Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa kdo je ta Vagabund?

Pa kdo je ta Vagabund?

Dobro jutro! Uf, tri dni me ni, pa je že vse narobe ;))) Česa vsega nisem prebral o sebi ;)) Hahahaha, ja nič punce moje – hvala za reklamo.
Aha, mimogrede 11 postov tukaj je iz istega IP. Hahahahahhaha, ena ma pa čas ;))

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

In kako si to ugotovil? Glede IPjev mislim? Mar ne veš, da obstajajo tudi dinamični IPji in je to čisto enostavno spremeniti?
Daj mi povej, kako se je končalo s prijavo na policiji? Na kaki osnovi si to delal? Sovražni govor to ni! Blatenje javne osebe tudi ne; nisi javna oseba! Groženj ni bilo. Zalezovanje? Zalezovanec se mora počutiti prestrašeno ali ogroženo? Poleg tega si tu anonimen, ne vemo, kdo si, kje si. Torej tudi ne? Na osnovi česa torej?

Kdaj se je pa ta V. sploh zacel pojavljat? Ne razumem kako je lahko nekdo ljubosumen na nekoga, ki vec zna, je bolj razgledan? Namesto, da se ucimo od takih ljudi, jih nekateri zanicujejo. Narobe svet.

Ne, vseeno sem prepričana, da sta Desi in Vagabund dve različni osebi, tudi fizično, ne samo v glavi.
[/quote]

ja želje so močnejše od realnosti. Kronično nedojebanih žensk je tukaj gor toliko, da si težko predstavljajo, da se pod vsemi temi čudaki skrivajo eni in isti moški.

No, zdaj mam pa tudi jaz dovolj tega jamranja. Administrator naj da ven Ip- je in boš videla koliko sem sam o sebi tem napisal. Tudi v tej, je tole moj drugi post. Prosim administrator, kolikokrat sem jaz TUKAJ POD MULTINIKI PISAL. Evo, daj za zadnji mesec kolkor sem tukaj spet ven!
Samo IN IZKLJUČNO pod svoje ime sem pisal! Resno Administrator, brez skrbi lahko posveste podatke. Kar se tiče mojega IP- četudi bi ga spreminjal (pa tega kajpak ne znam) je še vedno brez težav ugotoviti, saj je evidentno da je avstrijski!

Kar se pa tiče tiste vaše Barbare Barce pa tako – v vsaki temi se pojavlja in hvali samo sebe in kako ji je hudo za Barco. Dej no, prijavi se, saj ti ni treba enajst postov v eno temo napisat!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

No, zdaj mam pa tudi jaz dovolj tega jamranja. Administrator naj da ven Ip- je in boš videla koliko sem sam o sebi tem napisal. Tudi v tej, je tole moj drugi post. Prosim administrator, kolikokrat sem jaz TUKAJ POD MULTINIKI PISAL. Evo, daj za zadnji mesec kolkor sem tukaj spet ven!
Samo IN IZKLJUČNO pod svoje ime sem pisal! Resno Administrator, brez skrbi lahko posveste podatke. Kar se tiče mojega IP- četudi bi ga spreminjal (pa tega kajpak ne znam) je še vedno brez težav ugotoviti, saj je evidentno da je avstrijski!

Kar se pa tiče tiste vaše Barbare Barce pa tako – v vsaki temi se pojavlja in hvali samo sebe in kako ji je hudo za Barco. Dej no, prijavi se, saj ti ni treba enajst postov v eno temo napisat!
[/quote]

Kaj pa lani poleti?

No, zdaj mam pa tudi jaz dovolj tega jamranja. Administrator naj da ven Ip- je in boš videla koliko sem sam o sebi tem napisal. Tudi v tej, je tole moj drugi post. Prosim administrator, kolikokrat sem jaz TUKAJ POD MULTINIKI PISAL. Evo, daj za zadnji mesec kolkor sem tukaj spet ven!
Samo IN IZKLJUČNO pod svoje ime sem pisal! Resno Administrator, brez skrbi lahko posveste podatke. Kar se tiče mojega IP- četudi bi ga spreminjal (pa tega kajpak ne znam) je še vedno brez težav ugotoviti, saj je evidentno da je avstrijski!

Kar se pa tiče tiste vaše Barbare Barce pa tako – v vsaki temi se pojavlja in hvali samo sebe in kako ji je hudo za Barco. Dej no, prijavi se, saj ti ni treba enajst postov v eno temo napisat!
[/quote]

Je res tako težko razumeti, da dejansko drugi uporabniki foruma pišemo o Barci? Tudi če bi bila še tu, je kot uporabnice, ki nam je dajala nasvete, pojasnjevala, pomagala, ni več. Meni osebno je pomagala, mi svetovala in dala še povezave na zakon in s tem sem soočila direktorico in dobila to, kar mi je pripadalo.


IP vidi samo administrator, ti kot uporabnik nimaš nobenega vpogleda.


IP vidi samo administrator, ti kot uporabnik nimaš nobenega vpogleda.
[/quote]

Sam sebi verjame, da je on pameten in izobražen, vsi ostali pa smo neumni bebci.
Tudi to je nekoč tle že napisal. S svojim imenom.


IP vidi samo administrator, ti kot uporabnik nimaš nobenega vpogleda.
[/quote]

Hahahahah ;))) Omarija pomagej kako si za za cajtom. Vsak šolar v četrtem razredu ma že programček, da ti IP pokaže ;)))))

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Hahahahah ;))) Omarija pomagej kako si za za cajtom. Vsak šolar v četrtem razredu ma že programček, da ti IP pokaže ;)))))
[/quote]
Vsak šolar v četrtem razredu ve, da na polno serješ!😁

Hahahahah ;))) Omarija pomagej kako si za za cajtom. Vsak šolar v četrtem razredu ma že programček, da ti IP pokaže ;)))))
[/quote]

Ja, seveda, tvoj lasten IP!
Imaš tudi strani, ki ti ga pokažejo takoj!


S tem je res dokazal da je Kralj…. trolov namreč.

Ja, seveda, tvoj lasten IP!
Imaš tudi strani, ki ti ga pokažejo takoj!
[/quote]

Jst bi tudi imu ta programcek. Le kateri je?

Sam sebi verjame, da je on pameten in izobražen, vsi ostali pa smo neumni bebci.
Tudi to je nekoč tle že napisal. S svojim imenom.
[/quote]
Tipičen prenapihjen ego.

No, zdaj mam pa tudi jaz dovolj tega jamranja. Administrator naj da ven Ip- je in boš videla koliko sem sam o sebi tem napisal. Tudi v tej, je tole moj drugi post. Prosim administrator, kolikokrat sem jaz TUKAJ POD MULTINIKI PISAL. Evo, daj za zadnji mesec kolkor sem tukaj spet ven!
Samo IN IZKLJUČNO pod svoje ime sem pisal! Resno Administrator, brez skrbi lahko posveste podatke. Kar se tiče mojega IP- četudi bi ga spreminjal (pa tega kajpak ne znam) je še vedno brez težav ugotoviti, saj je evidentno da je avstrijski!

Kar se pa tiče tiste vaše Barbare Barce pa tako – v vsaki temi se pojavlja in hvali samo sebe in kako ji je hudo za Barco. Dej no, prijavi se, saj ti ni treba enajst postov v eno temo napisat!
[/quote]

Svojega Ip ja ne zna spremeniti, se pa hvali, da vidi tuje🤣
Res obstaja ( nezakonit ) malware za to, pa ip tracker/ logger, ki pa deluje samo tako, da klikneš na kak link v npr.vagabundovem postu…
Je pa se druga varianta, da je V.sodelavec foruma, pospesevalec prometa, so to say 😊

Svojega Ip ja ne zna spremeniti, se pa hvali, da vidi tuje🤣
Res obstaja ( nezakonit ) malware za to, pa ip tracker/ logger, ki pa deluje samo tako, da klikneš na kak link v npr.vagabundovem postu…
Je pa se druga varianta, da je V.sodelavec foruma, pospesevalec prometa, so to say 😊
[/quote]
Ga imam že dolgo na sumu, da je “skriti sodelovec”.


Ga imam že dolgo na sumu, da je “skriti sodelovec”.
[/quote]

Po mojem pa ne, jaz si mislim, da so ga lani malo opozorili (beri blokirali), ko je delal sranje tule in ga zato v tem vmesnem času ni bilo tu.

Po mojem pa ne, jaz si mislim, da so ga lani malo opozorili (beri blokirali), ko je delal sranje tule in ga zato v tem vmesnem času ni bilo tu.
[/quote]

Tudi jaz mislim enako!

Hhhaahah, no Vagabund ni bil blokiran, kar lahko potrdijo administratorji in potrdijo lahko tudi to, da se pod nobenimi drugimi imeni nisem oglašal leto dni.
Ja, rodili smo deklico, ni šlo vse kot bi moralo in energijo, čas, dobro in slabo voljo sem čuval izključno za svojo družino.
Večkrat sem že povedal, da pridejo obdobja, ko sem več po takih straneh (niti ne samo tukaj, kje pa), pa spet obdobja ko to dam na stranski tir.
Neke vrste zabava ;)) In ne obremenjujete se kdo sem.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Saj se ne obremenjujemo s tem, kdo si. Saj vemo, da si velik i-di-ot in z vsakim svojim pisanjem znova to potrdiš!

Saj se ne obremenjujemo s tem, kdo si. Saj vemo, da si velik i-di-ot in z vsakim svojim pisanjem znova to potrdiš!
[/quote]

In opica je drugo obmetala z bananami in jo ozmerjala z opico. Ne trudi se , ne razumeš hahhaahah

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

In opica je drugo obmetala z bananami in jo ozmerjala z opico. Ne trudi se , ne razumeš hahhaahah
[/quote]

Saj lahko ti opica mečeš banane v nas in nas zmerjaš z opicami. Ampak ogledalo ne laže in mi, ko se pogledamo v ogledalo, za razliko od tebe ne vidimo opic!

Saj lahko ti opica mečeš banane v nas in nas zmerjaš z opicami. Ampak ogledalo ne laže in mi, ko se pogledamo v ogledalo, za razliko od tebe ne vidimo opic!
[/quote]

Imaš prav! Lahko nas zmerja z opicami, ampak ne more nas potegniti na svoj nizek nivo!

Hahahahah ;))) Omarija pomagej kako si za za cajtom. Vsak šolar v četrtem razredu ma že programček, da ti IP pokaže ;)))))
[/quote]

Kaj pa ti blebetaš in lažeš? Idi malo na kak računalniški forum (recimo slo tech) in preberi kakšne odgovore dobijo tisti, ki iščejo koga po IP. Da je to praktično NEMOGOČE. A ti imaš pa kar programček za to? Ne me j*bat. Zbudi se iz pravljice, človek resno, ker se ful sramotiš.

New Report

Close