Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa kdo je tu nor?

Pa kdo je tu nor?

Slovenci pa lacni in v vrstah na Karitasu!

Danes je tako – vse mora biti normalno, vsaj tako nam hočejo vsiliti. To je levo usmerjeni liberalizem. Meni je to grda indoktrinacija.
Vse za duševno stabilnega, moralnega človeka nikoli ne bo normalno.

To, kar se ti je zgodilo, je dokaz, da smo ljudje smo čedalje bolj odtujeni, to je eno, drugo pa, da odnose z ljudmi nadomeščamo z odnosi z živalmi, ki pa nikoli ne morejo nadomesiti pristnih medčloveškim odnosov.

Super, da vas gostiteljica vabi na zabavo in druženje, ampak ne v smislu, da boste morali peti psu vse najboljše, pihati svečke zanj, ga stisnit in ga še polupčat. To kako je organizirala zabavo, mi deluje v to smer.

Samo ti odločaš, kaj je zate sprejemljivo. Če ti ni, pač ne it.

Res je 😀

poslji ji link te tvoje teme, pa bosta obe mogoce naredili spremembo v lajfu

Ona

Madona, sej nismo v Ameriki, da za vsako stvar organiziras party.

Saj to je vse res, kar pravite – ljudje do znoreli s svojimi ljubljenčki, vse je napihnjeno in zabava je malce za lase privlečena, ampak vsaka spodbuda za druženje, katerega namen je pristen in dobrohoten, je za moje pojme boljša kot osamljenost. In očitno so ljudje osamljeni in iščejo družbo preko svojih ljubljenčkov. In kaj zato? Saj nikomur ne škofijo take zabave, le utrjujejo prijateljstva. Če se pa nek malomeščanski duh zgraža nad takim početjem, je pa to zame znak nerazumevanja, brezveznih standardov, moraliziranja brez osnove.

Ona kupuje za tvoje otroke, ti pa za njenega.. Če ti ni pač ostani doma.

Ne rabis cucku organizirat zurke, da se dobis s frendi. Nardis piknik brez razloga, pa je. To naredimo normalno socializirani ljudje z zadovoljenimi osnovnimi druzbenimi potrebami.

Tole je pac bolano. Ljudje se v stiskah lotevajo taksnih in drugacnih neumnosti. Kompenzacija.

Jaz priznam, da ne bi mogla iti – bi ignorirala. Ne morem tam sedeti in sodelovati v maskaradi, ko deset in vec motenih posameznikov obravnava pse kot svoje neobstojece potomce ali partnerje. Saj nimamo vec 11 let, ko smo svojim kuzkom ljubezenske tezave razlagali.

 

Ja, takole izginja obubožan srednji sloj – na pasjih žurkah.

Mogoče pa so, ste idijoti tisti ki so cepljeni

To ni nič takšnega jih poznam kar nekaj ki to delajo

Odgovor na objavo uporabnika
Kužica, 09.07.2021 ob 23:08

Moja kužica je bila tudi že na pasji party povabljena. Na tako nori zabavi in poni smeha že dogo nisem bila. Pa da ne boš mislila, da se ni pilo, se je, kužki so imeli svoje pasje pivo in šampanjec, prav užitek jih je bilo gledati.

vau, ausglajz. a to tekmujete, kdo je bolj fliknjen v glavo?

Osebno mislim da ima ženska hudo pomanjkanje obeznosti v zasebnem življenu. Otrok več kot očitno nima. Povprečen par, ki ima enega ali več otrok, se z lahkoto zamoti skozi celotno življenje. Pri dotični osebi pa mislim da gre za pomanjkanje zaposlitev, zato svoj um posveča kosmati kepi. Ves lepo in prav – vsak ima svoje veselje. Se pa strinjam z avtorico – nekje so meje in lete, je dobro upoštevati.

Ja, da ja nič ne izstopa, četudi je vse absolutno neškodljivo!

    Spodobnost velja! In to 100 odstotna! Saj omejitve in odrekanja nas oblikujejo v boljše ljudi. Saj saj  …

Odgovor na objavo uporabnika
a ni večiina, 08.07.2021 ob 20:36

Ljudje si pač zmišljujejo zabave zaradi zabave. Če lahko priredi zabavo za otrokov prvi rojstni dan, ko otrok itak pojma nima, za kaj gre, jo lahko tudi za psa. Pa psi se bodo vsaj družili in uživali, tiste mega zabave za enoletnike, ko več kot pol zabave mali tuli, ker je zmatran in zaspan, pa niso za nikamor.

👏👍

Točno.

Madona eni ste pa zategnjeni in zagrenjeni za zjokat. Mislim kdo vam je kriv da vas nihče nikamor ne povabi? Mogoče bodite malo manj zoprni, javkajoči bebčki, ki vse resno jemljete kot da vpliva kaj na vaše življenje, pa vas bo kdo kdaj kam povabil. Pa v vrstah za karitas ljudje stojijo zato ker nekdo pasje pivo svojemu psu kupi ja. BUtasti in tečni. Res čudaško da ste brez družbe.

Mene pri vsem tem najbolj zmoti, da mi prijateljica predpiše, kakšno drago darilo moram kupiti njenemu cucku… namesto, da bi bila hvaležna, da dobi karkoli. Najlepša hvala za vabilo – lepo se imejte, a brez mene!

Odgovor na objavo uporabnika
svet se vrti, 11.07.2022 ob 11:46

vau, ausglajz. a to tekmujete, kdo je bolj fliknjen v glavo?

točno to, to je bolano ubogi počlovečeni psi….to bi morali prepovedat in vrnit prave narave….

Nisi nora!

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI603, 08.07.2021 ob 20:47

+1

…kupiš v Mercatorju eno pasje veselje in greš na zabavo. Juhej!

New Report

Close