Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroška klepetalnica

Otroška klepetalnica

dobr večer sm salome in sm srečna da ne vidm več artura in la toye

No to pa Meli to pa je res,da hodijo tudi s taliko leti na otroško klepetalnico! No če potrbujete mojo pomoč potem me kar lahko tukaj vprašate! Hvala
Lep pozdravček vsem od Svetovalke Barbare

ja to je res, kaj se pa grejo!!!! kaj si mislijo kdo so pa kaj ne razumejo da je to otroška klepetalnica! lp pozz vsem.by

ja to se mi zdi ok ker ja res en pišejo take stvari newem če je tu ok

na otroški klepetalnici eni pravijo da so stari 14 pa še sploh noso

ja no pač otroška klepetalnica je zanimiva no samo prosiim da bi mi to kdo odgovoriu koliko je starejših od 20-let eni hodijo ki so stari 30-let in jih to ne zanima na saj si te že naslov poveOTROŠKAklepetalnica no z

živjo zakaj jih je toliko na otroški klepetalnici in usi so stari od 19 pa do 7 let tisit ki pa smo stari 11 bomo 12 pa ni nobenih take starosti. ukrepite kej hvala za razumevanje to je za use vas ki ste gor cmok cmok cmok cmok cmok mokc cmok cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kisssssssssssssssssssssssssssssssscmok cmok

http://www.e-castig.com/index.php?r=LLa5
prosim kliknite 🙂

Poglejte si najboljši forum do sedaj!
Forum je namenjen fanom Winx kluba, ampak na njem najdete še veliiiikoo drugih tem za najstnike!
tudi če vam Winx ni všeč, si vseeno poglejte forum in se po možnosti prijavite!

http://winx.slovenianforum.com/

hvala vsem, za ogled! pričakujemo vas!

men se tut ne zdi fer da hodjo tja gor starejši od 18 let pa tko ker jih zanima samo še spolne svari. sploh ne vejo kaj pomeni otroška klepetalnica. upam da bodo kej ukrepal glede tega.. =?
pozdraučk ^_^

ČAO!!!
POZNA KDO ŠE KAKŠNO KLEPETALNICO?!PLIZZ SPOROČTE MI!!!

na otroški klepetalnici so usi potrebni

lahko bi blo več klepetalnic za otroke.
med tem ko je v prenovi OTROŠKA KLEPETALNICA na
OTROŠKI KOTIČEK strani.

KEMA 10

glup vprašane

Ja Glejte će ne bo ju3 zrihtana bom znoru mislem prou doucaiit je ko ni…:[

A gdo posluša hardstyle

Jes sem fanica od harrya Potterja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaki hudiči so da ne prenovijo otroškega kotička moja mala sitnari kdaj bojo prenovili otroški kotiček pip..

Oi, vem, da vsi cakate prenovljeno klepetalnico. Tudi jaz hocem to, ampak je treba počakati še malo. Mogoce me se ne poznate dobro, ampak sem tudi prijavljena v o. klepetalnico.

a gdo we kdaj se odpre otroška klepetalnca ??
pugrešam jo 🙁
xD lp,

Carrie

Ress škoda ker ni več te otroške klepetalnice!!

Imela sem jo ress fuuull rada pogrešam jo

ćaw

Ej nija. Če sereš pač sereš. jaz mam isti problem. Vserem se med poukom pa vse zasmrdi pa se s tem zabavam. Lej. Maš srečo za vetrove. Če maš hinavce (tihe prdece) pol idi pa se vseri v skupino in pol se bojo svadli kdo se je vsro. hahahahaha Tepa mas sreco za vetrove. To je ful carsko. Tepa se skregajo tam kdo se je vsro ti pa oddalec opazuj 😀

glede klepetalnice. Res je blo fajn. Joj skoda da so tak fukjeni ke ne prenovijo

na tti kelpetalnici je pa ful car

Jov!Žio kste kej?Kmal bo NOČ ČAROVNIC!!!!!! 😀 Zlo se že veselim,mam že bučo uštimano,pa vi? Eh,sel ni važn,ta klepetaunca je ful KKKKUUUUULLLLLSSSSSKKKKKAAAAA!!!!!!!!!!!! 😀 XD,ok,BBN(bye bye now-na svidejne)! 🙂

New Report

Close