Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Otroške zaščitne maske

Otroške zaščitne maske


Seveda, seveda, se strinjam. Vsak ima pravico presoditi, ali so pravila smiselna in ali se jih bo drzal. Komur se ne zdi smiselno 50 po mestu in 30 mimo sole, se tega pac ne bo drzal, hkrati pa bo se hupal in kazal sredinca indoktriniranim ovcam, ki se drzijo nesmiselnih pravil.

Sicer pa sem odgovarjala na vprasanje, ali lahko delodajalec zahteva nosenje mask na delovnem mestu. Ja, lahko. Zaposleni pa lahko sam presodi, ali se bo drzal pravila ali si bo iskal sluzbo drugje.
[/quote]
In glede na to, da zaradi psihopatov in vas egoističnih paničarjev sedaj morajo skoraj vsi na javnih mestih ves čas nositi nagobčnik, ta tvoja trditev o menjavi službe, nima več nobenega smisla.
Ker bi potem morali vsi prodajalci menjati službo.
Problem vas paničarjev je tudi to, da zaradi pomankanja razuma, ne vidite lastnega egoizma in nasilja.
Že zdaj ima marsikdo zdravstvene težave zaradi prisilnega osemurnega nošenja nagobčnika.
In sčasoma bo posledic vedno več. Zato se nehaj sprenevedat in lasten strah opravičevati z dobrimi nameni.
Ker ni nobenih dobrih namenov, kot je recimo omejitev hitrosti, ampak je pri tebi čisti egoizem, kot posledica neutemeljenega strahu.
Skoraj vsi prodajalci so že zabarikadirani za pleksi steklom in je zato prisila z nagobčniki le poniževanje in seveda nima nobene veze z varnostjo.

ja seveda nosijo maske, zaradi različnih razlogov in prav je tako, npr, zaščita proti prahu, smogu itd…samo tale koronca je pa čist brez veze, pa ne samo to, tele maske so skoraj vse po vrsti neprimerne celo za prah in ne nakladaj s tvojimi brezveznimi primeri, ki v primeru korone sploh ne držijo – ne piješ vode

Odkar se je tol sranje z virusom začelo, otrok je jemlemo v štacuno (pa tja tudi sicer rekdo gremo). Ampak če gremo, imamo vsi maske.

Pojasni, zakaj bi svojemu lastnemu otroku natikala nagobčnik? Zakaj že?
[img]https://www.dutchanarchy.com/wp-content/uploads/2020/06/9FB761E6-231F-452A-B276-80CD99BECF8F_4_5005_c.jpeg[/img]

Pojasni, zakaj bi svojemu lastnemu otroku natikala nagobčnik? Zakaj že?
[img]https://www.dutchanarchy.com/wp-content/uploads/2020/06/9FB761E6-231F-452A-B276-80CD99BECF8F_4_5005_c.jpeg[/img]
[/quote]
Iz razloga, ki sem ga ze poskusila pojasniti Robiju. Predvsem zato, ker se odrasle cmere obnasate slabse kot zelo mali otroci, ki niso dobili lizike.

in zazo, ker ne mores poznati zgodb vseh ljudi, ki jih srecujes. Ne mores vedeti, zakaj ima nekdo berglo, drugi soncna ocala v zaprtem prostoru, tretji bombazne rokavice ali karkoli drugega nenavadnega.
Ce vidis, da nekdo potrebuje pomoc, jo ponudis. Drugace se brigas zase, saj te z nicemer ne ogroza.

Gospa je sprasevala za maske. Saj ni vazno, zakaj. Lahko jih potrebuje tudi za lutke ali da si naredi stensko tapiserijo. Ce lahko pomagas, pomagaj. Drugace se brigaj za sebe.

popravek:

In ZATO, ker ne mores poznati zgodb…


Iz razloga, ki sem ga ze poskusila pojasniti Robiju. Predvsem zato, ker se odrasle cmere obnasate slabse kot zelo mali otroci, ki niso dobili lizike.

in zazo, ker ne mores poznati zgodb vseh ljudi, ki jih srecujes. Ne mores vedeti, zakaj ima nekdo berglo, drugi soncna ocala v zaprtem prostoru, tretji bombazne rokavice ali karkoli drugega nenavadnega.
Ce vidis, da nekdo potrebuje pomoc, jo ponudis. Drugace se brigas zase, saj te z nicemer ne ogroza.

Gospa je sprasevala za maske. Saj ni vazno, zakaj. Lahko jih potrebuje tudi za lutke ali da si naredi stensko tapiserijo. Ce lahko pomagas, pomagaj. Drugace se brigaj za sebe.
[/quote]

Te cmere, kot nas imenuješ, za razliko od neumne črede, uporabljamo zdrav razum.
Neumna čreda ne razmišlja, samo sledi nekim nelogičnim pravilom in svojim strahovom.

Te cmere, kot nas imenuješ, za razliko od neumne črede, uporabljamo zdrav razum.
Neumna čreda ne razmišlja, samo sledi nekim nelogičnim pravilom in svojim strahovom.
[/quote]
Ne. Cmere vsiljujete svoj pogled, tudi ce nekdo vprasa nekaj preprostega in sploh nic o tem, kaj vi mislite.

Ce vprasam, kje se dobi dobro oljcno olje, me ne zanima orehovo ali konopljino, niti razprava o maslu ali svinjski masti.


Ne. Cmere vsiljujete svoj pogled, tudi ce nekdo vprasa nekaj preprostega in sploh nic o tem, kaj vi mislite.

Ce vprasam, kje se dobi dobro oljcno olje, me ne zanima orehovo ali konopljino, niti razprava o maslu ali svinjski masti.
[/quote]
Ti vsiljuješ svoj pogled, ker še vedno lahko povem svoje mnenje o nekem olju, če že omenjaš olja.
Drugo je, če bi bila tema o zelenjavi, jaz bi pa pisal o avtih.


Ne. Cmere vsiljujete svoj pogled, tudi ce nekdo vprasa nekaj preprostega in sploh nic o tem, kaj vi mislite.

Ce vprasam, kje se dobi dobro oljcno olje, me ne zanima orehovo ali konopljino, niti razprava o maslu ali svinjski masti.
[/quote]

tipično ta tebe, podiš ljudi iz foruma, samo zato, ker na pišejo tako kot ti žvižgaš, banda mafijska.


Otroci mask ne rabijo in ne vem, čemu je treba še iz otrok delat bebce.
[/quote]

Ncepljeni cepec – še najbolj jih rabijo oni, ker so najbolj kritična skupina v smislu prenšanja in neobolevanja; so top prenašalci in ravno oni prenašajo virus potem s širjenjem -če nima maske na svojem obrazu, nosu, gre to še hitreje – bistvo maske v takem primeru je, da on svoje ne šrica aerosola v okolico po drugih ; kako preprosto kajne, hahahahaha, Roooooobi.

tipično ta tebe, podiš ljudi iz foruma, samo zato, ker na pišejo tako kot ti žvižgaš, banda mafijska.
[/quote]
Ce se tebi zdi, da koga kam podim, je to tvoj problem. Jaz bom se naprej trdila, da ce ne poznas ozadja, ne mores soditi. Se vec, niti mnenja ne mores imeti. Gospa je prosila za cisto dolocen podatek, nic drugega.


Ti vsiljuješ svoj pogled, ker še vedno lahko povem svoje mnenje o nekem olju, če že omenjaš olja.
Drugo je, če bi bila tema o zelenjavi, jaz bi pa pisal o avtih.
[/quote]
Ce je vprasanje, ali je oljcno olje dobro za neki namen, seveda spadajo med odgovore tudi predlogi, kaj bi bilo za poskusiti se drugega.
Z vprasanjem, kje se kupi olje, pa je debata o drugih oljih ravno toliko povezana kot debata o avtih.

New Report

Close