Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa kdo je ta malinovc Banda di Lupi?

Pa kdo je ta malinovc Banda di Lupi?

Ta mali pizdun se je nekoc iglaeval kot zivic na kubik…zivi na racun starsev in je faluran student…pameten da bi se zabo podkoval in pohoten da bi se kaco nategnil ce mu ne bi pobegnila v grmovje…kdo ga kao zagovarja?vecinoma forumske presustnice da jim pozene kri v skleroroticne okoncnine


Tebu je vse idlicno ,ker ne licis masive od lepljenega lesa..mda onostalem sploh ne bi


Tebu je vse idlicno ,ker ne licis masive od lepljenega lesa..mda onostalem sploh ne bi
[/quote]
Si spet nalit?

Ej, jaz se s tem nickom prijavljam ze 4 leta. Drugega nimam.
ce bos pa kdaj potreboval stanovanje za najem, pa povej, ti moj da kakega v najem…

Hahahaha, če imaš v mislih mene: meni ni dal nobene košarice, sam se je nasadil na svojo “pamet”. Je pa dobil nazaj odgovore na takem primitivnem nivoju, kot jih je sam trosil…… Jaz lahko take, “nakurchene” kot je on dnevno frcam dol s sebe….. Samo toliko v tvojo vednost 😛
[/quote]Glej jo kako hitro seje našla.
Po Hitrem postopku te je sfrcal s sebe. Nisi rabila kaj dosti prosjačit.
Tudi tvoje uporabniško ime pove za kom se mečeš!

Mladiček, komu si se (spet) zameril in si sedaj skuša tačke vate brisati?

Ampak se moraš braniti sam, ker si meni pred par tedni prepovedal, da te branim. :-))

Ubogi Lupi. Kar pregnali ste ga 😭

je fant od Replike. Dobro se žveči mlado meso.😊

Jaz mislim, da je zaposlen na tem forumu. Da ga je nekdo nastavil, da pametuje.

Krafne 15 kuna
Kokice 10 kuna
Sladoljed 25kuna
Kukuruz 20 kuna

Kikirikiiii

Si vis pacem, para bellum.

Tudi če bi po nekem nesrečnem naključju potreboval najem od tvojega, imam posel z NJIM in ne s tabo. To bi ti moralo bit jasno ne pa da se skrivaš za lažno avtoriteto sence tvojega soproga.

Si vis pacem, para bellum.

🙂
Ne ga biksat: če sem v otroštvu šla mami povedat, da mi zunaj nagajajo, je zmeri rekla: “Pa notri bodi!” Pa kaj še! In spet švrk ven…

🙂
Ne ga biksat: če sem v otroštvu šla mami povedat, da mi zunaj nagajajo, je zmeri rekla: “Pa notri bodi!” Pa kaj še! In spet švrk ven…
[/quote]

Zezam se 🤪

Si vis pacem, para bellum.

Ne poznam ga, vendar to ni pomembno. Če mi kaj ni všeč, ni nujno, da to sprejmem. Gream dalje. Tudi kar se branja ali gledanja TV tiče. Danes se ne znamo prilagajati, sprejemati drugačnih mnenj in raznolikosti. Vsekakor je lažje kritizirati (ponavadi brez dobre osnove) in se skrivati za vzdevki. Svoboda izražanja ne pomeni, da lahko psujemo in udrihamo po drugih kadar nam paše. Nihče ni popoln in prav je tako. Ker se iz tega učimo. Za tiste, ki radi uporabljate tuje fraze:
Who am I to judge……

Lep dan vsem želim

Glej jo kako hitro seje našla.
Po Hitrem postopku te je sfrcal s sebe. Nisi rabila kaj dosti prosjačit.
Tudi tvoje uporabniško ime pove za kom se mečeš!
[/quote]

glupo babše, ne skačem ti v zelje – imaš ga celega na voljotakih se niti s palco ne dotaknem; ne zavidam ga pa nobeni babi po vsem njegovem napisano prebranem 😛

Tudi če bi po nekem nesrečnem naključju potreboval najem od tvojega, imam posel z NJIM in ne s tabo. To bi ti moralo bit jasno ne pa da se skrivaš za lažno avtoriteto sence tvojega soproga.
[/quote]
Jp, še ena prasssička, ki se kiti s tujim perjem.


Jp, še ena prasssička, ki se kiti s tujim perjem.
[/quote]

Posel in zajebancija sta dva STROGO ločena pojma.

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close