Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa gremo s poljubom v novi dan…

Pa gremo s poljubom v novi dan…

Saj bi izbirala v Slovenščini…ampak tale je tudi lepa…in verjamem, da se bo vsak našel v njej…pa jo poslušajmo in si zaželimo lepo romantično jutro, stisnimo se k naši sreči, pocrkljajmo se in dan bo popoln!!!

Cmoka dragi moji in čas je, da počasi vstanete…kavica se že kuha…pa še vafelčke pečem….ja moja sončka sta zahtevna v temle jutru…pa-pa!

ODUZIMAŠ MI DAH

Koliko dugo več te poznajem,
čini se kao godinama,
i svaki puta da te dotaknem,
osjetim klecaj u koljenima,

Drhtaji i molitve sve ti govore
ko da je prvi put,
milijun bubnjeva u srcu mom,
u da da.

Oduzimaš mi dah, za tobom ludim,
volim svaki tvoj osmijeh dok se budim,
Volim tvoje ustne, kad tiho krenu,
poljubcima, u novi dan.

Oduzimaš mi dah, ostajem bez riječi,
u krilu tvom nema kraja sreči,
i volim tvoje ustne, kad tiho krenu,
poljubcima, u novi dan.

Koliko dugo sam te čekala
čini se kako stolječima,
samo je jedna ljubav zauvijek,
da je do kraja plemena.

Drhtaji i molitve sve ti govore
ko da je prvi put,
milijun bubnjeva u srcu mom,
u da da.

Oduzimaš mi dah, za tobom ludim,
volim svaki tvoj osmijeh dok se budim,
Volim tvoje ustne, kad tiho krenu,
poljubcima, u novi dan.

Oduzimaš mi dah, ostajem bez riječi,
u krilu tvom nema kraja sreči,
i volim tvoje ustne, kad tiho krenu,
poljubcima, u novi dan.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

krasno jutro tudi tebi….

Cmoka na lička.

Kavica je kuhana, pa dajva danes piti tako…čez 7 dni pa v živoooooo, komaj čakam!!! Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Naš forumski kanarček je zapel!
Dobro jutro tudi tebi naša pevka in pazi se sokolov!
RTI
Sp

Veš kaj, ti moj mušketir, na vse pa ne morem gledati, pa zbujati, pa peti in še na sokole paziti, boš tako moj in ti gledal, če se slučajno kje okoli mene kakšen sokolček potika…Cmoka in tale “radio televisione Italiano”, pa paše…veš to….in ga vračam nazaj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hm,jaz sem pa bolj slab čuvaj!Še našega ubogega tiča je sokol skoraj pred očmi strgal….pa na daljavo tebe ščitit bi bilo res malo težko .-(((
Sp

komaj čakam, seveda!

Ker pa te imam takoooo rada, pokukaj v ladlc.
Lep dan, sonči!!

Pa se potrudi, jaz pa nisem vas kanarino, se splača mal pomatrat, ves to;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

rumena si že, rumena……:-)))
No, lih tako kot kanarček že ne…..:-)))

Uj, žleht sem.

Sedajle sem rdeča, ti lumpa ti…če pa se že o barvah pogovarjava, pa sem drugače modra…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

že verjamem, ampak rdeča???! A čisto zares – mislim po zgornji glavi…:-))) Če si spodaj, potem ni tako strašno, če je pa zgoraj tako, pa…. ja, bom morala počakati, pa naslednji teden komentirati.
:-))

(a pridem zelena dol???)

Rdeča sem bila…od jeze ne…se smejim, ti pa kar bodi zelenka ja…ali pa rumenka…te bom jaz spremenila v modro!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

samo da postanem modra, pa bo… zdaj sem daleč od tega…:-(
Pa mi je vseeno lepo!
:-))))))

Žverči, sem dobila nekaj lepega u ladlcu in sedaj vem, zakaj si danes tako barvno razpoložena…hvala…pa bodimo rumeni vsi in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

je lepo, da ti kakšna stvarca polepša dan….
so pa seveda še lepše stvari……ni tako?!
:-))

Ja, soooooooooo in jih čutim, občutim in tako pašeeee!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj ti paše sonček?
In hvala,da si zdaj začel sijati!Juhej…oblaki se trgajo in sonček že tolče skozi!
Sp

Kaj mi paše…;))…da si nežen…sploh v temle jutru…ostalo pa bom prepustila tebi in ugotovi kaj mi paše…evo samo tvoja sem…tam nekje…kamor sedajle odhajam…čutiš to???pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne to pa ne!!!!!!!!!
A si nora?Da še jaz dobim norice?
Ah,saj jih ne morem dobit…ker sem že itak nor!!!!!
Sp

Ti pojem…kako že gre…”reci da si nora name…da nihce tako te ne prevzame…o baby reci da si nora name…no nekako takole gre…ti pa nadaljuj, med tem casom ko me ne bo…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uradno te ni že….hmmm 14 minut!Sploh ne vem,kako si še tu?
Sp

Evo spet sem tu…cmoka, pa ne jezi se name no…no ne me toliko džati za besedo, raje prime kje drugje;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Za tvoj jošk bi se pa res zdaj najraje obesil..;-))
Sp

New Report

Close