Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus otroci zadnje od zadnje triade naprej bodo morali biti skozi v maskah

otroci zadnje od zadnje triade naprej bodo morali biti skozi v maskah

razlaga, da se pripravlja ta odlok. Saj so zmešani.

in starši boste to mirno dovolili…tako so rekli…UBOGAJMO!!! A če vam bodo rekli, da je za vašega otroka zdravo da ga vsako jutro 3x butnete v steno z glavo, boste tudi ubogali???? Starši, kaj vam je…za NAŠE otroke se gre…pa vsi tiho…repenčite so po FB-ju…potem pa…jaz sama in edina brez maske v trgovini, moji otroci edini v šoli brez maske…dajmo BORIMO SE ZA SVOJE OTROKE!!!!! ZA KOGA SE BOMO BORILI ČE NE ZA NJIH???? ZA KOGA?????

Sem ravnokar prebrala. Očitno imajo res piko na otroke in mladostnike in se nad njimi izživljajo na polno.
Lahko sediš v gostilni brez maske, večina podjetij delajo brez mask (tudi proizvodnih z veliko število zaposlenih), a otroci bodo pa morali biti cel pouk v maskah. Tudi pri športu? So mi dvignili pritisk. Dvoličneži. Ko bodo red naredili drugje, naj ga pa še v šolah.

nova
Uredništvo priporoča

sicer nimam otroka, ampak če bi ga imela moj otrok ne bi nosil maske ves čas… če že bi mu kupila tisto plastično zaščito čez obraz, ki jo imajo npr. zobarji – s tisto lahko vsaj dostojanstveno diha in nihče ga ne more obtožiti da širi svoje izločke v druge ker tista plastika to zaustavi.

kaj bo, če se bo ugotovilo čez leta da so posledice tega družbenega eksperimentiranja z maskami – kdo bo odgovarjal. Itak je neumno, ker v razredu bo imel masko ker jo mora, ko bo konec pouka se pa lahko zunaj sreča s čisto vsakim iz šole in to brez maske… jaka logika.

Vlada dela dobro!


Jaz ne bom tega dovolil.
sem jim že povedal, da ne dovolim, da nosijo maske.
Tudi jaz edini v trgovini brez maske.


Jaz ne bom tega dovolil.
sem jim že povedal, da ne dovolim, da nosijo maske.
Tudi jaz edini v trgovini brez maske.
[/quote]

Wow, bravo, kakšen car si. Neustrašen! Res, takih korenjakov je malo. A kar brez maske si bil? To je herojsko dejanje! A drugi so jo pa imeli gor, in tebe čuvali pred okužbo? Kakšne ovce!
Mimogrede, kdaj pa ti sploh imaš čas za trgovino? Saj cele dneve visiš na forumih.

Wow, bravo, kakšen car si. Neustrašen! Res, takih korenjakov je malo. A kar brez maske si bil? To je herojsko dejanje! A drugi so jo pa imeli gor, in tebe čuvali pred okužbo? Kakšne ovce!
Mimogrede, kdaj pa ti sploh imaš čas za trgovino? Saj cele dneve visiš na forumih.
[/quote]
Kot že večkrat omenjeno, samo budale zagovarjate koronski nateg.


Kot že večkrat omenjeno, samo budale zagovarjate koronski nateg.
[/quote]

Res herojsko, glede na to, da so na intenzivi starejši ljudje, tam od 40 dalje.
Me zanima, če bi še bil tak heroj, če bi od tistih 11 na intenzivni, ki rabijo ventilatorje, bilo 8 otrok, eden sošolec tvojega. Pa ostalih 50 osnovnošolcev v bolnici s hudimi težavami.
Resnica je torej samo ta, da si to lahko privoščiš, ker si prepričan, da se kaj takega tebi in tvojim ne more zgoditi. Za druge ti pa dol visi. In če se tebi in tvojim otrokom ne more zgoditi, je itak nateg. Če se zgodba obrne in bodo otroci na ventilatorjih, boš ti in tebi podobni prvi, ki bodo pretepali une, ki mask nočejo nosit. Ane?

malo se mi smiliš….

Res herojsko, glede na to, da so na intenzivi starejši ljudje, tam od 40 dalje.
Me zanima, če bi še bil tak heroj, če bi od tistih 11 na intenzivni, ki rabijo ventilatorje, bilo 8 otrok, eden sošolec tvojega. Pa ostalih 50 osnovnošolcev v bolnici s hudimi težavami.
Resnica je torej samo ta, da si to lahko privoščiš, ker si prepričan, da se kaj takega tebi in tvojim ne more zgoditi. Za druge ti pa dol visi. In če se tebi in tvojim otrokom ne more zgoditi, je itak nateg. Če se zgodba obrne in bodo otroci na ventilatorjih, boš ti in tebi podobni prvi, ki bodo pretepali une, ki mask nočejo nosit. Ane?
[/quote]

glej stoprocentno sem za odgovorno ravnanje, da se čuvamo drug drugega, da ne počnemo neumnosti namenskega kašljanja in pljuvanja v druge… so mi pa take obtožbe tudi malo hecne… bom argumentirala
ko sem bila v oš je nekaj let starejši fant od mene umrl za zapleti gripe – ne ni bilo korone takrat… grozljivo je ,da se je tako mlademu tragično zapletlo, v šoli smo bili brez mask, nikogar se ni obtoževalo in iskalo krivca, ker se je ubogi fant sploh okužil z gripo – razumeš poanto?
kot drugo še nihče mi ni odgovoril od strokovnjakov – govorijo o zelo nevarnem virusu, ki ga je treba jemati resno… zanima me zakaj ga oni ne – zakaj okužene ignorirajo – niti eden okuženi ni pregledan pri osebnem zdravniku, – napsrotno je kot hodeči odpadek, ki se ne sme pojaviti niti zunaj, kaj šele v zdravstvenem domu, da bidobil pregled – vse kar dobi je – izognite se vseh nas da tega ne širite naprej – to je edina naša skrb, kako je vaše telo, vaše stanje, nas ne briga,da bi pregledali… razen če boste kritični potem vam začnemo življenje reševat… vse do takrat, vemo da se okuženi s smrtno nevarnim in hudim virusom, ampak vas pustimo v nemar… tako se obnaša zdravstvo in stroka…
se čudiš, da se ljudje potem posmehujejo – ker res tudi jaz ne vem kako naj verjamem da gre za posebno hud nevaren virus, hujši od gripe in vseh podobnih – ampak za gripo in za vse si lahko pregledan pri zdravniku, tukaj nikogar ne brigaš…
kdo se potem res obnaša nonšalantno do tega virusa – ljudje, ki ne nosijo mask, ali stroka, ki sploh niti ne pregleda okuženih- se je za vprašati…

Naj ze prileti nekaj na zemljo…da zbrise vse…tud moje otroke…vse..kot vrsta si zasluzimo izumrtje…

groza …jaz pravim jedrska na Slovenijo že zdavnaj al pa zapalit s folkom vred…Jaz pa na dopustu na morju edina brez maske…okol mene pa mrgolelo kretenov…na plaži,v čudovitem parku,na ulici,na parkingu,v avtih,pred hoteli, v hotelih in to na odprti terasi pri zajtrku itd. hahhaha . pa vroče sam pedeset stopinj….ŽIVELI KRETENI

pol grem v eno gostilno čudovit razgled ,prekrasna terasa oljke skratka fenomenalno…pa začnejo laufat z nagobčniki po terasi in spet edina brez..molim,da pride še kdo brez ,da ne bom edina in evo uletijo štirje Nemci ………BRAVO..vzdušje postane super,hrana še bolj okusna in od dobre energije je postala terasa še tisočkrat lepša lp in lep dan vsem,ki ne nosite smrdljivih nagobčnikov

Vladimir Pirnat
1h ·
V čigavem interesu je histerija Covid-19 ?
B. B.31/03/2020 07:34 6
Doktor Srećko Sladoljev, poznati hrvatski imunolog, molekularni biolog i bivši voditelj Odjela za istraživanja i razvoj Imunološkog zavoda, gostovao je prošli tjedan u Bujici gdje je vrlo žestoko napao strategiju borbe protiv koronavirusa koju provodi Vlada Andreja Plenkovića. Smatra da se diže prevelika panika i stvara medijska histerija. Zbog velikog interesa javnosti donosimo najzanimljivije dijelove intervjua, piše Teleskop.hr.
Na početku emisije dr. Sladoljev je usporedio koronavirus s pandemijama ptičje i svinjske gripe.
– Bilo je i nekih manjih, ali te dvije su bile najveće i digle su paniku. Scenarij straha vidjeli smo i kod ptičje i kod svinjske gripe, ali nije bilo ovakvog orwelijanskog scenarija da su nas sve potjerali po karantenama, zabranili nam komunikacije, prolaze… Zaključio sam da su kod prethodnih pandemija ponudili lijekove i rješenja. Kod ptičje gripe su ponudili jedan antivirusni lijek, zove se Tamiflu. I nema frke, to je bilo “dosta smrtno”, ali ponudili su lijek i poručili ljudima da ga uzmu pa će svi biti zdravi… Zdravstveni sustavi bezglavo su ga pokupovali, čak ga nije bilo niti dovoljno, a Hrvatska je naručila i više nego što je trebalo. Kasnije se pokazalo, kako uopće ne djeluje antivirusno i Švicarska ga je skinula s liste antivirusnih lijekova, a mi smo ga i dalje otplaćivali, naglasio je Sladoljev.
Objasnio je i odakle priča o brzom širenju koronavirusa:
– Imate nešto što se strašno širi, što je ubitačno, a nisu imali podatke kako se brzo širi jer ovakva forenzika i praćenje jednog virusa, zapravo, nikada ranije i nije učinjena pa ni ne znamo kako to izgleda! Ja se kladim da je to kod ovog tipa virusa – korone, kao i prethodnih, uvijek isto. I Kod svinjske gripe, sve je bilo isto,” tvrdi dr. Sladoljev: “Bilo je strava i užas! Tada jedino po ulicama nije bilo policijskih patrola, koje zatvaraju ljude i propituju ih kuda idu nego su bile namijenjene da zaštite apoteke od ‘podivljalih ljudi’ i mase koja nastoji provaliti u apoteke, ne bi li se domogla spasonosnog cjepiva! I to je bio rezultat propagande, koju je plasirao CNN-a, a onda su je plasirali i drugi…”
Poznati imunolog je pokušao objasniti i što se dogodilo Talijanima: – Katastrofa, koju su oni proizveli u Italiji, dogodila se jer su se pravili važni. Kada se pojavio neki slučaj korona gripe, oni su pacijenta trebali poslati na kućnu njegu i pratiti što se s njim događa, ali ne, dovukli su ih sve u bolnice. A bolnice nisu mjesto za fitness, tamo su teški bolesnici! Pa, pogledajte strukturu oboljelih sa smrtnim ishodom u Italiji; to su sve “mladići” od 80 godina, koji imaju dvije do tri kronične bolesti, visokotlakaši u barem 75 posto slučajeva, šećeraši i valjda, poneki Titov pionir, koji ima 50 godina… I u Njemačkoj je ista situacija…
Dr. Srećko Sladoljev je u Bujici usporedio hrvatske i talijanske brojke oboljelih i umrlih od gripe prošle godine i koronavirusa ove godine: – Prema službenim podacima Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, od gripe je prošle godine umrlo 34 ili 35 ljudi, a bilo je oko 55.000 zaraženih! Za Italiju znam da je od zadnje gripe tamo umrlo oko 8.000 ljudi. Nije bilo karantena i ništa nismo čuli o respiratorima niti nikakvim posebnim mjerama. Naprosto, desilo se ono što se stalno dešava u ljudskoj populaciji.
“Nema različite reakcije virusa od čovjek do čovjeka,” kaže hrvatski znanstvenik i nastavlja: ”Nemate simptome, pa imate slabiji, jači, strašniji ili smrtni ishod. To nije stvar virusa, to je stvar supstrata, hranilišta, to ovisi o čovjeku i u kakvom je stanju. Ako imate čovjeka u teškom zdravstvenom stanju, stvar je pogibeljnija. Uzmite za primjer Anu Rukavinu, nju stalno spominjem… Svi mi znamo da je umrla od leukemije, a onda ako to želimo ocjenjivati na ovaj način, kako oni to izvode za mrtve od koronavirusa, onda je Ana Rukavina umrla od prehlade. Ona je imala prehladu, možda baš koronavirus!”
Dr. Sladoljev ne vjeruje virolozima: – Virolozi obično ništa ne razumiju imunologiju! Fenomenalno je da se kod ljudi zaraženih koronavirusom, u jednom ekspresnom razdoblju, tri puta kraćem nego što je stvar inače normalna, za takav specifičan imunološki odgovor, on stvara u jednoj trećini razdoblja. Pa zašto, pitam vas, virolozi?! Pa, zbog toga što se taj specifičan imunološki odgovor nije stvorio kao novo, već se stvorio iz imunološke memorije, zbog preboljavanja tog koronavirusa više puta. Znači, oni su s ovim koronavirusom samo dobili jednu buster dozu…
Dr. Sladoljev je uvjeren da Izrael ima lijek za koronavirus: – Znanstvenici u Izraelu, koji rade kako ja to zagovaram, oralno cjepivo, naišli su na fantastične rezultate da oralno cjepivo vrlo brzo odgovara i nema nuspojave. Ako imate oralna cjepiva, možete se cijepiti sa svim i svačim… Amerika ima na listi registrirano preko 200 novih cjepiva. Oralna cjepiva možete gutati k’o bombone i neće vam se ništa desiti!
Dr. Sladoljev je objasnio i zašto oralno cjepivo odgovara tako dobro i efikasno: – Pa, upravo zbog toga što mi imamo podlogu. Mi u svojoj imunomemoriji, već imamo memoriju za koronavirus, koju smo stekli brojnim prehladama. Između 7 i 11 posto prehlada svake godine, otpada na koronavirus. A ako je ovaj neki posebni, mutirani soj, onda mi ne možemo razgovarati o prirodnim koronavirusima. Onda se postavlja pitanje kako je taj virus nastao?!
Zbog čega u slučaju koronavirusa, još uvijek nije ponuđeno rješenje, kao u slučajevima ranijih pandemija, zanimalo je urednika Bujice, a dr. Sladoljev je rekao: – Pa, zato da nas se dovede u ovu situaciju ,u koju smo se i doveli! Da se uvedemo u jednu situaciju masovne psihoze. Ja sad prolazim kroz Dalmatinsku Zagoru, tu su mala sela i puše orkanska bura 200 na sat, a ljudi hodaju po poljima s maskama! Pa, odakle je došao taj kornavirus?! Jel’ ga bura iz Kine nosi?! To je jedan strah, to je jedna kolektivna paranoja. To je jedno ludilo!
Dr. Sladoljev je uvjeren da se na ovaj način svim ljudima radi velika šteta: – Kad čovjek dobije koronavirus, neće mu biti ništa, neće ni znati da ga je dobio! Moraju mu ga dijagnosticirati, ali on će od straha umrijeti. To je u znanstvenoj litereturi opisano kao nocebo efekt. To je kontra zdravstva, kontra medicine i kontra zdrave pameti! To što radi ova medicina sa ovim strahom, svakodnevnim objavama koliko je umrlih, a koliko preživjelih, to je antimedicina! To je medicina straha i ona jednostavno pogoršava očekivanja od te bolesti. Čovjek od noceba može umrijeti. I u znanstvenim časopisima smo se susretali sa slučajevima da je čovjek umro od tumora jer su mu rekli da ima tumor, a onda kada su ga obducirali, vidjeli su da uopće nema tumor. Umro je od straha, to je nocebo. To je proizvodnja straha, koja je kontra medicini. Ja bih svima njima oduzeo diplome!
Aktualnog ministra zdravstva Vilija Beroša, dr. Sladoljev je nazvao “ministrom ljubavi na distancu”: – To je ta socijalna distanca, o kojoj su govorili…
Hrvatski imunolog je prokomentirao i slična razmišljanja njemačkog pulmologa i zastupnika SPD-a u Bundestagu, dr. Wolfganga Wodarga: – Doktora Wodarga mogu predstaviti ne samo kao političara i zastupnika u njemačkom Saveznom parlamentu, već i kao osobu, koju je Vijeće Europe izabralo i postavilo na čelo Komisije za zdravstvo, koja je morala odgovoriti na pitanje što se zapravo desilo kod proglašene pandemije svinjske gripe, prije deset godina. Sukus svega je bio da je pandemija bila lažna, a WHO kao krovna organizacija svih zdravstvenih sustava diljem svijeta, je prokazana kao jedna koruptivna organizacija jer su pronađeni tokovi novca između proizvođača cjepiva i nekih ljudi iz Svjetske zdravstvene organizacija. Što vam kaže WHO, ovi drugi rade… To je jedan čisto kolonijalni odnos i mi svi skupa, imamo jadne, kolonijalne medicine. Iako su uhvaćeni kod svinjske gripe, vjerojatno je toga bilo i prije… Kada su već jednom razotkriveni, nema WHO, više što proglašavati pandemije! Kada je utvrđeno da je pandemija bila lažna, onda su čak promijenili i tekst pandemije i rekli da je to bolest koja se širi preko granica. Samo su proglasili pandemiju da bi mogli podmazati prodaju cjepiva i povećati strah, ali nije bilo ludila kao sada.
“Zdravstveni sustavi postupaju onako kako kaže WHO,” konstatirao je dr. Srećko Sladoljev: “Tako postupaju i sada. Čudi me da kod zadnje dvije pandemje, svinjske i ptičje gripe, iako su bili najavljeni stotine milijuna mrtvih, nije bila uvedena nikakva karantena i mjere kakve se danas provode. To nije napravljeno zbog toga što je WHO odmah ponudila lijekove, tj. rješenja za tu situaciju. To su u prvom slučaju bili antivirusni lijekovi, to je kao što smo već rekli, bio Tamiflu. U drugoj situaciji, to je bilo svinjsko cjepivo. Imao sam neki osjećaj kao da se navija da se ta bolest čim više proširi u populaciji i da bude čim više mrtvih za opravdanje pa da prihvaćanje cjepiva buduće jače…”
Da bi dokazao svoje teze, dr. Sladoljev se svojedobno čak namjerno zarazio: – Čudno je i to da sam ja bio jedan od onih koji se u to situaciji, namjerno zarazio svinjskom gripom, želeći dokazati da imunološki sustav tu gripu može, ako je spreman, odbaciti bez ikakvih simptoma i posljedica! Ja sam u tom momentu bio širitelj svinjske gripe i nitko me zbog toga nije stavio u zatvor niti rekao da ugrožavam javno zdravstvo. Nitko o tome nije govorio… Probajte se sada zaraziti i kazati tako nešto javno, danas ne biste dobro prošli.
“Problem je kada je karantena strategija,” kritičan je dr. Sladoljev: ”Generirana je jedna velika psihoza jer je uveden strašan strah, zbog toga jer smo bez prirodne obrane, bez ikakvih alata javnoga zdravstva protiv toga. I jedini je zaključak da iz svega može proizaći nešto puno gore, a to je da nam se nametne obveza prislinog cijepljenja za sve. Da oni, koji se ne budu htjeli cijepiti, budu sankcionirani jer su to ljudi koji su izazvali opću, globalnu recesiju novim koronavirusom.”
Vidimo li i iz ove situacije, kolika je zapravo bila važnost Imunološkog zavoda i borba za njegov opstanak, pitao je urednik emisije bivšeg voditelja Odjela za istraživanja i razvoj, a dr. Sladoljev je potvrdio: – Naravno da vidimo. Kada biste o tome htjeli napraviti emisiju, ja vas uvjeravam da biste morali napraviti njih deset! Kod mene kod kuće, držim dvadesetak registratora punih dokumenata o svemu tome… Dokumenata koji govore kako se malo po malo, bezglavo, ludo, uništavao Imunološki zavod… Samo da pokažete ljudima dokumente, vi biste morali imati čitavu emisiju.
Voditelj je na kraju razgovora dr. Srećka Sladoljeva otvoreno pitao je li on teoretičar zavjere, kako ga neki nazivaju: – Ja bih njima rekao da su oni branitelji prakse zavjere! Ja teoretičar zavjere nisam, ja sam pametniji da bih se hvatao na te njihove lijepke. Mi iz Dalmacije bi im rekli da se ne hvataju na baketinu! Oni su jednostavno vojnici prakse zavjere.
Na kraju ekskluzivnog razgovora za Bujicu, dr. Sladoljev je prokomentirao i namjeru Vlade da zbog koronavirusa uvede kontrolu mobitela hrvatskih građana: – To zapravo spada u one stvari koje su predvidjeli teoretičari zavjere! Ispada da u današnjem svijetu sve ono čemu smo se rugali u teorijama zavjere, da se te teorije sada pokazuju u praksi kao praksa zavjere. Ako to uvedu, to je čisiti primjer prakse zavjere!
Izvor/ Teleskop.hr/ Foto: screenshot/ Izvor/ Facebook/ 24.sata.hr
KATEGORIJEVijestiHrvatska
OZNAKEpreporukeKORONAVIRUSHISTERIJASLADOLJEV
Podijeli
AUTORB. B.
PREPORUČENI ČLANAK
Zoran Čapalija: PANDEMIJA KORONAVIRUSA ZAVJERA, KAZNA ILI UPOZORENJE?B. B.- 09/04/2020
Predstojnik Zavoda za organsku kemiju Prof. dr. sc. Valerije Vrček: “Svi smo pod jednom vrstom induciranog straha, koji nije realan. Što duže paraliza traje, posljedice će biti veće i one su neizbježne”B. B.- 06/04/2020

ti kr piši …vse zaman… kreteni se držijo ukrepov in na žalost čaka nas propad hahahha…še malo in by by titanik se potaplja

Sem za vse spoštovanje ukrepov, ki so smiselni. Sem odrasla, v službi nosim masko, ko sem na hodniku ali sestanku. Sem pa proti temu ukrepu, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!!! Bom še razmislila, kaj bom. Verjetno bom sinu povedala, da mu v šoli ni treba nositi maske. Če se kirurg odloči, da bo kirurg, naj nosi cel dan masko, če želi. Otroci naj bodo otroci in naj živijo čim bolj normalno. Je pa treba omejiti stike s starimi starši in jih obiskovati pač samo takrat, ko smo popolnoma zdravi. In otroci, katerih starši delajo v zdravstvu morajo biti še malo bolj pod drobnogledom ..

No še malo pa bomo na IQ ravni američanov, ki tudi nočejo nosit maske, ker je to neka izmišljotina.

Imajo pa 7 miljonov okuženih pa 200 tisoč mrtvih, zj se pa vprašite no.

Alpa če gledamo na kitajsko organiziranost, kjer so že pred Covid19 nosili maske že za preprost prehlad.

Sam naj vam bo, ste bol pametni kot stotine strokovnjakov iz tega področja, sam upam, da pol ne boste jokali.

Ker si NE zaslužite zdravstvene oskrbe potem.

Se strinjam s teboj. Če boš imela kakšno idejo prosim napiši. Pri nas je danes zavrelo med starši. Ideje so, da se otroke pošlje v šole brez mask do tega da se jih sploh ne pošlje v šolo.
Taki ukrepi so čisto nesmiselni že po logiki. Zakaj morajo npr. v 7. razredu nosit maske povsod, v 6. pa ne. Boste rekli da zato ker je za starejše bolj nevarno. Ja, in zakaj se potem ne nosi mask v podjetjih? Tam so še starejši!
Zato ker se nekateri niso držali ukrepov , so naj….. otroci. Iznajdli so tisoč in en način kako ne prit v karanteno. Če so že bili v karanteni, so navedeni napačni naslovi oz. se karantene ne držijo. Maske so samo za okras. Inšpektorji ne najdejo kršitev, a šole morajo vodit sezname otrok, ki ne nosijo mask.
A se vam res ne zdi nič narobe?

Nobenih mask v šoli, to bi strogo prepovedal!
En, dva, tri bo oktober, pri nas pa še vedno ni dovolj okuženih, da bi lahko vse zaprli in bili doma par mesecev kot spomladi…
Uprimo se maskam, da bomo lahko spet doma!

Se strinjam! Dajmo noret, da mask ne bomo nosili, da otroci mask ne bodo dali na ksihte, itak ste že rekli, da boste bolne pošiljali v šolo, če bo samo prehlajen, bo šel v šolo, kaj pa!!! Damo torej pohitet s tem, da bomo lahko že novembra doma s šolanjem od doma!! Če bodo učitelji v karanteni ali bolni in ne bo kadra po šolah, bodo itak tudi mulci doma ostali slej ko prej.

Trenutna situacija je nenormalna in tudi otroci se bodo morali prilagoditi.

Sem proti maskam in smatram to za neke vrste posilstvo. Na kozl me silijo s tem pranjem mozga, na klinac mi grejo obtoževanja ljudi, ki mask ne nosijo.
Maske so najvecji nesmisel, kar sem do sedaj dozivela, kazejo na to, da zelijo dolocne skupine ljudi vladati in podjarmiti rajo. Fuj. Ni smisla s temi klincevimi maskami

Trenutna situacija je nenormalna in tudi otroci se bodo morali prilagoditi.
[/quote]

Otroci se bodo morali prilagoditi. Kakšna neumnost. Na njih se je lahko spravljat in jih zastreševat. Zakaj če je nošenje mask tako priporočljivo ne zaukažejo nošenje po vseh podjetjih? Pa še večji absurd zakaj ne zaukažejo nošenje mask vsem v šoli? Začnite mal uporabljati organ v svoji glavi.

[img]https://cdn.theatlantic.com/static/mt/assets/national/hitler-10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20things{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20to{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20know-body.jpg[/img]

Vlada je sprejela nove ukrepe:

obvezno merjenje telesne temperature vsem zaposlenim,
– obvezno nošenje nagobčnikov v odprtih javnih prostorih,
– obvezno nošenje nagobčnikov za učence od 7. leta dalje,
– omejitev delovanja lokalov do 22. ure,
– določene ure, v katerih smejo nakupovati upokojenci,
– omejitev zbiranja ljudi do 6 oseb,
– omejen vstop v državo.

New Report

Close