Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa folk, vi ste blesavi!!! En dan bo zaprto, vi pa stampedo na trgovine

Pa folk, vi ste blesavi!!! En dan bo zaprto, vi pa stampedo na trgovine

To ne moreš verjet, kakšni bebci ste!!!

Trgovine ste dobesedno preplavili in grabite v tiste vozičeljne vse, kar vam pride pod roke!!! In to zato, ker bo en dan trgovina zaprta!!!

Če bi reveže iz brazilskih favel spustil v trgovine, ne bi tako hlastali za vsem tem lidl-spar-hofer sranjem, kot to počnete vi!!!

Nisem šla danes nikamor. Celi dan se potikam po bajti. Pa še privarčevala sem nekaj evrov.

Avtor, kako pa veš kakšno je blo stanje v trgovini danes, pa se ja nisi tudi ti gužval tam?

Ocitno je hrana se vedno prepoceni. Za nekatere.

Spar v Aleji groza, eno uro nazaj vrsta na vseh blagajnah, norisnica, sam nakupovalni center pa na pol prazen.

Sem sla v lokalni Mercator na drugem koncu mesta, takoj na vrsti na blagajni.

Odgovor na objavo uporabnika
Maja616, 26.04.2024 ob 20:01

Avtor, kako pa veš kakšno je blo stanje v trgovini danes, pa se ja nisi tudi ti gužval tam?

Med pristajanjem z zasebnim jetom ob povratku iz Monte Carla sem vas videl gomazeti po parkirplacih in vlačit vozičeljne do prtljažnikov!

Ah, kaj češ. Raja.

Takšne gneče kot je bila danes, ni bilo ne pred velikonočnimi prazniki, ne pred božičnimi in ne pred novoletnimi.  Folk je ponorel.

Hm dva dni bo zaprto ? Pa vse ok na nasem koncu:) lepo tekoče

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7107, 26.04.2024 ob 19:57

Nisem šla danes nikamor. Celi dan se potikam po bajti. Pa še privarčevala sem nekaj evrov.

tudi jaz ne… so pa krivi tudi trgovci – nemalo popustov akcij so vezali na te zadnje dni… in pol ni čudn da se folk gužva

Se strinjam, men najprej sploh jasno ni bilo, zakaj taka guzva.. Konec sveta, ker bo ena sobota zaprta.

Ja, res je noro. Jaz sicer vedno hodim ob petkih popoldan, da izkoristim -10% v Intersparu. Verjetno so danes prišli tudi tisti, ki sicer hodijo ob sobotah, pa se pozna.

Običajno povsod. Nobene gužve. Zakaj je treba lagat ? Očitno ste doma v neki vukojebini in vam je Alea ali BTC New York.

Odgovor na objavo uporabnika
Totalni socialci ste!!!, 26.04.2024 ob 19:53

To ne moreš verjet, kakšni bebci ste!!!

Trgovine ste dobesedno preplavili in grabite v tiste vozičeljne vse, kar vam pride pod roke!!! In to zato, ker bo en dan trgovina zaprta!!!

Če bi reveže iz brazilskih favel spustil v trgovine, ne bi tako hlastali za vsem tem lidl-spar-hofer sranjem, kot to počnete vi!!!

Sem hotla nakupit za na morje, ker bo jutri zaprto, potujemo pa v nedeljo. Pridem ob sedmih, da ja ne bo gnece. Jok…vse izropano, zunaj trije vozicki!! Noter nabutana stacuna, police pa dobesedno izropane. Sploh nisem mogla nabrat tistega po kar sem prisla! Mislim…exodus… jutri grem v Austrijo v soping, tole pri nas je ratal bolano! Cene katastrofalne, robe pa nic!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10651, 26.04.2024 ob 21:50

Sem hotla nakupit za na morje, ker bo jutri zaprto, potujemo pa v nedeljo. Pridem ob sedmih, da ja ne bo gnece. Jok…vse izropano, zunaj trije vozicki!! Noter nabutana stacuna, police pa dobesedno izropane. Sploh nisem mogla nabrat tistega po kar sem prisla! Mislim…exodus… jutri grem v Austrijo v soping, tole pri nas je ratal bolano! Cene katastrofalne, robe pa nic!

Seveda seveda

Tale tvoj nakladaški monolog je alarm da si osamljena in težiš k laganju za pozornost.

Predstavljaj si kako bi šele bilo, če bi prišla ven novica, da nečesa zmanjkuje v trgovinah. Narod bi se pobil med sabo. Še pomnite tovariši odprtje prve Hofer trgovine v Lljubljani (Sloveniji) ? 6 Televizorjev je nekdo nosil ven, pri vhodu so se drenjali in kregali kdo ima prednost, take vrste so bile. En gospod je komentiral: “To je ko živina”.

Bo v torek sledilo isto? Zopet 2dni zaprto in ovce bodo lacne.

A na morju pa ni nobene trgovine? Pa ravno tam je časovno več odprto kot pri nas.

Sem hotla nakupit za na morje, ker bo jutri zaprto, potujemo pa v nedeljo. Pridem ob sedmih, da ja ne bo gnece. Jok…vse izropano, zunaj trije vozicki!! Noter nabutana stacuna, police pa dobesedno izropane. Sploh nisem mogla nabrat tistega po kar sem prisla! Mislim…exodus… jutri grem v Austrijo v soping, tole pri nas je ratal bolano! Cene katastrofalne, robe pa nic!

 

Ce robe ni nic, kako so cene katastrofalne? Nic je obicajno zastonj.

Jutri dobimo obiske. Kosilo za 16 oseb in v nedeljo imamo piknik. Najstnica bo povabila nekaj svoje družbe! Seveda smo v trgovini nakupili kar nekaj. Že pijače je ogromno, a ne alkohola.

Meso pa kupimo v mesnici.

 

Odgovor na objavo uporabnika
res je942, 26.04.2024 ob 20:04

Takšne gneče kot je bila danes, ni bilo ne pred velikonočnimi prazniki, ne pred božičnimi in ne pred novoletnimi.  Folk je ponorel.

Za res je942… ja saj si očitno tudi ti eden izmed tega ponorelega folka, če si se danes guzval med njimi… vidiš druge, sebe pa ne…

Odgovor na objavo uporabnika
nic od nic, 26.04.2024 ob 22:25

Sem hotla nakupit za na morje, ker bo jutri zaprto, potujemo pa v nedeljo. Pridem ob sedmih, da ja ne bo gnece. Jok…vse izropano, zunaj trije vozicki!! Noter nabutana stacuna, police pa dobesedno izropane. Sploh nisem mogla nabrat tistega po kar sem prisla! Mislim…exodus… jutri grem v Austrijo v soping, tole pri nas je ratal bolano! Cene katastrofalne, robe pa nic!

 

Ce robe ni nic, kako so cene katastrofalne? Nic je obicajno zastonj.

Za nic od nic… Pa saj ti si ista, kot ti, ki so vse izropali… ali meniš, da si nekaj več in bi vsi ostali morali tebe čakati?

Odgovor na objavo uporabnika
Ena241, 26.04.2024 ob 22:16

A na morju pa ni nobene trgovine? Pa ravno tam je časovno več odprto kot pri nas.

Ce bi vedel kam gremo, bi razumel, da moras vse s sabo pripeljat. Ne kar na pamet neki komentirat. In kaj je narobe s tem, da gres v lokalno stacuno po robo?

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 26.04.2024 ob 23:15

Za nic od nic… Pa saj ti si ista, kot ti, ki so vse izropali… ali meniš, da si nekaj več in bi vsi ostali morali tebe čakati?

Enim so ocitno tud lekarne vse izropal…se vidi po komentarjih.

Pa saj to je bilo za pričakovat. Jaz sem zato šla v sredo, v ponedeljek pa grem po sveže sadje in zelenjavo.

Za nic od nic… Pa saj ti si ista, kot ti, ki so vse izropali… ali meniš, da si nekaj več in bi vsi ostali morali tebe čakati?

 

V trgovini nisem bila ze vec kot en teden, tako da zaradi mene nobenemu ni bilo treba cakati.

New Report

Close