Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus otroci zadnje od zadnje triade naprej bodo morali biti skozi v maskah

otroci zadnje od zadnje triade naprej bodo morali biti skozi v maskah

Tako. Maske se nosijo za pusta in zgleda, da bo ta pustni karneval kar nekaj časa trajal …

Me pa zanima … kakšni so stranski učinki nošenja mask vsakodnevno po več ur?

Res mi ni jasn kako eni še naprej slepo vrjamejo sam “strokovnjakom” Beović & CO, vsi ostali so pa za njih kvazi strokovnjaki.

Tud npr kar se tiče mask, razdalje, rokovanj….vse že večkrat videno kako se obnašajo glih tisti ki nam diktirajo, ki nam omejujejo svobodo, ki nas prepričujejo da je od nas odvisn kakšni bodo nadaljni ukrepi, ki nas obtožujejo da mi nismo odgovorni in zato ostrejši ukrepi…že sam na začetku ko so izuml korono, ko kao še niso dost vedl o njej, se sami osnovnih pravil ki so jih naložil obični raji niso držal. Brez mask ždel na sestankih in sedel en zravn druzga. E moji bu.tli, če bi blo to v kar nas prepričujete res, bi se najprej VI sami teh pravil držal, sploh na začetku, ko ste še KAO MAL vedl o tej vaši koroni. Pa se niste, dokler vas narod sam ni začel spraševat, zakaj se VI sami ukrepov ne držite. Ja ja, šele po tem ste si maske začel pred kamerami gor dajat.
Ma GONITE SE VSI U 3 PM s temi vašimi ukrepi.

Res mi ni jasn kako eni še naprej slepo vrjamejo sam “strokovnjakom” Beović & CO, vsi ostali so pa za njih kvazi strokovnjaki.

Tud npr kar se tiče mask, razdalje, rokovanj….vse že večkrat videno kako se obnašajo glih tisti ki nam diktirajo, ki nam omejujejo svobodo, ki nas prepričujejo da je od nas odvisn kakšni bodo nadaljni ukrepi, ki nas obtožujejo da mi nismo odgovorni in zato ostrejši ukrepi…že sam na začetku ko so izuml korono, ko kao še niso dost vedl o njej, se sami osnovnih pravil ki so jih naložil obični raji niso držal. Brez mask ždel na sestankih in sedel en zravn druzga. E moji bu.tli, če bi blo to v kar nas prepričujete res, bi se najprej VI sami teh pravil držal, sploh na začetku, ko ste še KAO MAL vedl o tej vaši koroni. Pa se niste, dokler vas narod sam ni začel spraševat, zakaj se VI sami ukrepov ne držite. Ja ja, šele po tem ste si maske začel pred kamerami gor dajat.
Ma GONITE SE VSI U 3 PM s temi vašimi ukrepi.
[/quote]

Ko je konc kamer, pa maske dol LOL

nova
Uredništvo priporoča

Maske obvezne od 7. razreda…..do 7. pa ne?!

Če je vojska, je vojska za vse, ali ne?!

Maske so po mojem mnenju itak….irelevantne.
Samo folk zvečine to ali:
– noče javno govorit,ker ga drugi potolčejo
– se mu ne da s tem ukvarjat
-nima otrok od 7. razreda in ga boli k…
-se pretvarja drugače

In film se vrti naprej…

Wow, bravo, kakšen car si. Neustrašen! Res, takih korenjakov je malo. A kar brez maske si bil? To je herojsko dejanje! A drugi so jo pa imeli gor, in tebe čuvali pred okužbo? Kakšne ovce!
Mimogrede, kdaj pa ti sploh imaš čas za trgovino? Saj cele dneve visiš na forumih.
[/quote]

oooo nickec, a si še tle pa to???…a še kar verjameš v tega korončka, te še kar podpirajo? v o s u

ma kakšni mrtvi v ZDA, dej no, ti so umrli zaradi istih razlogov, kot umirajo že vsa leta, samo da si jih je m a f i ja malo sposodila zato, da delajo galamo in sejejo strah….v prvem polletju je v ZDA umrlo 0.8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj ljudi kot lani…kaj pa praviš na to? ravno tako v SLO.


Kako si predstavljaš, da naj bi določene skupine z maskami podjarmile rajo?
Pa še eno zelo zanimivo vprašanje zate: ali misliš da do sedaj pa niso vladale določene skupine ljudi? Če niso, kdo je po tvojem vladal do sedaj, oziroma zakaj se ne javiš, kandidiraš?

No, kako bi pa ti zaustavila širjenje virusa? Zgolj s cepetanjem, da ne boš nosila maske? Pa mogoče z bluzenjem o odgovornem vedenju, karkoli že to pomeni, ki za Slovence ni ravno značilno.

Glede na disciplino v sloveniji predlagam da vlada sprejme odlok da se mask ne sme nosit. Verjetno bo potem več ljudi nosilo masko

No, kako bi pa ti zaustavila širjenje virusa? Zgolj s cepetanjem, da ne boš nosila maske? Pa mogoče z bluzenjem o odgovornem vedenju, karkoli že to pomeni, ki za Slovence ni ravno značilno.
[/quote]

Zaustavila širjenje ČESA??? VIRUSA??? Pa človek božji…virusi so bili z nami, so z nami in bodo z nami…uporaba maske je smiselna v sterilnem okolju, ne pa da se z maskiranjem obremenjuje otroke, pri katerih maska naredi več škode kot koristi…
Jaz bom zase in za svoje drage poskrbela da bomo delali na močnem imunskem sistemu…drugi pa tudi naj poskrbi vsak zase.

Wow, bravo, kakšen car si. Neustrašen! Res, takih korenjakov je malo. A kar brez maske si bil? To je herojsko dejanje! A drugi so jo pa imeli gor, in tebe čuvali pred okužbo? Kakšne ovce!
Mimogrede, kdaj pa ti sploh imaš čas za trgovino? Saj cele dneve visiš na forumih.
[/quote]

a je tebi logično, da se nosijo maske povsod, razen vladniki ne rabijo?

Res mi ni jasn kako eni še naprej slepo vrjamejo sam “strokovnjakom” Beović & CO, vsi ostali so pa za njih kvazi strokovnjaki.

Tud npr kar se tiče mask, razdalje, rokovanj….vse že večkrat videno kako se obnašajo glih tisti ki nam diktirajo, ki nam omejujejo svobodo, ki nas prepričujejo da je od nas odvisn kakšni bodo nadaljni ukrepi, ki nas obtožujejo da mi nismo odgovorni in zato ostrejši ukrepi…že sam na začetku ko so izuml korono, ko kao še niso dost vedl o njej, se sami osnovnih pravil ki so jih naložil obični raji niso držal. Brez mask ždel na sestankih in sedel en zravn druzga. E moji bu.tli, če bi blo to v kar nas prepričujete res, bi se najprej VI sami teh pravil držal, sploh na začetku, ko ste še KAO MAL vedl o tej vaši koroni. Pa se niste, dokler vas narod sam ni začel spraševat, zakaj se VI sami ukrepov ne držite. Ja ja, šele po tem ste si maske začel pred kamerami gor dajat.
Ma GONITE SE VSI U 3 PM s temi vašimi ukrepi.
[/quote]

Ker se bojijo za svojo rit, ker niso dovolj informirano, posledično so prestrašeni. Če želiš ljudi, da ljudje počnejo, karkoli želiš, jim moraš samo dobro prestrašiti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ker se bojijo za svojo rit, ker niso dovolj informirano, posledično so prestrašeni. Če želiš ljudi, da ljudje počnejo, karkoli želiš, jim moraš samo dobro prestrašiti.
[/quote]

Čist res je to.

New Report

Close