Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pa a res moram na…

pa a res moram na…

..drug forum se it prodajat,ker tukaj ni nobenega?
porazno in vsi,prav vsi,zaslužite ukor!
Sp

… hmmmm, mas prav…, vsaj proti veceru je tam nekje mnogo zivahneje, sem se nasmejal, ko si dozivel tak rafal, ki ti je dal obcutek zajcjega… ;))) hahaha :)))
Tudi mene ponoci ze zasrbijo prstki “predaje”, samo sem bil zadnje case prevec poglobljen vase…
Prosim najprej samo za opomin, ker imam opravicilo… ;))) Samo ze v naprej napovem, da bom vedno bolj odsoten oz. bom prisoten bolj ponoci, ko ni nic :((

…konec “programa”, potem samo še… nekaj “oglasov” in konec… finish!! Ali je to mogoče, do sedaj ste vsaj zvečer še kaj podkurli…
Moram iti še enkrat pogledat ali sem imel mogoče le previde…

ejga S. …. ne se sekirat.. sej … tud tam ni tko slabo.. če je kakšen tam no :)))

Jutro Jani!
Saj ne pravim,da je pri vas slabo.Nasprotno,vendar se človek rad tudi ta svojim posveti,a ne?
Se pa še zdaj nisem opomogel od tistega vajinega večernega rafala,ki sta ga uprizorila ti in…hm,kdo že?Bi moral iti pogledat gor k vam!
Sp

No Barbara ,je bila drugi mitraljezec.Se ji oproščam.
Sp

ma daj jo h nam spravi…saj veš frišna putka….in mi sveži petelinčki…..vauuuuuuuuuuuu…boš videl stare koke, kar se bodo popravile….

BARBARA KJE SIIIIIIIIIIIIIIIIII????

TU SMO PRAVI MOŠKI ZATE!!!!!!!!!!!!! PRIDI BARBARA!!!!!!!!!

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hi,hi,hi…………..ne izgubljaš cajta a Razo?
Pravilno!Preden končava v loncu za župo,je treba še kako koko….
Sp

hahaha ja z Barbaro.. viš pr nam znamo nardit pizdarijo s tem… enkrat nam je štirim uspelo v eni uri nardit okoli 400 postov… mislim.. ne veš več kaj in komu odgovarjaš, samo pišeš :))))

Sp… če boš še kaj na naši strani, se boš tud tega navadil :))))

hehehehehe 🙂 no takrat sva bila jest, Barbara, Saško in zajček…. da to vidiš :))))

No,da se tud jaz malce pohvalim:sicer je trajalo skoraj pol noči,da smo se dve pupi in jaz virtualno poseksali,je bilo pa tako naelektreno,da me še zdaj,kdo spomni na tisti celonočni drkanac.Je za anale;-)
Sp

no saj ne bomo problema delali…………TI BARBIKO SPRAVI MALO MED NAS TRI…BO ŽE ONA ODLOČILA….pa kaj saj se lahko za vse tri, bo vsaj videla pekel in nebesa……………hihihihi

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

a anale?????????? kari časopis pa je to objavil?????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Samo internetni.Če takrat ne bi tistega začeli,zdaj ne bi imeli te naše kletke tukaj.Tisto je bilo puristom tam kaplja čez rob,pa so nas pregnali v moje splošno zadovoljstvo(pa še kakega drugwega tudi) v našo kletko
Sp

:)))))))))))))))))) no viš, mamo kar neki skupnega ja :))))

Ej Sp… pa boš izdal te .. Anale :)))) mislim, v tiskani verziji :))

hmmmmmmmmmmmm, no ja.. ne vem, kako bi ona sprejela tole hehehehehehe

To bi bila osnovna šola,kako delat sex v troje,hi,hi
Sp

New Report

Close