Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Pa kaj je s to korono?

Pa kaj je s to korono?

Katerega leta je bil katerikoli virus poleti?
Vi ste bili doma ja, nekateri smo pa normalno delali cel cas in ves kaj, o kakrsnihkoli okuzbah ni bilo ne duha, ne sluha.
Zdaj pa hitro nagobcnik in rokavicke gor, pa castit stroko.
[/quote]

??? Zmeraj so viroze poleti. Hladna pijača, led, klime. Marsikdo pride z morja bolan. Mogoče ste že delali – tudi moj mož je, ampak ob strogih varnostnih ukrepih. Če se jih kje niso držali so se pa šlepali na tiste, ki so se in niso širili okužbe. Strogo ločevanje pri malici, prepoved druženja v službi, maske osem ur na dan. Tako so širjenje ustavili.
Zdaj so popustili, kot da ni več pomembno, in že imajo okužbe in karantene.

bravo JUŽNA, s to sliko je vse povedano, moj pes tudi ne glede TV in je zdrav kot riba
[/quote]

:))
No, do dans sm vrjela da neki je, kao da virus obstaja, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa ni tko in tud ni tolk nevarn kot nas že pol leta prepričujejo.

Od dans, pa ne vrjamem niti tega več, da neki je oz da virus obstaja.
DOST MAM TEGA NATEGA!

Lahko bi se na Hrvaškem dogovorili, da ljudi po 55 letu ne jemljejo več na bolnišnično zdravljenje, tudi teh z pridruženimi boleznimi ne, in pošljejo vseh 310 bolnikov od koder so prišli. Problem rešen.
Btw dokazana je koleracija med tvorbo D vitamina in korono.
[/quote]

Zakaj ne? Če imaš kakšno bolezn ki zahteva bolnišnično zdravljenje, ima da te vzame.

:))
No, do dans sm vrjela da neki je, kao da virus obstaja, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa ni tko in tud ni tolk nevarn kot nas že pol leta prepričujejo.

Od dans, pa ne vrjamem niti tega več, da neki je oz da virus obstaja.
DOST MAM TEGA NATEGA!
[/quote]

To je problem vas, ki berete FB in gledate Youtube. Izvoli na teren. Trenutno imajo veselo v Pivki.

To je problem vas, ki berete FB in gledate Youtube. Izvoli na teren. Trenutno imajo veselo v Pivki.
[/quote]

Nobenih youtubov, filmčkov ne gledam, se mi ne da, fb pa ja, ga na hit prečekiram.
Da je KORONA NATEG, sm pa dans čist lepo slišala od 2 oseb, ki kaj tazga naj sploh ne bi smele rečt.

Nobenih youtubov, filmčkov ne gledam, se mi ne da, fb pa ja, ga na hit prečekiram.
Da je KORONA NATEG, sm pa dans čist lepo slišala od 2 oseb, ki kaj tazga naj sploh ne bi smele rečt.
[/quote]

Žal mi je sam to, da je bla PREKRATKA debata o tem, se jima je pač mudil. Ampak sej bo še prilka.

Nobenih youtubov, filmčkov ne gledam, se mi ne da, fb pa ja, ga na hit prečekiram.
Da je KORONA NATEG, sm pa dans čist lepo slišala od 2 oseb, ki kaj tazga naj sploh ne bi smele rečt.
[/quote]
Ok. Vseeno greš lahko v Pivko preverit. Sj ti si pametna, veš da ne smeš vsemu verjet, kar slišiš. Ti se boš že znašla.


Ok. Vseeno greš lahko v Pivko preverit. Sj ti si pametna, veš da ne smeš vsemu verjet, kar slišiš. Ti se boš že znašla.
[/quote]
Ti si pa prišlo iz norišnice ?
Ker se znajdeš pri norostih.


Ok. Vseeno greš lahko v Pivko preverit. Sj ti si pametna, veš da ne smeš vsemu verjet, kar slišiš. Ti se boš že znašla.
[/quote]

In kaj naj v Pivki delam?


Ok. Vseeno greš lahko v Pivko preverit. Sj ti si pametna, veš da ne smeš vsemu verjet, kar slišiš. Ti se boš že znašla.
[/quote]

nikec, nikec…tako pihađ na dušico JUŽNE, da se bo še spreobrnila in začela verjati tebi…b u t e l

nikec, nikec…tako pihađ na dušico JUŽNE, da se bo še spreobrnila in začela verjati tebi…b u t e l
[/quote]

Teb piha skoz betico merklovje, mislim wall, oziroma fajn. A grejo tečaji, še vlečete dnar od naivnežev?


Ti si pa prišlo iz norišnice ?
Ker se znajdeš pri norostih.
[/quote]
Evo sem ti poiskal nekaj, ker očitno rabiš. Si tečen ko podrepna muha:
https://sveterotike.si/eroticne-igracke/penis-in-dildo.html?gclid=EAIaIQobChMI2Y7F85Xp6wIVzeeyCh2AWQAJEAAYASAAEgJalfD_BwE

In kaj naj v Pivki delam?
[/quote]

Preverit kolk je korona fejk. Al pa rajš ne. Bosta šla fajn in Robi… Njiju ni škoda.


Evo sem ti poiskal nekaj, ker očitno rabiš. Si tečen ko podrepna muha:
https://sveterotike.si/eroticne-igracke/penis-in-dildo.html?gclid=EAIaIQobChMI2Y7F85Xp6wIVzeeyCh2AWQAJEAAYASAAEgJalfD_BwE
[/quote]
A jaz sem tečen ???
Petstokrat si že kopiralo eno in isto, blesavo multinično panično.
Res si pravi Pivko. Eno pivo ali pa dve še spij, da boš pomirjeno. 🙂

Preverit kolk je korona fejk. Al pa rajš ne. Bosta šla fajn in Robi… Njiju ni škoda.
[/quote]

A ne, ne grem prevert. Vprašanje kakšno bolezn imajo tisti v Pivki.


A jaz sem tečen ???
Petstokrat si že kopiralo eno in isto, blesavo multinično panično.
Res si pravi Pivko. Eno pivo ali pa dve še spij, da boš pomirjeno. 🙂
[/quote]
Seveda si tečno, ko ena nedojebana baba. Sicer pa vemo da deci s pms-jem ste še hujši. Ti si največje sranje tega foruma. Noben te sploh ne prebavlja. S svojim kopiranjem viharca še originalno nisi ravno.

KORONA je le dober marketing.. Za ovce seveda, lahko im prodas maske, zdravila, cepiva..ventilatorje kaj ces..
Od zdravega človeka ni profita za farmacijo.. mater, je to tak tesko ukapirat?

Nic ni marketing. Farmacija se ne ubada z ventilatorji in maskami. Nima nič dobička. Je pa res, da zdaj podjetja služijo na maskah. Ventilatorji so že dolgo med nami za pljučne bolnike.

Virus je in je nepoznan za človeško telo. Imunski sistem odreagira kot odreagira. Nikoli se ne ve.


Pa o kakšni eliti ti govoriš? Elita so tisti, ki se jih svojo zalego vred uvršča med 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovnega prebivalstva ali pa še to ne. O njih ne vemo nič, se ne pojavljajo v medijih, še na kraj pameti jim ne pade, da bi narod karkoli vedel o njih.
To, kar ti imenuješ “elite” so navadni hlapci kapitala, lutke na vrvici, pajaci, ki jih dnevno spremljamo v medijih. Res pa je, da so odlično plačani iz žepov davkoplačevalcev za svoje cirkusiranje.
[/quote]

Zakaj mislis, da politike in medije imenujem “elita”?
To gres lahko pametovat nekomu, ki se se vedno ubada z levimi, desnimi in volitvami.
Dela bos imel na pretek.

Eno skrivnost ti povem(virusa ni) nikoli g ani bilo nikoli ga ne bo…edin prostor keri zauzema “ideja” (virus) je v vaših prestrašenih možgančkih.
Cepiva so mit, religija, dogma, isto kot (virus) izoliram ga da ne pobegne..
Drugače niti izvirno besedo niso najdli, nego uporabljajo to besedo katera pomeni “strup”-latnsko.
Strah je strah.. Ne služijo farmaceutske firme??? Pa kaj si ti padel na glavo nekje ko si bil mejhen?
Beri opis videa. https://www.youtube.com/watch?v=R_bFLORl1-g

https://www.youtube.com/watch?v=POfOxBGIPmw

New Report

Close