Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek OZEMPIC,vase izkusnje v namen hujšanja

OZEMPIC,vase izkusnje v namen hujšanja

…..prosim obvoz vsi tisti, ki radi brezglavo pametujete.

Zanima me koliko casa ga jemljete, koliko ste bili uspesni pri izgubi teže, morebitne tezave in koliko ste kljub zdravilu kontrolirali svojo prehrano.

hvala vam za odgovore

Jaz ga ne uporabljam, ker se nisem zanimala za to, kje bi ga dobila.

Sem pa gledala en video in ti za zaključek lahko povem tole: ko ga jemlješ, nisi lačen. Izguba apetita, vrtoglavice, šibko telo, slabost.

Niso omenjali, kako je, ko ga nehaš jemati. Po moje se povrne teža nazaj.

In razmišljam tudi, ali ti ne visi potem koža, ko shujšaš z ozempicom, strije itd. Ker za lepo telo moraš tudi telovadit.

Vse, ki jih poznam so preveč shujšali. Postarani, zgubanega obraza  in s povešeno kožo izgledajo zelo nezdravo. Eni imajo težave z drisko.

Prevelika koža je najvecji problem, saj zgleda res grdo.  Znebiš se jo le z operacijo, ki ni poceni .

Odgovor na objavo uporabnika
Upsssa, 30.03.2024 ob 09:06

Prevelika koža je najvecji problem, saj zgleda res grdo.  Znebiš se jo le z operacijo, ki ni poceni .

Se pravi je ozempic podlaga za nadaljnje služenje: operacija odvečne kože.

Zanimivo, da ste se oglasili pametnjakoviči, ki vse veste,pa nič ne znate.

 

In ti Hiha poznaš ogroooomno ljudi, ki so to jemali?

Nihce nima izkušenj?

To je zdravilo za sladkorno in poznam enega sladkornega bolnika, ki jemlje to zdravilo.

Takoj je izgubil apetit in shujsal nekaj kil, pa prej ni bil debel, mogoce kako kili prevec, a nic posebnega. Zdaj mu zena kuha njegove najljubse jefi in ga pita kot majhnega otroka na 3 ure, ker res grozno zgleda. Sladkor ima pa v redu.

Ne vem, ce je to zdravilo sploh smiselno, morda za res hude sladkorne bolnike, sigurno pa ne za vse.

Hujsanje s tem zdravilom je pa sploh neumnost! Halo! To je zdravilo za sladkorno! Ce imas normalen cuker, ne se hecat, to ti naredi vec skode kot koristi!

 

Sama imam ene zdravstvene tezave ze nekaj casa, se kar vlecejo, operacija je mozna, a mislim, da se ni tako hudo, da bi sla na operacijo, ki ni zagotova, da resi moj problem. Mi je zdravnik kak teden nazaj predpisal eno zdravilo, ki sicer ni namenjeno moji tezavi, a je med ucinki tudi ta, tako da bi znalo pomagat. Ze 14 dni razmisljam, naj ga zacnem jemati ali ne. Da bi pa jemala zdravila za brez veze, ni sans!

“Farmacevtska škoda je obsežna in ljudje so jo še zmerom nepripravljeni sprejeti. Večina ne bo verjela, da se to lahko zgodi več ljudem v eni družini, vendar sem trenutno del skupinske tožbe proti Saxendi (enako kot Ozempic), ker imam idiopatsko gastroparezo, ki pred tem zdravilom ni obstajala.”

“Vsi na Ozempicu za hujšanje so videti, kot da imajo neozdravljivo bolezen. NE IZGLEDAŠ DOBRO. VIDETI SI BOLAN.”

“Torej ozempic v bistvu deluje tako, da je uporabniku preveč slabo, preveč slabo, da bi kar koli pojedel, zato pa shujša. Kako čarobno.”

Na podlagi izkušenj drugih lahko rečem samo eno: vse kar ti farmacija ponuja, odločno reci NE. Če želiš živeti..

Vsi, ki so opustili jemanje, so se nazaj zredili. Torej ga moraš jemati doživljenjsko.

Obstajajo zdravi načini kako uravnati hormone, pospešiti metabolizem, kako si morda s prehranskimi dopolnili iz rastlin pomagati uravnati sladkor, recimo z berberinom. To je naravni ozempic brez stranskih učinkov.

Itd itd.. ni hitrih a zdravih rešitev brez truda. To kar pozabite. Je pa vaše telo, vaša odločitev.

Mama ga je dobila za sladkorno.

Zelo slabo ga je prenašala.

Bila je brez teka  hujšala. Komaj sem ugotovila, da je krivo zdravilo, smo ga menjali.

 

 

 

Ima kdo informacijo, kateri zdravnik napiše recept in ceno.  Veliko hodim in tečem a kile nekako ostajajo. Bi imela Ozempic za dopolnitev.

Odgovor na objavo uporabnika
Obupana394, 31.03.2024 ob 12:34

Ima kdo informacijo, kateri zdravnik napiše recept in ceno.  Veliko hodim in tečem a kile nekako ostajajo. Bi imela Ozempic za dopolnitev.

Manj teci in manj jej, bodo sle kile dol tudi brez nasilnih zdravil!

Odgovor na objavo uporabnika
vsega manj, 31.03.2024 ob 12:53

Manj teci in manj jej, bodo sle kile dol tudi brez nasilnih zdravil!

Vprašaj osebnega zdravnika, pa ti bo povedal.

Nasvet manj jej in se več gibaj pa očitno pri obupani ne deluje, a ne bereš , pametnjakovič?

 

Kolegica, sicer zdrava, je v letu dni shujšala 20 kg, na začetku je imela Ozempic. Pravi, da ni bila lačna in se zato ni prenajedala kot prej. Zdaj ga ne jemlje več, se pa giba, hodi in kile gredo počasi še dol. Obroke ima manjše. Je pa res, tudi ona izgleda malo izžeto, čeprav je še vedno bolj okrogla. V Ljubljani si Ozempic dobil pri dr. Janežu, ki je imel ambulanto v Dermatologiji Bartenjev. Ambulanta je trenutno zaprta, ker se ne dobi zdravila (razen za diabetike). Poznam nekaj zdravnikov, nekateri Ozempic zagovarjajo, drugi so zelo proti in pravijo, da so včasih prehudi stranski učinki. Ta kolegica se je dobro počutila.

 

Odgovor na objavo uporabnika
za obupano, 31.03.2024 ob 13:07

Vprašaj osebnega zdravnika, pa ti bo povedal.

Nasvet manj jej in se več gibaj pa očitno pri obupani ne deluje, a ne bereš , pametnjakovič?

 

‘manj jej’ je Pametnjakoviča pripeljalo do – 40kg.

Dober dan.

 

 

Stvar je zelo uspešna

Marie Presley jejemala to zdravilo za hujšanje in nekateri menijo, da je pripomoglo k njeni prezgodnji smrti.

Moja mama ima sladkorno že več kot 20 let. Zdravilo je dobila in preprosto izgubila apetit. Shujšala cca 15 kg. Ne vem v kolikem času. Odmerek so 2x zmanjšali vmes. Sedaj ima nekaj druga. Težo drži že en čas. Je pa spet lačna.

Pocutila se je dobro, samo ponoči je imela hipo večkrat, saj ni dovolj jedla.

Imaš kakšen kontakt zdravnika, ki napiše recept oz  kje se dobi. Moja zdravnica ne piše receptov za to niti za kaj podobnega ne.

Da mi moja osebna zdravnica, hipotetično, saj ne bom rekla, ampak če bi rekla, in mi takoj napiše recept za ta Ozempec, jo nemudoma zamenjam.

Ker le ta zdravnica/zdravnik ti je pripravljen/a napisati katerikoli strup.

Bodi hvaležna, da imaš zdravnico, ki ti ne napiše recepta za Ozempec.

OZEMPIC – novo čudežno zdravilo.

Is this drug too good to be true? Tucker Carlson and Calley Means discuss. INTERVJU je bil objavljen nedavno.

Če ga jaz najdem – javno objavljen, ga boste vi tudi. Zagotovo pa ne NA NOBENI TELEVIZIJI.

OZEMPIC – Big Pharma Is Fooling You Again, and You Don’t Even Know It.

V glavnem, Ozempic je enake vrste STRUP, kot so bila kljovid cepiva.
Če ste šli po kljovid injekcije, vam ne težko žreti še Ozempeca.

Moja zdravnica je zelo proi temu zdravilu. Razen , če imaš res sladkorno bolezen.

New Report

Close