, bom pa mogoče pokomentirala naslednjo nogometno tekmo.

Ma, pisala bom kjer mi bo ustrezalo, če nekaterim ni všeč kako razmišljam, naj pač preskočijo temo. No, točno o tem govorim, če nisi oh in sploh navdušen, potem bi te najraje izobčili! Ne vtikajte se v teme v zvezi z otroki??! Halo? A če bi pisala kolk je kjut ko se mu kašica cedi iz ust pa bi bilo ok? Ma dvoličnice dvolične.

Hvala vsem za mnenja, vidim, da res mogoče nisem edina. Sicer pa, ko sem prebrala za nazaj, ni tako hudo kot se bere. 🙂 Res jih ne maram, ampak to še ne pomeni, da jih sovražim, to je premočna beseda in čustvo. Vesela sem, da je še kdo s podobnimi čustvi, se počutim malo bolj normalno. 🙂

Drugače pa, imam jih slabih trideset in sumim da če bi imela nek materinski nagon, bi že prišel na plano. Ampak mi je ok, ga ne pogrešam in mi je tako povsem ok.

Podpis!!!

In ja, tudi starši čvekamo o zakonu o javnem naročanju, simobilu, belem pasu….
Seveda lahko tudi “nestarši” sodelujejo na tem forumu, s tem nimam težav, ne vtikajte se v teme v zvezi z otroki! Jaz tudi ne bom težila na forumu mehanikov, kako neumno pritrjujejo izpušno cev, bom pa mogoče pokomentirala naslednjo nogometno tekmo.[/quote]

Ma dej, speljite se že s temi idiotizmi. Kako malo je potrebno in že iz teh vrlih svetih mater briozga sam gnoj in primitivizem.

Ženska zgoraj je čisto normalno opisala svojo situacijo, O KATERI IMA PRAVICO GOVORIT, glih tako kot imaš ti o pokakani riti svojega sončka!! Preprosto neumne in totalno zabite ste babnice, ki prihajate sem gor bevskat, da je ta forum samo za starše. Pa koji ste vi faktor, bejbike, da boste VE, matrone, odločale, kdo bo o čem tule pisal? TI, ptičic, boš odločala, kako temo bo kdo odprl, kdo bo kaj komentiral? Pa kaj še!

Da o tem, da si tako zabita, da ne vidiš, da se tule nihče ne vtika v teme o otrokih, ampak se TI vtikaš v temo na čisto neprimeren način.

Žal, ene ste res tupe, da vam ni pomoči. In dejstvo je, ljubice zlate, da dokler se tule debatira o analnem seksu, pomivalnih strojih, hoferju in podobnih hudo ‘starševskih’ zadevah, so vaši imbecilni argumenti, da je to STARŠEVSKI čvek, milo rečeno slaboumni.

Nimate ve nobenih privilegijev tule, samo zato ker ste trop pamžev na svet spravile in opravile eno primitivnejših živalskih funkcij. Če hočeš izključno teme o otrocih, imaš dol forum ‘starpi in otroci’ pa se tam izživljaj! Tule pa s svojo kokošjo prepotenco ne seri!

Sem imela eno točno tako sosedo, ki nas je mamice samo grdo prečekirala na igrišču in skoraj “pljuvala ” po naših otrokih, ki so se igrali na igrišču, kjer je ona sprehajala svojo čistokrvno muco. A ne boste verjeli ta ista oseba je postala mamica, sedaj že drugič in svet se je ustavil sedaj ko ima ona otroke. Na parkirišču je treba uatviti promet, ko grejo njeni otroci tekat po vozni površini in podobno, da o vsem ostalem sploh ne pišem. Žal mi je, da je nisem posnela, a sem bila prepričana in sem upala, da ne bo nikdar mati, zaradi otrok, namreč.

Sem imela eno točno tako sosedo, ki nas je mamice samo grdo prečekirala na igrišču in skoraj “pljuvala ” po naših otrokih, ki so se igrali na igrišču, kjer je ona sprehajala svojo čistokrvno muco. A ne boste verjeli ta ista oseba je postala mamica, sedaj že drugič in svet se je ustavil sedaj ko ima ona otroke. Na parkirišču je treba uatviti promet, ko grejo njeni otroci tekat po vozni površini in podobno, da o vsem ostalem sploh ne pišem. Žal mi je, da je nisem posnela, a sem bila prepričana in sem upala, da ne bo nikdar mati, zaradi otrok, namreč.[/quote]

Ah, brez skrbi, jaz jih RES ne bom imela. Pa ne mi o zarečenem kruhu, sva se s fantom velikokrat pogovarjala o tem in nama je obema tako fajn. In mislim, da sva veliko bolj odgovorna kot nekdo, ki jih ima le zato ker se “spodobi” in ker je tako “prav”.

Mačke nimam, če bi imela bi imela raje psa, ampak žal, časovno ne znese, tako da mogoče enkrat ko bova na svojem in z bolj normalno službo. Poznam pa tudi jaz eno tako, ki vodi na sprehod dve mački in ej, ti povem, tut ona mi gre na živce! :))) Joke, sej ne, naj dela kar hoče, čeprav ja, je mal vzvišena, tut tale “naša”.

Mulci pred našim blokom pa, hm, uničujejo. Zelenje, rože, žive meje, nabijajo žogo v stene in vrata, tko da ja, jih gledam pisano, še posebej če kak ščije v sosedovo živo mejo, sam zato ker se mu ne da it domov na wc. Nimajo pa igrišča nikjer v bližini, tako da, na nek način razumljivo, po drugi strani pa se vprašam, kje so starši… (pišejo na Mon in me pljuvajo?? :)))

New Report

Close