Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PA KAJ JE VAM….

PA KAJ JE VAM….

…mladim punčkam ????????

VPRAŠANJE: LE KAJ ZA BOGA MILEGA MLADA DEKLICA VIDI NA STAREM “OSLU”??????????????????

ne morem verjeti, le kje imate pamet???? saj mlada pupika ne more drugega pri straem decu najt kot pa: denar in smrdljivo kožo!!!!!!!!!!

hihihiih

no da vidimo,…….in slišimo……..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa ti meni povej…pa kaj zaboga milega…stari dedci…vidite na mladih pupikah…hihihiihihihih…pa lahko odgovor tudi na mejlček…tam si itak več upava…aneda;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ko ti kaj povem , mi itak uideš …coetaneo ;)))

OH NIKITKA…….

zdaj te pa sploh ne razumem…..

a si ti premlada in prezahtevna ali pa jaz prestar……..

ma, te klicem in klicem in cakam..ti pa samo malo zdražiš in …..oh…konc

no se bom trudil naprej…kaj veš, mogoče pa te ujamem na slabo točkico in puf………..

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

A imaš oboje?!

Potem sem ta prva v vrsti…:-))))))

o kak si…….

te čakam in iščem……in nič ne čutim……….

no zdaj sem pa važen postal…….

ampak tole: prva v vrsti….hihihii…samo s katerega konca se ta vrsta gleda???????????

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

s tvoje strani…. koliko jih pa imaš v vrsti pred mano?!
Smrk.

grrrrrrrrrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso.....

… pa povej , kje si me klical in čakal ?!

Niki je resda na eno uhce malce gluha , ma da bi bla kot top , pa ne …

Mislim, da si tudi trd in vlažen…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

KAJ MI PA DRUGEGA PREOSTANE……mal manj pohujšljive stvari mi pošiljal pa bo m pridkan…..

sonči..kaj je zdaj z najino vodico….

leta letijo - iščem stevardeso.....

ppppppppppšššššššššššššš…a si lahko malo bolj diskreten prosim…saj ni nujno, da vsi vedo…kako se imava lepo,))…kar je privat je privat in pika! Poglej u mejlček, tam so navodila za najin Bledek..ampak ta teden 2x…je pa prevec…se ti ne zdi…pa ceprav je tko lepo,))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close