Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa dobro ljudje božji…

Pa dobro ljudje božji…

Kdaj se bo to “sranje” v naši ljubi deželici nehalo.Kdaj bo človek spet lahko človek!Kdaj bo tistim gor začel delati tudi razum.Vsaj malo ..Hja sigurno si mislite,le kaj se grem.Uhhh.Danes me je zjutraj kot prvo zaneslo pregledovat časopis.Dnevnik.Mislim groza!!Naslovna stran KRONIKE z naslovom S samohranilko v ječo…Kdor ima šanso naj prečita.Mislim pa kje jest živim…Totalno sem ogorčena in in in uh in sploh….. Pa kaj si mislijo tile,tile uffffff v meni kar kuha…
Sej vem sirota ostane sirota!! BEMTI!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, muca, sem videla članek! Saj veš, majhni ljudje do bolj dotakljivi in najlažje najebejo (se ne oproščam). Tako je bilo vedno in tako bo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hja ampak tako ne sme it! Madona tako ne smeeeeeeeee..ja sej vem naivna pa to..amak ne ne..pa kam bodo takele stvari vse nas skupaj pripeljale..madona..naj ji dajo raje kak tolar več za normalno živlenje..ne pa Jezus Marija..da takole delajo z njo.Hja saj vem več je takih…ona je ena izmed mnogih..uhhh .Mah že toliko je gorja..samega po sebi..potem pa še tak način…. ejj nevem ka naj rečem..bom prišla malo k sebi…uhhhhhh!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zvrni še kak štamperle, muca, za živce!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ah ja ga ne rabim…ampak hvala bom že!Ne res me je to pretreslo.Sory

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, razumem te. Takšna dogajanja tudi mene prizadanejo. Še vedno nam ostane upanje na boljši jutri!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Verjemi da s takimi bumbarji,zakonodajo že ne…Lej pravkar se spomnim na včerajšnji film..Mislim ej vloga,ki jo je odigral ANDI GARCIA.-bila sem navdušena nad tistim njegovim zadnjim glasom odločitve…Kako je do njega prihajal…in na koncu s samo obrazložitvijo.Tako se dela ne pa….Mislim .pa poglej te naše tepce!!! Tolčejo se s cajtgom po glavi..pa kaj vem kaj še….šovmejkerji..nič drugega…ehh grem raj en cd vklopit….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nimam Dnevnika, berem Delo. Zakaj pa je morala v ječo ? A lahko v parih stavkih poveš za kaj je šlo ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja , muca , tu tudi nimamo dnevnika.
Prosim , daj povej v parih besedah !

Nikita je že nekaj časa razočarana nad to državo

jep..zaradi kazenskega prekrška.Tkole gre lej..Bom čist kratka..
Je mati samohranilka,ima devet letno hcer,živi v podnajemniskem stanovanju,zaposlena kot čistilka dobi plačo 60.000 z denarnim dodatkom.
Šola je od njenega doma oddaljena 3 kilometre,po pouku jo mama hodi iskat.Z mopedom.Nima izpita.Policaji jo večkrat ustavljajo in pišejo kazni…Joj dolga zgodba je..no na koncu ženska zbira denar plača.se zadolži za to kazen v znesku 80.000 sit.No nakar dobi obvestilo,da je to kar je plačala nično in da mora za sedem dni v zapor.Ig.ker hčerke nima kam dati…jo vzame s seboj…In mami tako s hčerko odide na ig..ampak zgodba se ni končana..šše se bo razpredalo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sm res šokirana poleg tistea 80.000,00 je plačala še 28,000,00 čez par dni…aja in če se nebi odzvala pozivu,da pride na ig..bi jo prisilno privedli…
Mislim ej al sem jaz tko…al pa ah….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem pogledal na dnevnikovo domačo stran, kjer je samo uvodnik.
Baje je šla tja s hčerko in so jo poslali domov, postopek pa bo tekel naprej.

Ne me kamenjat, ampak jaz imam tako mnenje :

Kot samohranilka bi morala biti še bolj odgovorna, saj je sama s hčerko.
Voziti brez izpita res ne bi smela. Prevoz do šole in nazaj bi si morala
organizirati drugače- kakšen bus ali pa kakšen sosed ali pa kakšni starši od sošolk.
Če je za kazni res zdajala toliko denarja, si ga je morala najbrž izposoditi, kako bo vrnila, začaran krog. Sorry, ampak to se mi zdi neodgovorno od mame.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Mislm ….
Veš , jaz sem totalno razočarana nad tem , kar se dogaja pri nas !
To , kar imamo mi , prekaša celo kraljevino Jugo , pa komunistično Jugo , ki smo jo – tudi jaz , priznam , tako kritizirali , skratka- sram me je take domovine , pa še pomagala sem spravit to klapo na oblast . Ne grem več na volitve ! Saj vem , da s tem malim , micenim protestom ne bom nič spremenila . Se mi pa zdi , da če bi vsi , ki so nezadovoljni s tem , kako se pri nas stvari razvijajo , ne šli protestno volit , bi se že preko volilne udeležbe pokazalo , kaj si narod o naših politikih misli.
Človek bi razumel , nova država , pa gre par let mal čudno , ker se fantje v politiki še ne znajdejo čist dobro – heh , naj bi bili vsi novi , ne , nova država , nova politična garnitura.
Ama , pri nas gre to drugače- vsi bivši trdi komunisti in Titovi mladinci malo zarotirajo na položajih , si omislijo firmice (kako le so do njih prišli , če smo bili v socializmu vsi enaki ?!), ki jih bistro prepišejo na izvenzakonske družice (zvito , ne ?!) in se začnejo oblačit v Armanijeve , na roko šivane obleke. Narod pa crkuje. In ni jih sram.
Če govorim samo o našem lepotcu B.P. Bljak , bljak , bljak !

N.

Sej sem tudi jaz na to pomislila..nč te ne bom kamenjala..tudi meni je padlo v oko najprej varnost otroka-živlenje,ki je v primerjavi z vse tem NULA..ampak še vseeno….
je pa res,če verjameš ali ne..človek v taki situaciji se resnično suče v začaranem krogu..če si revež si revež…upam,da tudi mene razumete kaj mislim s tem…Veš..pa še nekaj drži kot pribito..če čakaš na usmiljenje drugih..oz računaš na pomoč..večkrat ostaneš sam..pa se znajdi..Zato mislim,da tej mami ni preostalo drugega,kot da se je odločila za tak način..No ja mogoče preveč sočustvujem z njo..ampak tako gleda na te stvari..meni se tai ljudje smilijo zelo zelo….in tudi sama vem,kako težko je raznih situacijah,ko ostanes sam…kar naenkrat nobenega okoli tebe…prej pa taka hvala in opevanje..Ja veš….tak je to!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej Nikita glavno da ima jahtico..pa kaj vem kaj še..in pazi on reče nič posebnega b-lajnerja za tam 15 tisoč mark..čisto tko za zraven…pa še reče sej ni nevem kak prestiž…mislim ej…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

na eni strani to kar sem napisala..na drugi pa ta zgodba te boge ženske,ki gre v primerjavi z B.P le za mizeren drobiž..a ta “drobiž” žensko peha še globje in globje v začaran krog..In evo taki plačujemo…Majko MIlo!!….EKOLA!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz bi ti majhne kamenčke metala: če si revež, ti vsaka stvar prav pride. Pa če tudi na motor brez izpita. A veš koliko mularije se vozi naokoli v “sfriziranih” avtomobilih, povzročajo kaos na cestah in ubijajo nedolžne ljudi? Grem stavit je ogromno med njimi, ki avtošole niti od daleč niso videli. Najprej bi se mogli spravit na njih, potem pa na uboge ljudi, ki imajo komaj za preživetje in niti pomislit ne smejo, da bi šli delat izpit in tam plačali težko oddelane denarce.

Res se vse vrti v začaranem krogu…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Sej brezveze..malce smo se izkašljali…bolje pa ne bo nič!!
Dejmo raje ka bolj veselega…
Dons je ZOFKA….da vas ne polula….hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne bo polulala, muca, ker sije sonček, topel sonček…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Oh Zofka pride,,ka naenkrat…čisto potiho..he se v tem je čar…kr naenkrat zaćne…ponavadi iz sonca direkt..hihihi
Jest grem pa rožice zalit!!Pridem koj!!

P.s. Kje so ostali..*?????
Mišon ku kuc…kam si mi pobegnil??
Pa NIKITka,PA MARIJA…pa ZAJČEK…BARBI… bratec JANI!!koga sem pozabila….??Dej pomahej…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… pa Pandica, pa Brusko (le kje hudiča je, a sem kaj zamudila?)

Rožice pa lepo zalij, da bodo čim lepše rastle. A ti kaj cveti?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Evo me..ja vse cveti..so res lepe..a glavno še pride..da o zelenjavnem vrtu ne govorim..letos bom imela prvič svoje melancane,pa bučke,pa šparglčke…uh je veslje pogledat kako lepo vse raste!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uf, ko se spomnim na šparglje, se spomnim na svetilnik. Tam smo jedli divje šparglje. Smo bili potem tako divji… hihihihihih..

p.s. grlo me boli. Imaš kakšen recept?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Za grlo..med pa limono..naredi prijetno oblogo…grgraj žajbel…sam je tak grozen okus..pomaga..in še ena alternativa..preko noči se po vratu-grlu namaži z jogurtom ali skuto.čIsto res,povij z rutko in pejdi spat.Zjutrej ne boli grlo nič več!Tko!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kolko receptov!! a si vse probala? tisto s skuto…ne vem če bi probala. A veš kakšno bi blo vse okrog, ko se tako premetavam. Pa moj bi bil čisto popacan… hehehe…ko se tko radi stiskamo :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close