Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Outlet G-star v Celovcu

Outlet G-star v Celovcu

Kaksen delovni cas imajo v celovcu v g-starju? Je odprto tudi ob sobotah? Lp

prejšni teden sem pred odhodom v Celovec odšla malo po forumih brati teme, kako je s kartico, kakšna je ponudba, itd…

No, da ne bojo same stare objave.

Šla sem malo pogledati v Viktring – Adidas outlet čist brezveze, nobene pametne robe oz. popusti niso nič posebnega…imamo tukaj v Sloveniji enako 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} itd.. in dobiš novo kolekcijo dosti znižano. Nisem kupila niti enega kosa.

Potem sem šla v G-Star me je na vhodu prodajalka oz. kot sem prebrala na forumih lahko sklepam, da je bila to tista vodja o kateri pišete (govori slovensko), vprašala za kartico in sem se neumno naredila, da nič nevem o nobeni kartici… nič ni komplicirala ampak mi je samo dala listek, ki ga lahko izpolnem, če želim dobiti kartico na podjetje potem pa me je izjemoma spustila v trgovino. Pri blagajni moraš pustiti torbico v predalčku, kjer tudi dobiš ključ… Notri ni kaj dosti izbire, večina številk je večjih ampak se najde tudi kaj S… vendar je bilo že dosti pobrano in nisem nič kupila.

Odšla sem še do shopping centra Arkaden city, ki me je popolnoma razočaral.. V Celovec sem šla s fantom malo na “izlet” in pa še v shopping po obleke, na koncu pa sem največ zapravila v Body shopu in pa v Ikeji.

….Ostalo pa resnično nič posebnega, imamo pri nas v BTCju veliko večjo ponudbo kot jo imajo tam.

Ker prebiram tukaj raznorazne komentarje, sem se odlocil se jaz dodati svojega. Sedaj ne vem ali vas tisti, ki pisejo, da je v g-star outletu Viktring zanic roba prepricujejo v to z namenom, da bi vec stvari ostalo za njih ali je kaksen drug namen. Sam redno obiskujem outlet in sem maksimalno zadovoljen, kupil sem ze cca. 30 parov hlac in so vse od prvih, ki so bile kupljene cca. 3 leta nazaj se vedno v uporabi (tiste ki sem jih kupil v Ljubljani za 180 EUR so se sprale in dobesedno razpadle v manj kot pol leta), tudi tiste kratke hlace za 10 eur so odlicne. Res je, da ne najdes ravno ob vsakem obisku tisto kar si iskal, ampak je to pac potrebno vzeti v zakup. No pa upam da pustite se kaj robe gor zame 🙂

Pozdravljeni mene pa zanima kako lahko prides v gstar brez kartice 🙂 a ce si jo sposodis od koga a te uprasajo pol se za osebno al pa kej tazga fa preverjajo ce je res tvoja hvala lepa 🙂

kartice ne rabiš. moške dolge hlače po 100 EUR. ne kvalitetne majce in jakne po 70+ EUR

New Report

Close