Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ozke noge

Ozke noge

Jaz imam pa eno tezavo in bi bila res zelo vesela odgovora. Stara sm skoraj trinajst let visoka 157 in tehtam samo 40kg, res imam zelo suhe noge. Zelo me moti tudi to da ne moram nositi pajkic kot ostale moje sosolke ki so normalne postave. (Drugace imam zgoraj normalno postago samo noge so problem)! Res nevm kaj naj, pojem normalno kolicino hrane, je pa res da be hem mesa.

Si tako dobra poznavalka nutricionistike, da si znas sestaviti jedilnik, da dobs vsa hranila v zadostni meri za svoje razvijjaoce se telo, ki potrebuje vsega na kubik?

Deklica,  super postava, in tudi z nogami ni nic narobe. Jej vse po vrsti in bo najbolj prav. Ker se se razvijas pozrebujes vsa hranila, tako, da se ne obremenjuj prevec.

čisto super si… jej zdravo,da dobiš vsa hranila, noge pa lahko okrepiš tako,da okrepiš mišice z vadbo, če hočeš koliko močnejše.

DA NE BI SLUCAJNO ZACELA JEST MESO! Zaradi tega ti obseg stegen ne bo narastel. Sport pa bo. Punca, loti se

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen264, 03.05.2024 ob 11:43

DA NE BI SLUCAJNO ZACELA JEST MESO! Zaradi tega ti obseg stegen ne bo narastel. Sport pa bo. Punca, loti se

13letna deklica je v cvetu pubertetniskih sprememb, raste, se razvija in dobila je menstruacijo, potrebuje celo goro hranil za normalen razvoj, a zelo dvomim, da zna z vegetarijansko/vegi prehrano nadomestiti zelezo, B vitamine in beljakovine, ki jih nujno potrebuje!

Ti se pri 40 lahko glupiras s prehrano, si ze prezivela svoje, pri 13 je pa skrajno nebulozno, da otrok ne je zivil zivalskega izvora!

Noge so kaj? Mišice. Za gradnjo mišic rabiš kaj? Proteine. Dobiš jih največ kje? V mesu. Začni jesti meso.

Odgovor na objavo uporabnika
Blablabla623, 03.05.2024 ob 10:10

Jaz imam pa eno tezavo in bi bila res zelo vesela odgovora. Stara sm skoraj trinajst let visoka 157 in tehtam samo 40kg, res imam zelo suhe noge. Zelo me moti tudi to da ne moram nositi pajkic kot ostale moje sosolke ki so normalne postave. (Drugace imam zgoraj normalno postago samo noge so problem)! Res nevm kaj naj, pojem normalno kolicino hrane, je pa res da be hem mesa.

Začni jesti meso!

Za normalni razvoj morajo otroci vsaj do 15. Leta jesti mešano hrano.

Pa sportanje, da si povečaš volumen mišic.

Si žrtev trenda. Včasih je bilo pa najbolj pomembno HIPBONE, COLARBONE, RIBCAGE, THIGHGAP. 🤷‍♂️🤷‍♂️ in so debelorite trpele. Pač generacija se menja, najdi svoj krog in svoj ideal, svojo kulturo in svoje oboževalce.

THINSPIRATION.❤️❤️❤️❤️❤️

New Report

Close